O nas

Simplis.pl to Portal Rabatowy nr 1 – gromadzimy w jednym miejscu wszystkie informacje o promocjach i ofertach specjalnych w najlepszych sklepach on-line. Dlatego zawsze gdy myślisz o dobrych zakupach wpadaj do nas aby zobaczyć gdzie i jak można zaoszczędzić; Uważamy że najlepszy zakup to ten kiedy kupiliśmy coś co nas bardzo cieszy a w dodatku po dobrej cenie.

Nie ograniczamy się jednak tylko to kuponów i promocji zakupowych ale doradzamy również jak oszczędzić w sektorze finansowym, sektorze ubezpieczeniowym i ofertach telekomunikacyjnych. Zatem jeśli myślisz o pożyczce czy ubezpieczeniu auta to też pomożemy. Staramy się dostarczać najbardziej efektywne narzędzia wyszukiwania usług dostępnych w internecie tak aby Państwo mieli przegląd najlepszych propozycji banków lub instytucji finansowych. Przedstawiamy również konkretne oferty, które według naszych specjalistów są obecnie najciekawsze w danej kategorii. Dzięki naszym informacjom masz pewność, że zawsze wybrałeś najlepiej !

Nasz zespół

Nasza Firma istnieje zaledwie kilka lat, ale jej potencjał jest już zauważalny przez wielu znawców z branży. Skupiamy grono specjalistów zapewniających każdej firmie, jak i indywidualnym klientom, kompleksową i profesjonalną obsługę.

 

Dynamiczny zespół młodych pasjonatów to nasza recepta na sukces. Większość naszych pracowników to profesjonaliści, którzy po zgłębieniu wiedzy w bankowości i branży e-commerce postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.