Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Ergo Hestia

Towarzystwo ubezpieczeniowe ErgoHestia to firma z tradycjami, która dzisiaj cieszy się ogromnym zaufaniem Polaków – i nie tylko. Obecnie jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych agencji ubezpieczeniowych, działających w Polsce. Głównym celem firmy Ergo Hestia jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa swoim klientom. Firma oferuje kompleksową obsługę ubezpieczeniową, dzięki czemu każda osoba zainteresowana polisą znajdzie tam odpowiedni produkt dla siebie.

15,3%

Udział w rynku

567

Wnioski kierowane do Rzecznika Finansowego

1991

Data powstania

Tak

Kalkulacje online
 • Ergo Hestia

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.
 • Adres firmy:
  Hestii 1 81-731 Sopot
 • Strona internetowa:
 • Telefon:
  58 555 60 00
 • NIP:
  5850001690
 • REGON:
  002892238
 • KRS:
  0000024812
 • Kapitał zakładowy:
  196 580 900 zł

Ergo Hestia – najważniejsze informacje

Obecnie Ergo Hestia stawia przede wszystkim na kompleksową obsługę. Z tego powodu klienci Ergo Hestia mogą liczyć między innymi na ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie domu i mieszkania, a także na ubezpieczenie zdrowia i życia. Dodatkowo w firmie Ergo Hestia można wykupić ubezpieczenie turystyczne, zarówno na podróże zagraniczne, jak i te po Polsce. W ofercie nie brakuje także ubezpieczeń sportowych, a także szerokiego pakietu ubezpieczeń dla firm. To idealna propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić swojej firmie pełne bezpieczeństwo. 

Tym, co wyróżnia firmę Ergo Hestia na tle konkurencji, jest nie tylko kompleksowa oferta, ale też bardzo sprawna obsługa – również online. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie mogą przeznaczać zbyt wiele czasu na poszukiwanie polisy, ale nie chcą też rezygnować z bezpieczeństwa. 

Krótka historia firmy Ergo Hestia

Pełna nazwa firmy to Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia Spółka Akcyjna. Jest to polskie towarzystwo ubezpieczeniowe, którego główna siedziba znajduje się w Sopocie. Firma działa już od 1991 roku. Obecnie współdziała ona wraz z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie ERGO Hestia SA tworzą Grupę ERGO Hestia. Co ciekawe, w pierwszych latach działalności Ergo Hestia oferowała ubezpieczenia głównie dla przemysłu, między innymi dla górnictwa. Z czasem działalność firmy była rozwijana. Na chwilę obecną Ergo Hestia obsługuje ponad 3 miliony osób prywatnych, a także kilkaset tysięcy firm. 

Ergo Hestia – kontakt

Aby skontaktować się z firmą Ergo Hestia, możesz skorzystać z jednej z poniższych możliwości: 

 • wybierz najdogodniejszą formę kontaktu, korzystając z formularzy dostępnych na stronie Ergo Hestia:

https://www.ergohestia.pl/gdzie-chcesz-znalezc-agenta/sposoby-kontaktu/

 • aby zgłosić szkodę, możesz skorzystać z infolinii – dla EH 0801 107 107 (z telefonu stacjonarnego), 58 555 55 55 (z telefonu komórkowego), dla MTU 0801 107 108 (z telefonu stacjonarnego), 58 555 62 22 (z telefonu komórkowego).

Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top