Przejdź do treści

Jak działamy w skupie aut?

 • przez

Sprzedaż samochodu naprawdę nie musi być problemem – z naszym skupem samochodów to nawet przyjemność, ponieważ mają Państwo możliwość realizacji całej transakcji w ciągu jednego dnia, z zapłatą od ręki i z miłą obsługą.

Jesteśmy firmą, która skupem samochodów zajmuje się od lat na rynku trójmiejskim. Od początku działalności dążyliśmy do tego, aby oferować naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie, by korzystani z naszych usług było wygodne, szybkie, bezpieczne. Teraz widzimy, że nasza oferta cieszy się dużym powodzeniem, czego poświadczeniem są między innymi nasze liczne pozytywne referencje, opinie i zadowolenie klientów. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić też wszystkie Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza procedurą skupu samochodów za gotówkę. To tylko kilka prostych kroków, które dzielą Państwa od sprzedaży pojazdu, także uszkodzonego, powypadkowego, wymagającego drogiego remontu. U nas można sprzedać praktycznie każde auto niezależnie od marki, modelu, rocznika, stanu technicznego czy wizualnego. Jesteśmy w związku z tym bardzo dobrą alternatywą dla sprzedaży prowadzonej samodzielnie przez portale ogłoszeniowe, a także sprzedaży w autokomisach. Poniżej przedstawiamy procedurę sprzedaży samochodu w naszym skupie.

 1. Wycena wstępna samochodu
  • Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami w celu dokonania wyceny samochodu. Przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej wygodny formularz wyceny, w którym uzupełnić należy pola takie jak: dane osobowe, kontaktowe, marka i model samochodu, jego rok produkcji, przebieg, rodzaj silnika. Można również zaproponować nam cenę – zawsze jesteśmy gotowi na propozycje cenowe, a także do negocjacji.
  • Wycenę wstępną na podstawie przekazanych nam informacji wykonujemy najczęściej w ciągu kilku godzin od kontaktu, nawet podczas kilkunastu minut w godzinach pracy naszej firmy. Gotową wycenę odsyłamy do klienta na podany adres e-mailowy lub też oddzwaniamy na jego numer.
  • Alternatywnie można też zadzwonić do nas i przekazać nam informacje dotyczące samochodu. Wykonujemy wówczas wycenę przez telefon.
 2. Wizyta rzeczoznawcy i wycena końcowa
  Jeżeli cena, którą zaproponowaliśmy, jest dla Państwa atrakcyjna, w takim przypadku zapraszamy do umówienia się z naszym rzeczoznawcą na wykonanie szczegółowej wyceny pojazdu. Dojeżdżamy do naszych klientów bez żadnych opłat, jeszcze tego samego dnia, dlatego jeżeli chcą Państwo sprzedać samochód szybko, jesteśmy do usług. Prosimy o przygotowanie dokumentów samochodu.
 3. Podpisanie umowy
  Podczas wizyty naszego rzeczoznawcy mogą Państwo od razu podpisać z nami umowę, gdy zaoferowana przez nas cena jest do akceptacji. Przypominamy, że jest możliwość negocjacji ceny, a także w sytuacji, gdy zaproponowana przez naszego rzeczoznawcę cena nie jest odpowiednia, można bez konsekwencji zrezygnować z transakcji. Każdą transakcję w naszym skupie potwierdzamy odpowiednią umową kupna-sprzedaży – zawsze do wglądu klienta, odpowiadamy też na wszystkie Państwa pytani związane ze stroną formalną transakcji.
 4. Zapłata – gotówką lub przelewem
  Czas transakcji jest dla nas tak samo ważny jak dla naszych klientów, dlatego płacimy od ręki. U nas nie musisz prosić o szybszą wypłatę, nie musisz także denerwować się, że nie otrzymasz pieniędzy na czas. Płacimy po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży w wybranej przez klienta formie – jest to płatność gotówką, przelew pieniędzy na konto lub też wpłata na konto w okienku bankowym.
 5. Odebranie samochodu
  Ostatni krok transakcji w naszym skupie samochodów jest odbiór samochodu. Jeżeli samochód może poruszać się po drogach, nasz pracownik odbiera go bezpośrednio od klienta. W przypadku, gdy jest on uszkodzony, powypadkowy, nie jest możliwy do prowadzenia, wtedy zamawiamy lawetę.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *