Przejdź do treści

Bezpieczeństwo transakcji

  • przez

Sprzedaż samochodów w skupie jest na dzień dzisiejszy najbardziej wygodną, szybką i przy tym dodatkowo bezpieczną formą transakcji. Gdy chcą Państwo sprzedać samochód w skupie, w takim przypadku jesteśmy całkowicie do dyspozycji w Gdańsku i na terenie całego województwa pomorskiego. Od początku działalności ważne było dla nas bezpieczeństwo transakcji, dlatego jeżeli to również priorytet dla Państwa, wtedy zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Bezpieczeństwo transakcji w naszym skupie samochodów opiera się na kilku filarach:

  • wieloletnie doświadczenie w branży obrotu samochodami
  • zarejestrowana i legalna działalność
  • indywidualne podejście do klientów
  • bezpłatna i niezobowiązująca wycena
  • przeszkoleni i fachowi pracownicy
  • przejrzyste i zrozumiałe dla klienta zasady transakcji
  • potwierdzenie każdej transakcji umową kupna-sprzedaży
  • pomoc klientom w formalnościach

W branży działamy od lat, mamy obecnie wielu zadowolonych klientów, którzy rekomendują nas także innym osobom, dlatego grono tych, które decydują się na nasze usługi, stale się poszerza. Dzięki dużemu zainteresowaniu naszą ofertą i profesjonalnemu podejściu do każdej transakcji udało nam się także zebrać wiele pozytywnych referencji i opinii.

Nasi pracownicy zawsze są gotowi do pomocy – odpowiadamy na wszystkie zadane nam pytania, wyjaśniamy wszelkie niejasne kwestie dotyczące transakcji sprzedaży samochodu w naszym skupie. Przygotowujemy także niezbędne dokumenty i pomagamy w formalnościach dotyczących transakcji.

Umowa kupna-sprzedaży

Każda transakcja w naszym skupie jest potwierdzona umową kupna-sprzedaży. To zabezpieczenie interesów naszych klientów oraz naszego skupu, ponieważ stanowi ono poświadczenie zawartej transakcji. W umowie kupna-sprzedaży znajdują się informacje dotyczące stron transakcji, jej przedmiotu, także informacje dotyczące realizacji transakcji, między innymi formy zapłaty czy rozwiązywania kwestii spornych. Zawsze dajemy klientom tyle czasu, ile potrzeba, aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami umowy i wyjaśniamy je po kolei w razie pytań. Od razu po podpisaniu umowy przekazujemy klientom pieniądze w uzgodnionej na podstawie wyceny kwocie – gotówką, przelewem na konto lub jako wpłata w okienku bankowym.

Wyrejestrowanie samochodu

Po sprzedaży samochodu jego dawny właściciel zobowiązany jest do tego, aby dokonać jego wyrejestrowania w lokalnym wydziale komunikacji. Pomagamy także w tych formalnościach – przygotowujemy dla klienta wniosek i listę z potrzebnymi dokumentami.

Wypowiedzenie umowy OC

Po sprzedaży także konieczne jest wypowiedzenie obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej OC, ponieważ w przeciwnym przypadku to dawny właściciel byłby odpowiedzialny nadal za samochód. Także pomagamy klientom w przeprowadzeniu tych formalności.

Klarowna transakcja jest dla nas kluczowa, dlatego gdy zdecydują się Państwo na nasze usługi, w takim przypadku nie muszą Państwo obawiać się też o sprawy bezpieczeństwa. Nie ma problemów z kruczkami prawnymi w umowach, nie ma także kłopotów z niezadowolonymi klientami, którzy po zakupie samochodu zgłaszają się z roszczeniami. To powoduje, że skup samochodów to jedna z bezpieczniejszych form transakcji, która dodatkowo wyróżnia się rekordową szybkością i wygodą.

Jeżeli chcą Państwo sprzedać samochód bez obaw, w takim przypadku zawsze pozostajemy do usług. Wystarczy tylko skontaktować się z naszymi pracownikami przez formularz wyceny lub telefonicznie. Nasi pracownicy od razu przygotują orientacyjną wycenę samochodu, a następnie umówią się na dokonanie wyceny rzeczoznawcy. Wszystkie formalności możemy zamknąć w ciągu jednego dnia – płacimy od razu gotówką lub przelewem.

Mamy nadzieję, że nasza oferta nakłoniła Państwa do wybrania właśnie nas. Jako skup samochodów w Gdańsku zawsze jesteśmy do dyspozycji i czekamy na kontakt – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *