Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Profi Credit

Profi Credit, to jedna z najdłużej działających firm pożyczkowych na naszym rynku. Firma zaczęła swoją działalność w 2004 i od tego czasu pomaga klientom w ich chwilowych problemach finansowych.

Złóż wniosek!

36 miesięcy

Okres spłaty

48h

Czas wypłaty

25 000 zł

Maksymalna pierwsza pożyczka

Nie

Pierwsza pożyczka gratis?
 • Profi Credit

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  PROFI CREDIT Polska S.A.
 • Adres firmy:
  ul. Św. Wincentego 93/5, 03-291 Warszawa
 • Strona internetowa:
 • Telefon:
  48334960068
 • NIP:
  5472151080
 • REGON:
  243624011
 • KRS:
  0000518190
 • Kapitał zakładowy:
  793 951 000 zł

Profi Credit – podstawowe informacje

Profi Credit jest częścią międzynarodowej grupy PROFIREAL GROUP, która działa na kilku światowych rynkach. PROFIREAL GROUP rozpoczęło działalność w 1994, a polski oddział firmy został założony w 2004. W 2008 roku polski oddział zmienił nazwę z PROFIREAL GROUP na znane nam obecnie Profi Credit.

Profi Credit, to firma działająca w sektorze usług finansowych. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pozabankowych. Pożyczki w Profi Credit udzielane są za pośrednictwem dwóch kanałów. Pierwszy z nich, to złożenie wniosku online, a drugi, to odwiedzenie oddziału firm.

Jak działa Profi Credit?

Profi Credit, w przeciwieństwie do innych znanych firm w branży pożyczkowej, nie oferuje pożyczek tylko i wyłącznie online. Za pośrednictwem strony internetowej klienci mogą jedynie skorzystać z prostego formularza, po wypełnieniu którego skontaktuje się z nimi pracownik firmy.

Rozwiązanie przyjęte przez Profi Credit posiada wiele zalet. Najważniejszą z nich jest możliwość indywidualnego kontaktu z fachowcem, któremu można dokładnie i precyzyjnie wyłożyć swoją aktualną sytuację życiową i finansową. Na podstawie tych informacji pracownik przygotowuje indywidualną propozycję udzielenia finansowania.

Jakie usługi i produkty posiada w ofercie Profi Credit?

Profi Credit jest firmą skoncentrowaną na oferowaniu usług finansowych. W ofercie firmy dostępne są pożyczki ratalne w kwocie do 25 000 złotych. Pożyczki w Profi Credit są najczęściej rozłożone na raty, na okres od 24 do 36 miesięcy. 

Poza pożyczkami ratalnymi dla osób prywatnych firma posiada także w ofercie pożyczki dla firm. W ich wypadku maksymalna kwota pożyczki wynosi 12 000 złotych. 

Parametry pożyczek w Profi Credit

Pożyczki w firmie Profi Credit są adresowane do dwóch głównych grup – osób prywatnych oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. 

Dla osób prywatnych Profi Credit skłonne jest pożyczyć kwoty w przedziale od 1 000 do 25 000 złotych. Okres spłaty zobowiązania wynosi maksymalnie 36 miesięcy.

W przypadku drobnych przedsiębiorców, firma gotowa jest pożyczyć pieniądze w kwocie od 500 do 12 000 złotych.

Zalety korzystania z Profi Credit

Pożyczki w Profi Credit posiadają szereg zalet. Najważniejszą z nich jest możliwość kontaktu bezpośrednio z pracownikiem firmy podczas aplikowania o pożyczkę. W wielu wypadkach osoby, które nie otrzymały finansowania w innym miejscu, mogą z powodzeniem otrzymać pieniądze od Profi Credit. 

Inne zalety, o których warto wspomnieć to:

 • szeroki zakres kwot, o które można wnioskować
 • wysoka maksymalna kwota pożyczki wynosząca 25 000 złotych
 • wiele placówek stacjonarnych
 • profesjonalna obsługa klienta
 • długi maksymalny czas, na który można wziąć pożyczkę wynoszący aż 36 miesięcy

Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top