Przejdź do treści

Bezpieczeństwo w skupie samochodowym

W prowadzonym przez nas skupie samochodowym bezpieczeństwo transakcji zawsze było i jest dla nas priorytetem. Dlatego wtedy, gdy chcą Państwo sprzedaż auto na warunkach klarownych i korzystnych dla siebie, bez haczyków i kruczków w umowach, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy firmą legalnie działającą, mającą doświadczenie w swojej branży, pracują dla nas eksperci w swojej dziedzinie, dlatego mają u nas Państwo pewność transakcji udanej pod każdym względem. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy, dlatego gdy pojawiają się jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, wtedy pozostajemy do usług – jesteśmy dostępni pod numerem telefonu oraz adresem poczty e-mailowej. Wystarczy tylko skontaktować się z nami, a my postaramy się przekazać Państwu wyczerpujące odpowiedzi związane z transakcją sprzedaży samochodu w naszym skupie.

Filary bezpiecznej transakcji to dla nas:

  • wieloletnie doświadczenie w branży
  • legalnie prowadzona działalność
  • bezpłatna wycena bez konsekwencji
  • trzy formy płatności do wyboru klienta
  • potwierdzenie każdej transakcji umową kupna-sprzedaży
  • pomoc w formalnościach związanych z transakcją

Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pełne bezpieczeństwo całej transakcji sprzedaży samochodu – wiemy, że dla naszych klientów ważne jest to, aby była ona dopięta na ostatni guzik. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że skupy samochodów nie są aż tak znane i często wzbudzają podejrzliwość, dlatego tym bardziej zależy nam na tym, żeby przekonać do nas niezdecydowanych klientów.

Zawsze jesteśmy gotowi do pomocy

Nasi pracownicy to osoby doświadczone i kompetentne w tym, co robią. Kładziemy nacisk na to, żeby transakcje z nami były zawsze przejrzyste, dlatego nasi pracownicy cały czas są gotowi do odpowiedzi na pytania i do rozwiania wszystkich Państwa wątpliwości, czy chodzi o wycenę pojazdu, czy też o umowę kupna-sprzedaży zwartą z naszym skupem samochodów.

Czekamy na pytania pod naszym telefonem oraz adresem e-mailowym. Jesteśmy firmą elastyczną i dopasowujemy się do potrzeb klientów, dlatego jeżeli chodzi o dyspozycyjność czy negocjację cen, jesteśmy zawsze przygotowani.

Przekazujemy wszystkie niezbędne dokumenty

Naszym klientom przekazujemy wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające transakcję. Podstawą jest dla nas umowa kupna-sprzedaży – to dokument, który zabezpiecza interesy naszych klientów, a także naszego skupu. Stanowi potwierdzenie zawartej transakcji i podstawę do ewentualnych sporów.

Oprócz umowy przygotowujemy również dla naszych klientów innego rodzaju dokumenty – są to między innymi pisa potrzebne do dokonania wyrejestrowania samochodu w wydziale komunikacji, a także wypowiedzenia obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej OC. Pracownicy naszego skupu wskażą także, jakie inne dokumenty potrzebne są do wykonania tych formalności.

Dlatego jeżeli w szczególności zależy Państwu na transakcji sprzedaży bezpiecznej, a przy tym szybkiej i wygodnej, wtedy zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam można uniknąć kłopotów z nierzetelnymi kupującymi z ogłoszenia czy też niejasnych zapisów w umowach z komisami samochodowymi. Jesteśmy zawsze do usług naszych klientów, więc mamy nadzieję, że uda nam się spełnić także i Państwa wymagania.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem zamieszczonego na stronie formularza wyceny lub też telefonicznie. Odpowiadamy tak szybko, jak to możliwe. Z nami transakcję zrealizują Państwo nawet w jeden dzień z szybką płatnością gotówką lub przelewem. Żadna inna forma sprzedaży pojazdu nie zapewnia tak dobrych warunków. Wobec tego nie warto dłużej czekać i najlepiej skontaktować się z nami już teraz – zachęcamy Państwa do wybrania naszych usług!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *