Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Compensa

Compensa to firma ubezpieczeniowa, która działa w Polsce już od dawna. Dzięki temu dzisiaj jest doskonale znana wszystkim Polaków, którzy dbają o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

4,4%

Udział w rynku

200

Wnioski kierowane do Rzecznika Finansowego

1990

Data powstania

Tak

Kalkulacje online

Compensa – najważniejsze informacje

Compensa to firma ubezpieczeniowa, która posiada bardzo szeroką ofertę. Największe zainteresowanie budzi oferta ubezpieczenia OC i AC w firmie Compensa, jednak dużym zaufaniem cieszą się także ubezpieczenia an zdrowe i życie czy polisy mieszkaniowe. Co ważne, Compensa oferuje również ubezpieczenia dla firm, co z pewnością jest cenną informacją dla dbających o bezpieczeństwo przedsiębiorców. 

Krótka historia firmy Compensa

Compensa jest częścią jednej z najdłużej działających grup ubezpieczeniowych w Europie, czyli Vienna Insurance Group. Bez wątpienia jest to lider ubezpieczeniowy w Europie Środkowo-Wschodniej, choć wpływy grupy są coraz większe. W Polsce działają Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, a także Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group. Główna siedziba grupy znajduje się we Wiedniu. Firma działa na polskim rynku od 1990 roku. 

Compensa – kontakt

Aby skontaktować się z firmą Compensa, możesz skorzystać z jednej z dostępnych możliwości: 

  • formularz kontaktowy: https://www.compensa.pl/kontakt/,
  • zgłoszenie szkody: https://zgloszenie.compensa.pl/,
  • Assistance: 22 639 20 11,

adres korespondencyjny: Aleje Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top