Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Kuki.pl

Kuki to jedna z największych pozabankowych instytucji finansowych, która umożliwia szybkie i wygodne zaciąganie pożyczek do nawet 15000 zł. Firma wychodzi naprzeciw klientom, odpowiada na ich potrzeby. Dlatego ciągle wprowadzane są usprawnienia oraz zupełnie nowe rozwiązania. Obecnie z usług Kuki skorzystało tysiące użytkowników – gwarancją jakości są tu świetne opinie oraz długi staż w branży finansowej. Firma stawia właśnie na klienta. To on jest najważniejszy i dlatego Kuki oferuje profesjonalną obsługę, niskie opłaty oraz możliwość zaciągnięcia pożyczki w zaledwie kilka minut – bez wychodzenia z domu.

Złóż wniosek!

1 miesiąc

Okres spłaty

15 minut

Czas wypłaty

5 000 Zł

Maksymalna pierwsza pożyczka

Nie

Pierwsza pożyczka gratis?
 • Kuki.pl

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  Fincapital Sp. z o.o.
 • Adres firmy:
  Postępu 18B 02-676 Warszawa
 • Strona internetowa:
 • Adres email:
 • NIP:
  7010642695
 • REGON:
  366100525
 • KRS:
  0000653383
 • Kapitał zakładowy:
  5 000 Zł

Kuki.pl – najważniejsze informacje

Pośrednikiem finansowym Kuki jest Fincapital Sp. z o.o., natomiast pożyczkodawcą Ducatos Sp. z o.o. Firma działa w Polsce już długi czas – zyskała wiele pozytywnych opinii od klientów. Innowacyjnym elementem w Kuki jest podejście do użytkownika. Proces zaciągania pożyczki powinien być szybki, prosty i każdy powinien sobie z nim poradzić. Kuki z takim założeniem zyskuje ogromną przychylność na rynku finansowym. Firma wprowadza także ciągle nowe rozwiązania – wystarczy zobaczyć jakość strony internetowej i samego narzędzia do składania wniosku. Wszystko jest zrealizowane tak, by nie było tu miejsca na pomyłki, a sam klient czuł się dobrze potraktowany. Pożyczka nie musi być uciążliwa – Kuki w tym pomoże.

Pierwsza pożyczka w Kuki

Dla nowych klientów Kuki przewiduje konkretne promocje. Przede wszystkim można zaciągnąć darmową pożyczkę do 5000 zł. Warunkiem jest tu jednak spłacenie należności w terminie – okres wynosi 30 dni. Jeśli chodzi o obsługę i cały proces brania kredytu, jest on zawsze taki sam w Kuki. Wystarczy tylko wybrać określoną kwotę, wypełnić wniosek, po czym czekać na decyzję. Kuki gwarantuje bardzo szybką reakcję. Po przyznaniu pozytywnej decyzji pieniądze mogą pojawić się na koncie już w 15 minut. Należy pamiętać, że tylko pierwsza pożyczka do 5000 zł jest darmowa – kolejne wymagają pokrycia prowizji i odsetek.

Kuki.pl – pożyczki do 15000 zł

Maksymalna kwota pożyczki w Kuki wynosi 15000 zł. Aby otrzymać wyższy kredyt niż 5000 zł, należy założyć konto i zalogować się na stronie. W Kuki okres spłaty zawsze wynosi 30 dni. Firma ma jednak dość ciekawą promocję. Przez cały czas można obniżyć koszty pożyczki. Wystarczy tylko pamiętać o terminowej spłacie – wtedy odsetki oraz prowizja są niższe. Kuki to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki.

Kuki – opinia eksperta

Kuki jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce, które oferują tak szybki dostęp do pieniędzy. Kredyt można zaciągnąć bardzo łatwym sposobem na stronie internetowej – bez konieczności wychodzenia z domu. Firma oferuje także darmowy dostęp do infolinii w razie jakichkolwiek problemów. Kuki cieszy się ogromnym zainteresowaniem także przez pierwszą pożyczkę bez opłat. Można wziąć kredyt nawet na 15000 zł do spłaty w 30 dni. Kuki to godna uwagi firma, gdy potrzebujesz szybkiej gotówki – potwierdzają to pozytywne opinie klientów.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top