Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Kiosk Polis

KioskPolis jest jedną z największych firm na rynku, które oferują porównywanie ubezpieczeń. Można tutaj wybrać między wieloma różnymi usługami – dotyczą one nie tylko polisy komunikacyjnej. Porównywarka jest prosta w obsłudze i gwarantuje uzyskanie najniższej ceny konkretnego ubezpieczenia. KioskPolis wyróżnia się uczciwym podejściem do klienta, ograniczeniem formalności do minimum oraz możliwie największą oszczędnością dla użytkownika. Sprawdź, dlaczego warto korzystać z tej porównywarki!

10

Liczba Towarzystw

2 minuty

Czas kalkulacji

Brak Danych

Najtańsza oferta

Tak

Wyliczenie online?
 • Kiosk Polis

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  KIOSKPOLIS.PL sp. z o.o.
 • Adres firmy:
  Domaniewskia 39 02-672 Warszawa
 • Strona internetowa:
 • Telefon:
  +48 22 320 08 80
 • Adres email:
 • NIP:
  5213703030
 • REGON:
  362233152
 • KRS:
  0000570004
 • Kapitał zakładowy:
  5 000 zł

Najważniejsze informacje o porównywarce KioskPolis.pl

KioskPolis jest sprawdzoną przez tysiące użytkowników i bezpieczną porównywarką ubezpieczeń. Firma oferuje znalezienie najkorzystniejszej oferty, jeśli chodzi o polisę komunikacyjną, turystyczną czy też zdrowotną. Szeroki zakres usług to bardzo duża zaleta – dzięki temu możesz znaleźć nie tylko najtańsze OC, ale także inne ubezpieczenia. KioskPolis wyróżnia się bardzo prostą obsługą i szybkim znalezieniem najkorzystniejszej propozycji. Czas kalkulacji wynosi zaledwie 2 minuty, a wypełnienie formularza niewiele dłużej.

Firma posiada oraz wykorzystuje w praktyce standardy ISO 9001 i ISO 27001. To swego rodzaju gwarancja jakości obsługi. Założyciele KioskPolis mają aż 16 lat doświadczenia na rynku ubezpieczeń – w branży finansowej taki wynik zasługuje na wyróżnienie. Firma gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz obsługi klienta. Poświadczają to setki pozytywnych opinii zadowolonych klientów. Dodatkowo cały proces wyszukiwania ubezpieczenia, a nawet jego zakupu odbywa się wygodnie online – bez wychodzenia z domu czy konsultanta.

Dlaczego warto skorzystać z porównywarki ubezpieczeń KioskPolis.pl?

Najważniejszą zaletą porównywarek jest możliwość uzyskania niższej ceny polisy – często różnica wynosi nawet kilkaset złotych lub więcej. KioskPolis daje gwarancję najkorzystniejszej składki ubezpieczeniowej. Firma współpracuje z 10 towarzystwami, które precyzyjnie wyliczają cenę i pozwalają wybrać najlepszą ofertę bez dodatkowych opłat. Warto zwrócić uwagę na szeroką gamę dostępnych usług. Można zdecydować się na ubezpieczenie komunikacyjne, turystyczne lub nawet sportowe. Porównywarka w każdej sytuacji pomoże wybrać najtańszą, najkorzystniejszą dla klienta ofertę.

KioskPolis wykorzystuje nowoczesne rozwiązania online. Wystarczy wypełnić formularz, wybrać ubezpieczenie i nawet od razu je zakupić – wszystko w kilka minut, bez wychodzenia z domu. Porównywarka KioskPolis jest dostępna na komputerach oraz urządzeniach mobilnych. Wypełnienie formularza zajmuje tylko chwilę, natomiast czas kalkulacji – 2 minuty. Dzięki temu klient uzyskuje nie tylko gwarancję najkorzystniejszej oferty, ale także w znacznym stopniu oszczędza czas. Samodzielne poszukiwania ubezpieczenia mogą zająć o wiele więcej.

Warto zwrócić uwagę na dostęp do osobistego doradcy. KioskPolis oferuje eksperta ubezpieczeniowego dla każdego, zainteresowanego użytkownika. Taka osoba pomoże w wyborze najlepszej usługi oraz przeprowadzi klienta przez wszystkie kroki zakupu polisy. Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek problemy – profesjonalna pomoc jest oczywiście naprawdę przydatna i w pełni darmowa.

Opinia eksperta o KioskPolis.pl oraz podsumowanie

KioskPolis to porównywarka ubezpieczeniowa z ogromnym doświadczeniem na rynku. Stosuje się ona do najwyższych standardów, by dostarczać najlepszej jakości usługę. Firma oferuje wyszukiwanie różnych polis – od komunikacyjnych po propozycje dla sportowców. Tak szeroki zakres usług to ogromna zaleta porównywarki. KioskPolis oferuje również pomoc w postaci eksperta ubezpieczeniowego dla każdego użytkownika. Warto także zwrócić uwagę na szybki czas kalkulacji – zaledwie 2 minuty.

Ogromna liczba pozytywnych opinii o firmie to tylko i wyłącznie potwierdzenie jakości jej usług. KioskPolis gwarantuje uzyskanie najniższej ceny, gdzie samodzielne poszukiwania nie zawsze dają taki efekt. Oszczędności mogą być naprawdę duże – różnice między towarzystwami często wynoszą nawet ponad tysiąc złotych. Prostota obsługi i nowoczesne, bezpieczne rozwiązania technologiczne to kolejne zalety porównywarki KioskPolis.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top