Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Finbo – Pożyczka pozabankowa

Finbo jest jedną z najpopularniejszych, pozabankowych instytucji finansowych. Firma oferuje możliwość szybkiego zaciągnięcia pożyczki na niespodziewane wydatki. Finbo dba przede wszystkim o relację z klientem. Dlatego właśnie można zauważyć wiele usprawnień i rozwiązań, które mają ułatwić proces zaciągania pożyczki oraz go przyspieszyć. Wszystko w imię komfortu klienta. Z usług Finbo skorzystało już tysiące osób, wystawiając pozytywne oceny. Firma istnieje na rynku kilka lat i wciąż gwarantuje świetne warunki pożyczki – to bezapelacyjnie ogromny sukces.

Złóż wniosek!

1 miesiąc

Okres spłaty

15 minut

Czas wypłaty

5 000 ZŁ

Maksymalna pierwsza pożyczka

Nie

Pierwsza pożyczka gratis?
 • Finbo – Pożyczka pozabankowa

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  Fincapital Sp. z o.o.
 • Adres firmy:
  Postępu 18B 02-676 Warszawa
 • Strona internetowa:
 • Adres email:
 • NIP:
  7010642695
 • REGON:
  366100525
 • KRS:
  0000653383
 • Kapitał zakładowy:
  5000 Zł

Finbo – najważniejsze informacje

Pośrednikiem finansowym firmy jest Fincapital Sp. z o.o., natomiast pożyczkodawcą PrimaStar Sp. z o.o. Warto zwrócić uwagę na długi staż Finbo na rynku oraz podejście do klienta. Firma ciągle wprowadza nowe rozwiązania techniczne, by zaciąganie pożyczki było prostsze i szybsze. Pieniądze są wypłacane już w 15 minut po uzyskaniu pozytywnej decyzji. Można wziąć kredyt nawet do 15000 zł. Okres spłaty w Finbo zawsze wynosi 30 dni – idealny wybór, jeśli potrzeba szybkich pieniędzy na nieprzewidziane wydatki. W tej firmie pożyczkę wzięło już tysiące klientów, ma ona kilkuletni staż, jeśli chodzi o branżę finansową. Współpraca z największymi bankami w Polsce oraz infolinia i świetne opinie użytkowników to aspekty, które potwierdzają jakość usługi Finbo.

Pierwsza pożyczka w Finbo

Proces zaciągania pożyczki w Finbo jest niezwykle prosty. Wystarczy tylko zaznaczyć kwotę i wypełnić formularz online. Potrzebny będzie również przelew weryfikacyjny (1 grosz) ze współpracującego banku. Decyzja jest przyznawana szybko – pieniądze można otrzymać nawet w 15 minut. Pierwsza pożyczka w Finbo to darmowa usługa, jeśli chodzi o kwoty do 5000 zł. Nie trzeba opłacać odsetek, prowizji czy też RRSO. Aby dodatkowe koszty nie były doliczone, należy pamiętać o spłaceniu należności w terminie – do 30 dni od zaciągnięcia pożyczki. Inaczej promocja nie obowiązuje.

Finbo – pożyczki do 15000 zł

W Finbo można zaciągać pożyczki do kwoty 15000 zł. Pierwszy kredyt niższy niż 5000 zł nie wymaga żadnych, dodatkowych kosztów. W przypadku wyższej kwoty lub kolejnej pożyczki – trzeba opłacić prowizję, odsetki oraz RRSO. Dodatkowe koszty Finbo nie są tak duże, jak przy wielu konkurencyjnych firmach. Okres spłaty zawsze wynosi tutaj 30 dni. Jeżeli pożyczka zostanie spłacona w terminie, można liczyć na obniżenie jej kosztów. Finbo oferuje taką promocję cały czas, by zachęcać do trzymania się określonej daty. Ogromna zaleta to możliwość otrzymania pożyczonej gotówki w zaledwie 15 minut, gdy posiadasz konto w jednym ze współpracujących z firmą banków.

Finbo – opinia eksperta

Finbo jest firmą pożyczkową, która odpowiada na potrzeby klientów. Wprowadzanie nowości według pozyskanych opinii czy też tak szybka i wygodna obsługa to ogromne zalety. Firma oferuje możliwość zaciągnięcia darmowej pożyczki, jeśli chodzi o pierwszy kredyt. Terminowa spłata obniża zawsze koszty. Zalet jest naprawdę dużo – Finbo oferuje nawet pomoc na infolinii, jeżeli jest konieczna.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top