Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Porówneo

Porównywarka OC to bardzo wygodne rozwiązanie dla kierowcy. Program automatycznie wyszukuje najkorzystniejsze ubezpieczenie, które często można kupić bezpośrednio online. Porówneo wyróżnia się szeroką gamą dostępnych usług, gwarantowanym efektem (czyli oszczędnością) oraz prostotą obsługi. Firma jest jednym z liderów wśród porównywarek ubezpieczeniowych w Polsce. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z kalkulatora przy zakupie polisy!

11

Liczba Towarzystw

Kilka minut

Czas kalkulacji

Brak Danych

Najtańsza oferta

Tak

Wyliczenie online?
 • Porówneo

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  Porowneo.pl sp. z o.o.
 • Adres firmy:
  Inflancka 4B
 • Strona internetowa:
 • Telefon:
  519 902 560
 • Adres email:
 • NIP:
  5213640335
 • REGON:
  146398104
 • KRS:
  0000043360
 • Kapitał zakładowy:
  5.000,00 zł

Co warto wiedzieć o porównywarce Porowneo.pl?

Porówneo to firma, która istnieje na rynku już przez długi czas. Zyskała tysiące zadowolonych klientów. Porównywarka służy do wyszukiwania najkorzystniejszych ofert, jeśli chodzi o różnego rodzaju ubezpieczenia – na samochód, mieszkanie czy życie. Możliwości jest tutaj naprawdę dużo. Porówneo oferuje szeroki zakres usług do wyboru, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie.

Porównywarka działa w bardzo prosty sposób. Należy w pierwszej kolejności uzupełnić formularz, co zajmuje maksymalnie kilka minut. Jeśli będzie to konieczne, można skorzystać z pomocy konsultanta – Porówneo oferuje taką możliwość zupełnie za darmo. Po wysłaniu formularza program automatycznie wyświetla listę najkorzystniejszych ofert ubezpieczeniowych. Firma współpracuje z wieloma towarzystwami, dzięki czemu oszczędności mogą być jeszcze większe. Niektóre polisy, takie jak OC, mają zawsze taki sam zakres. Nie warto przepłacać – Porówneo pomoże także wybrać najkorzystniejsze warunki.

Dlaczego warto skorzystać z usług Porowneo.pl i co wyróżnia tę porównywarkę?

Bardzo dużą zaletą Porówneo jest możliwość znalezienia najkorzystniejszego ubezpieczenia dość szybko. Firma mówi o zaledwie 5 minutach na kalkulację – wystarczy doliczyć czas uzupełniania formularza. To naprawdę niewiele, szczególnie gdy oszczędności mogą wynosić nawet kilkaset złotych, ponieważ różnice między towarzystwami są często dość duże.

Porówneo współpracuje z ponad 11 firmami, więc można być pewnym wyboru najkorzystniejszej oferty. Samodzielne poszukiwania polisy zajmują o wiele więcej czasu. Dodatkowo nie ma wtedy żadnej gwarancji znalezienia najlepszej propozycji. Porównywarka wykonuje całą pracę za użytkownika. Nie trzeba wychodzić z domu czy nawet kontaktować się z osobami trzecimi. Wystarczy tylko komputer lub inne urządzenie, które jest podłączone do internetu.

Warto również zwrócić uwagę na możliwość zakupu wybranej polisy online – od razu po znalezieniu najlepszej oferty. Porówneo daje taką opcję, jednak w razie potrzeby dostępny jest także telefoniczny konsultant. Formalności sprowadzają się jedynie do podania podstawowych informacji. Co jakiś czas można również znaleźć różne promocje i rabaty dotyczące zakupu polisy ubezpieczeniowej. Porównywarki biorą to pod uwagę. Dzięki temu przez Porówneo można uzyskać jeszcze niższą cenę OC czy innej, wybranej usługi.

Ta firma charakteryzuje się także prostotą. Wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert jest zupełnie darmowe dla użytkownika. Zajmuje to bardzo mało czasu, a sam formularz przystosowano tak, by był możliwie najbardziej przystępny dla klienta. Pytania są naprawdę proste i wypełnienie wszystkiego nie powinno zająć więcej niż kilka minut. Porówneo pomoże także, gdy szukasz pakietu ubezpieczeń – na przykład OC/AC/NNW. Kalkulator bierze pod uwagę kilka usług jednocześnie, gdy jest to konieczne.

Opinia eksperta o Porowneo.pl i podsumowanie

Porówneo jest naprawdę przydatnym narzędziem – nie tylko dla kierowców. Kalkulator pozwala znaleźć najkorzystniejszą polisę dla niemal każdego użytkownika. Obsługa jest prosta, a cały proces nie zajmuje więcej niż kilka minut. Szeroki zakres usług jest ogromną zaletą tej porównywarki. Z tych powodów Porówneo ma świetne opinie tysięcy zadowolonych użytkowników.

W bardzo łatwy sposób można tutaj zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, kupując dokładnie taką samą polisę. Dość ważna w przypadku Porówneo jest niezależność – żadne towarzystwo nie będzie faworyzowane. Dzięki temu użytkownik może rzetelnie wybrać prawdziwie najkorzystniejszą propozycję.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top