Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Extraportfel

Extraportfel.pl jest niezwykle popularną firmą pożyczkową w Polsce. Umożliwia ona zaciąganie kredytu szybko, online – bez konieczności wychodzenia z domu. Firma działa na rynku już od lat, Extraportfel może poszczycić się tysiącami zadowolonych klientów. Jakość usługi gwarantują bardzo dobre oceny w porównywarkach internetowych. Z pożyczki Extraportfel skorzystało już 600 000 osób, a firma jest na rynku 6 lat – wyniki są więc bardzo dobre, szczególnie zwracając uwagę na udzielony kapitał w wysokości 160 mln zł.

Złóż wniosek!

1 miesiąc

Okres spłaty

15 minut

Czas wypłaty

3 000 Zł

Maksymalna pierwsza pożyczka

Nie

Pierwsza pożyczka gratis?
 • Extraportfel

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  Spółka MDP Finance (Creamfinance Poland Sp. z o.o)
 • Adres firmy:
  Al. Jerozolimskie 134 02-305 Warszawa
 • Strona internetowa:
 • Adres email:
 • NIP:
  5272758771
 • REGON:
  363682923
 • KRS:
  0000600366
 • Kapitał zakładowy:
  20 000 000 Zł

Extraportfel.pl – najważniejsze informacje

Extraportfel.pl należy do spółki MDP Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Pośrednik kredytowy to Creamfinance Poland Sp. z o.o. Firma Extraportfel działa już od 6 lat i już wielu klientów zaufało jej usługom. Założeniem jest tutaj możliwość zaciągania pożyczek online w zaledwie kilka minut. Firma chce dostarczać użytkownikom bardzo prosty model finansowy, by cały proces był szybki oraz każdy mógł sobie z nim poradzić. Extraportfel oferuje możliwość zaciągnięcia pożyczki do 7500 zł. Okres spłaty wynosi 30 dni, jednak da się go przedłużyć o kolejny miesiąc. Extraportfel otrzymał ocenę 4.8 w serwisie SowaFinansowa oraz 4.2 na PozyczkaPortal.pl. Jest to pewien dowód od samych klientów, że usługi są godne uwagi.

Pierwsza pożyczka w Extraportfel.pl

Wniosek pożyczkowy w Extraportfel składa się na stronie internetowej. Decyzje można otrzymać już po kilku minutach od wypełnienia. Pożyczkę otrzyma każdy od 21 roku życia – oczywiście jeżeli spełnia odpowiednie wymagania. Extraportfel umożliwia zaciąganie kredytu na maksymalnie 3000 zł, jeśli chodzi o nowych klientów. Kolejne pożyczki mogą być już wyższe – nawet do 7500 zł. W przypadku pierwszego skorzystania z usługi Extraportfel okres spłaty wynosi standardowo 30 dni.

Extraportfel.pl – pożyczki do 7500 zł

Extraportfel umożliwia zaciągnięcie pożyczki do maksymalnie 7500 zł. Firma oferuje korzystne dla klienta warunki. Składanie wniosku przebiega naprawdę szybko na stronie internetowej – nie trzeba nawet wychodzić z domu czy kontaktować się z konsultantem. Decyzja o przyznaniu kredytu przychodzi już po kilku minutach. 30 dni na spłatę pożyczki to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkich pieniędzy. Extraportfel pozwala na przedłużenie tego okresu o kolejne 30 dni. Firma umożliwia również korzystanie z kodów rabatowych – pojawiają się one w ramach różnych promocji i zwykle zmniejszają koszty pożyczki.

Extraportfel.pl – opinia eksperta

Extraportfel to firma pożyczkowa z długą historią i ogromnym doświadczeniem. Zaufało jej już ponad 600000 klientów. Gwarancja jakości usługi jest tutaj pewna. Firma pozwala na pożyczanie do 7500 zł – to stosunkowo dużo. Koszty nie są mocno wygórowane, a okres spłaty to tylko 30 dni. Można go przedłużyć w razie potrzeby. Tak elastyczne warunki są ogromną zaletą. Podobnie bardzo szybka obsługa i składanie formularza przez internet. Decyzję można otrzymać nawet w kilka minut.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top