Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Net Credit

Net Credit jest firmą pożyczkową z długim stażem i ogromnym doświadczeniem. Działa ona na rynku już od 2011 roku. Należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Dużym wyróżnieniem są wysokie miejsca w rankingach pożyczkodawców. Net Credit wychodzi naprzeciw klientom, by dostarczyć usługę, której potrzebują. Uproszczono więc formalności do minimum – proces zaciągania pożyczki jest naprawdę prosty. Wypłaty można otrzymać przez 7 dni w tygodniu, a Net Credit oferuje dodatkowo różne promocje i rabaty dla stałych klientów.

Złóż wniosek!

1 miesiąc

Okres spłaty

15 minut

Czas wypłaty

3 000 zł

Maksymalna pierwsza pożyczka

Tak

Pierwsza pożyczka gratis?

Net Credit – najważniejsze informacje

Pośrednikiem kredytowym jest Net Credit Sp. z o.o. Firma współpracuje z dwoma instytucjami pożyczkowymi, czyli Ad Credit Sp. z o.o. oraz PPL Finance Sp. z o.o. Net Credit działa na rynku już od 2011 roku i zadowoliło ponad 2000000 klientów z 6 krajów. To świetne wyniki, jeśli chodzi o branżę finansową. Firma otrzymała wiele wyróżnień, certyfikatów oraz może szczycić się bardzo dobrymi opiniami użytkowników. Net Credit posiada między innymi tytuł Zdobywcy Godła 2018, jako działalność przyjazna klientowi, oceny na poziomie 4,5 w pozyczkiportal.pl, a nawet oznaczenie Odpowiedzialny Pożyczkodawca. Firma ma ogromne doświadczenie i wiele potwierdzeń jakości usługi. Wiarygodność to podstawa, jeśli chodzi o pożyczkodawców – trzeba być pewnym tego, gdzie zaciągasz kredyt.

Pierwsza pożyczka w Net Credit

Kwota pierwszej pożyczki w Net Credit może wynosić maksymalnie 3000 zł. Okres spłaty to 30 dni. Usługa tej firmy jest więc idealnym rozwiązaniem, gdy potrzebujesz szybkiej gotówki na nieprzewidziane wydatki. Warto wiedzieć, że należy jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki upewnić się, co do zwrotu należności w terminie. Gdy 30 dni upłynie, koszty mogą być znacznie wyższe. Net Credit wyróżnia się jednak dość niskimi opłatami, jeśli chodzi o pożyczkę. Można zrealizować wszystkie formalności w zaledwie kilka minut. Pieniądze są wypłacane przez 7 dni w tygodniu.

Net Credit – pożyczki do 5000 zł

Maksymalna kwota pożyczki w Net Credit wynosi 5000 zł. Aby ją uzyskać, trzeba być stałym klientem oraz mieć skończone 21 lat. Cały proces składania wniosku odbywa się online, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Jedynym dokumentem, który trzeba posiadać, jest dowód osobisty. Okres spłaty w Net Credit zawsze wynosi 30 dni. Firma dodaje różnego rodzaju promocje dla stałych klientów, więc można dodatkowo obniżyć koszty kredytu – mimo wszystko nie są one tak wysokie.

Net Credit – opinia eksperta

Net Credit otrzymało wiele wyróżnień, certyfikatów i nagród. Opinie o usługach tej firmy są naprawdę dobre – co potwierdzają różne, zewnętrzne serwisy. Warto zwrócić uwagę na to, jak szybko można uzyskać pożyczkę. Wystarczy tylko posiadać dowód osobisty i wypełnić wniosek online. Po decyzji pieniądze zostaną wysłane niemal natychmiast. Zniżki dla stałych klientów to również duża zaleta – prosty sposób na obniżenie kosztów kredytu. Z oferty firmy skorzystało już miliony klientów, co gwarantuje jakość usługi.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top