Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Mubi

Mubi to jedna z największych firm w Polsce, która oferuje porównywanie ubezpieczeń. Kalkulator OC/AC jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla kierowców. Porównywarki, takie jak Mubi pozwalają w prosty sposób znaleźć najkorzystniejszą polisę. Wystarczy tylko uzupełnić formularz i program wykonuje całą pracę za użytkownika. Mubi współpracuje z wieloma towarzystwami oraz zyskało setki pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z usług tej firmy!

14

Liczba Towarzystw

3 minuty

Czas kalkulacji

Brak Danych

Najtańsza oferta

Tak

Wyliczenie online?
 • Mubi

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  Digibits Sp. z o.o.
 • Adres firmy:
  Ogrodowa 58 00-876 Warszawa
 • Strona internetowa:
 • Telefon:
  +48 22 250 02 00
 • Adres email:
 • NIP:
  9512468188
 • REGON:
  381065352
 • KRS:
  0000745757
 • Kapitał zakładowy:
  370 000 zł

Co warto wiedzieć o porównywarce ubezpieczeniowej Mubi.pl?

Mubi tworzy zespół ekspertów z branży ubezpieczeniowej i finansowej. Jest to swego rodzaju gwarancja jakości. Zakup polisy przez internet nie musi być trudny. Porównywarka pozwoli znaleźć najkorzystniejsze ubezpieczenie w krótką chwilę. Mubi wyszukuje oferty już w zaledwie 3 minuty – tyle wynosi czas kalkulacji. Formularz, który musi wypełnić użytkownik, zawiera tylko najważniejsze, konieczne informacje do obliczenia składki. Jego wypełnienie nie zajmuje więcej, niż kilka minut. Samodzielne poszukiwania oferty wymagają bardzo dużo czasu i nie dają gwarancji najtańszego ubezpieczenia. Mubi jest znacznie wygodniejszym oraz skuteczniejszym rozwiązaniem.

Firma sprawdza się idealnie, jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne, czyli na przykład OC i AC. Oferta jest jednak bardziej rozbudowana. Mubi umożliwia porównywanie także polis turystycznych czy też NNW szkolnego. Ceny ubezpieczenia zaczynają się już od 202 zł. Różnice między towarzystwami są często stosunkowo duże. Nie warto przepłacać. Mubi pozwoli zaoszczędzić nawet kilkaset złotych przy zakupie polisy. Firma pozwala także załatwić wszystkie formalności online – bez konieczności wychodzenia z domu.

Mubi.pl – porównywarka ubezpieczeniowa, z której warto korzystać

Głównym powodem, dla którego warto korzystać z porównywarki, jest oczywiście oszczędność. Różnice między towarzystwami wynoszą często nawet kilkaset złotych – ta gotówka może zostać w Twojej kieszeni. Mubi charakteryzuje się bardzo prostą obsługą. Wystarczy uzupełnić formularz w zaledwie kilka minut i go wysłać. Program automatycznie wyszukuje wtedy najkorzystniejsze oferty. Czas kalkulacji wynosi tutaj między 3, a 6 minut. Porównywarka jest więc oszczędnością czasu oraz gotówki.

Mubi współpracuje z wieloma towarzystwami, które oferują najniższe ceny na rynku – podają one nawet kilkadziesiąt propozycji dla każdego użytkownika. Szeroki zakres ubezpieczeń pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie. Gdy potrzebna jest jednak pomoc, Mubi oferuje darmowe wsparcie profesjonalnego doradcy. Przeprowadzi on klienta przez każdy krok składania formularza oraz doradzi, jaką polisę wybrać najlepiej.

Ogromne doświadczenie Mubi na rynku finansowym gwarantuje tutaj jakość usługi. Warto zwrócić uwagę na to, że największe firmy ubezpieczeniowe współpracują z porównywarką. Kalkulator OC gwarantuje bezpieczeństwo danych przez szyfrowanie i postępowanie zgodnie z RODO. Dzięki Mubi można znaleźć najlepsze ubezpieczenie szybko, przy czym nasze dane nigdy nie wpadną w niepowołane ręce.

Opinia eksperta o porównywarce Mubi.pl i podsumowanie

Mubi jest jednym z liderów wśród porównywarek ubezpieczeniowych w Polsce. Firma oferuje przede wszystkim możliwość szybkiego znalezienia korzystniej oferty – czas kalkulacji jest bardzo niski, a sam formularz wypełnia się szybko, nie wymaga on wiele od użytkownika. Ta prostota to ogromna zaleta. Oszczędności także są naprawdę duże. Firma oferuje ubezpieczenia już od 202 zł. Potwierdzeniem jakości jest jednak zadowolony klient. Mubi ma ich tysiące – nawet na głównej stronie można znaleźć opinie użytkowników, które mówią o firmie w samych superlatywach.

To bardzo wygodna, prosta w obsłudze i spełniająca swoje zadanie porównywarka ubezpieczeniowa. Oferta jest szeroka, jednak Mubi skupia się głównie na polisach komunikacyjnych, jak AC lub OC. Darmowe wsparcie ekspertów, dopasowanie najtańszej i najkorzystniejszej oferty bardzo szybko oraz możliwość zrealizowania wszystkiego online to największe zalety.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top