Kupimy Państwa samochód. Szybko i na dogodnych warunkach

  • by

W polskich realiach sprzedaż używanego samochodu to zazwyczaj nie lada wyzwanie. Dlaczego? Oczywiście głównym problemem jest specyfika naszego rynku, który od lat zalewany jest stosunkowo tanimi (ale jednocześnie często będącymi w fatalnym stanie technicznym) pojazdami zza naszej zachodniej granicy. Czy jednak tylko to sprawia, że uczciwemu Polakowi tak trudno sprzedać swój używany samochód? Często mówi się, że wielu spośród polskich kierowców nadal nie dostrzega możliwości, jakie dają im auto skupy. Takie jak nasz.

Z nami sprzedasz auto na lepszych warunkach

Nasza firma to grupa profesjonalistów, którzy po prostu znają się na samochodach i całym motoryzacyjnym rynku w Polsce. Doskonale zatem widzimy, jakie bolączki go trapią i z jakimi problemami musi zmagać się każdy, kto w Polsce chce znaleźć nabywcę na swój używany samochód. I właśnie dlatego każdej takiej osobie proponujemy świetną alternatywę. Alternatywę, która oznacza transakcję sprzedaży samochodu na warunkach wygodnych i jednocześnie dogodnych dla klienta.

Jakie więc główne zalety ma nasz skup samochodów? Wymieńmy kilka z nich…

Na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość

Zacznijmy od szacunku dla klienta. Tak, w naszym przypadku to nie pusty slogan. Nie wyobrażamy sobie więc sytuacji, w której podczas rozmowy telefonicznej proponujemy klientowi określoną kwotę za jego pojazd, a po przyjeździe na umówione miejsce spotkania zmieniamy zdanie i oferujemy stawkę zdecydowanie niższą. Możecie być Państwo pewni, że współpracując z nami z taką sytuacją nigdy się nie zetkniecie. Jak zatem działamy? Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej czy korespondencji mailowej podajemy klientowi przedział finansowy, w którym mieści się jego wycena. Konkretną ofertę przedstawiamy natomiast po oględzinach samochodu. Wszystko jest zatem jasne i przejrzyste.

Samochód w nie najlepszym stanie? To żaden problem!

Podobnie mają się sprawy ze stanem technicznym kupowanych przez nas pojazdów. Naszych klientów zapewniamy o tym, że interesują nas samochody w dowolnym stanie technicznym, i rzeczywiście tak jest. Jeśli zatem ostatnio swoje auto nieco Państwo zaniedbaliście, prosimy się tym nie obawiać. Jesteśmy bowiem chętni, by je kupić. To jednak nie wszystko. W 100 procentach bowiem odciążamy Państwa z kłopotu z transportem samochodu, jeśli ten nie jest zdolny do jazdy. Zorganizujemy ten transport na własną rękę, a Państwo nie poniesiecie z tego tytułu najmniejszych nawet kosztów.

Nie ma marek aut, którymi się nie interesujemy

Państwa problem ze sprzedażą samochodu w dużej mierze wynika z tego, że jest on dość nietypowy i inni obawiają się takiego zakupu? My nie obawiamy się wcale. Skoro informujemy Państwa o tym, że skupujemy samochody różnych marek, to – podobnie jak ze stanem technicznym pojazdów – z tej obietnicy się wywiązujemy. Możemy być zatem Państwo spokojni, że będziemy zainteresowani zakupem Waszego auta bez względu na jego markę.

Szanujemy czas naszych klientów

Na koniec zaś wspomnijmy jeszcze o czasie, tak istotnym w dzisiejszym świecie. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego współpracując z nami macie Państwo gwarancję, że wszystko przebiegnie w tak krótkim czasie jak to tylko możliwe. Jesteśmy najzwyczajniej w świecie ludźmi bardzo konkretnymi, więc nie wyobrażamy sobie, by formalności związane ze sprzedażą samochodu trwały dłużej niż… krótką chwilę. Właśnie tyle zajmuje bowiem wypełnienie wymaganych dokumentów i przekazanie Państwu ustalonej wcześniej zapłaty. To z kolei, w jakiej formie Państwo tę zapłatę otrzymacie (gotówka, przelew), zależy z kolei wyłącznie od Was. Dostosujemy się do Państwa, tak by było Wam najwygodniej. Możecie więc Państwo zapomnieć o dziesiątkach telefonów, które musielibyście odebrać, gdybyście starali się sprzedać swój samochód za pośrednictwem jednego z najpopularniejszych serwisów aukcyjnych. W naszej firmie wystarczy już tylko jeden telefon.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Moglibyśmy tak rozpisywać się jeszcze długo, ale nie o to nam chodzi. Zależy nam jedynie na tym, by pokazać Państwu, że w Polsce samochód można sprzedawać inaczej – szybko, bezstresowo i na dogodnych warunkach finansowych. I dlatego już dzisiaj serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszego skupu samochodów. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług i podobnie jak te osoby, które już nam zaufały, wystawicie nam bardzo pozytywne oceny. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziecie Państwo natomiast na naszej stronie. Polecamy Wam odwiedzenie naszego internetowego adresu, ale także bezpośredni kontakt z nami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. Zapraszamy do współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *