Przejdź do treści

Kalkulator OC AXA – Najlepsza polisa w kilka minut!

  • przez

Jesteś zdecydowany na skorzystanie z usług konkretnego ubezpieczyciela? Jeśli tak, szukanie innych ofert może okazać się zupełnie niepotrzebne. Zastanawiałeś się jednak, czy w ofercie jednego ubezpieczyciela możesz otrzymać różne propozycje? Skorzystaj z kalkulatora OC AXA i przekonaj się, jak prosty może być zakup polisy OC przez Internet!

Ubezpieczenie komunikacyjne przez Internet? Sprawdź, dlaczego warto!

Jeśli jeszcze się wahasz, czy warto kupić polisę OC przez Internet, koniecznie poznaj zalety takiego rozwiązania. Szybko przekonasz się, jak prosty i wygodny może być taki sposób wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. 

1. Polisa przez Internet? Przekonaj się jakie to wygodne!

Wystarczy dostęp do Internetu, byś w każdej chwili mógł poznać interesującą Cię ofertę. Nie tylko nie ograniczają Cię godziny pracy agencji ubezpieczeniowej, ale przede wszystkim nie musisz rezygnować z zaplanowanych wcześniej aktywności – czas wyboru polisy dostosujesz do swoich planów. Dodatkowo ubezpieczenie możesz wykupić, dokonując płatności online. Takie transakcje są bezpieczne i cieszą się coraz większą popularnością, na co zdecydowanie ma wpływ zniesienie obowiązku wożenia ze sobą potwierdzenia OC. 

2. Zakup polisy przez Internet to oszczędność czasu!

Wyobraź sobie, jak biegasz od drzwi do drzwi, prosząc kolejnych ubezpieczycieli, by obliczyli wysokość Twojej składki OC. Przyznaj sam – o wiele wygodniej i przede wszystkim łatwiej jest odpowiedzieć na ogrom pytań jeden raz i cieszyć się możliwością przeglądania proponowanych ofert we własnym domu.

3. Zakupy przez Internet zawsze się opłacają!

Zakupy internetowe zawsze są tańsze, niż te tradycyjne. Tak samo jest w przypadku polis – liczne zniżki mają zachęcać do wyboru właśnie tej konkretnej opcji. Obserwując sytuację, można kupić polisę w naprawdę atrakcyjnej cenie.

4. Płatność online – bezpiecznie, wygodnie i naprawdę szybko!

Nigdy nie nosisz przy sobie gotówki? W Internecie nie musisz! Decydując się na zakup polisy, na przykład korzystając z kalkulatora OC AXA, za wybraną opcję możesz zapłacić online. Transakcje są w pełni bezpieczne i przede wszystkim – wygodne i szybkie!

5. Wybór w Internecie to duży wybór!

Niezależnie od tego, czy korzystasz z kalkulatora OC porównującego firmy, czy zdecydowałeś się na kalkulator konkretnego ubezpieczyciela, na przykład kalkulator OC AXA, zawsze masz wybór. W pierwszym przypadku – możesz wybrać ofertę w ramach propozycji wielu agencji, w drugim – w ramach tylko jednej. 

Wybrany ubezpieczyciel w Internecie

Od lat korzystasz z usług sprawdzonego ubezpieczyciela, jednak dotychczas formalności związane z kupnem polisy załatwiałeś osobiście, w siedzibie ubezpieczyciela? Jeśli przekonały Cię argumenty za kupnem polisy w Internecie, koniecznie sprawdź, jaką ofertę przygotował dla Ciebie Twój ubezpieczyciel!

Kalkulator OC AXA – sprawdź jak działa!

Zasada działania kalkulatora AXA Direct nie różni się od zasady działania popularnego internetowego kalkulatora OC. Krok po kroku dowiedz się, jak działa internetowe narzędzie w przypadku tego ubezpieczyciela.

1. Wejdź na stronę internetową AXA Direct i wybierz interesujący Cię rodzaj ubezpieczenia. Zauważ, że już na wstępie ubezpieczyciel informuje Cię o przyznaniu Ci 15% rabatu ze względu na zakup polisy OC online.

2. Uzupełnij formularz kalkulatora OC AXA. Nie różni się on, od dotychczas znanych Ci formularzy. Składa się z dwóch części, których rzetelne uzupełnienie jest konieczne, w celu uzyskania rzetelnie obliczonej składki OC. Pierwsza część obejmuje pytania na temat ubezpieczanego samochodu, druga będzie dotyczyła Ciebie. 

3. Formularz zapyta Cię o datę rozpoczęcia ochrony. Jeśli wybierzesz kolejny dzień, pojawi się komunikat o konieczności dokonania płatności kartą. Nie jest to wiążące – najpierw możesz poznać cenę, klikając „Poznaj cenę”. 

4. Będziesz mile zaskoczony! Kalkulator OC AXA przygotował dla Ciebie aż trzy propozycje! Jedną z nich jest na pewno pakiet, obejmujący także AC. 

5. Nie pozostaje nic innego, jak dokonać zadowalającego wyboru!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *