Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Provident

Provident działa w Polsce już od 1997 roku. To jedna z niewielu firm pożyczkowych, które mają tak długi staż na rynku. Działanie na prostych, czytelnych zasadach oraz przyjazne podejście do klienta to ogromne zalety. Provident oferuje możliwość zaciągania pożyczek na małe kwoty oraz większe sumy – nawet do 20000 zł. Okres spłaty dowolnie dostosowuje klient. Zasady są elastyczne, dzięki czemu użytkownik ma większy wpływ i samodzielnie dobiera najlepszą dla siebie ofertę. Z usług firmy Provident skorzystało do tej pory ponad 4 miliony osób. Samo w sobie jest to świetnym wynikiem – warto jednak dodać, że średnia ocena jakości obsługi wynosi aż 90%.

Złóż wniosek!

36 miesięcy

Okres spłaty

15 minut

Czas wypłaty

20 000 zł

Maksymalna pierwsza pożyczka

Nie

Pierwsza pożyczka gratis?
 • Provident

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  Provident Polska S.A.
 • Adres firmy:
  Inflancka 4a, 00-189 Warszawa
 • Strona internetowa:
 • Telefon:
  600200200
 • Adres email:
 • NIP:
  5252630766
 • REGON:
  011994880
 • KRS:
  0000009389
 • Kapitał zakładowy:
  142 900 000 zł

Provident – najważniejsze informacje

Provident Polska SA należy do grupy finansowej Intenational Personal Finance (IPF). Dla klienta oznacza to przede wszystkim wiarygodność firmy. Warto zwrócić uwagę na to, jak szeroki zakres usług oferuje Provident. Można wziąć krótką pożyczkę do spłaty w 30 dni lub kredyt na 48 miesięcy. Wszystko zależy tutaj od klienta – warunki dostosowuje się bardzo łatwo i wygodnie przez stronę internetową. Firma otrzymała wiele nagród. Przez kilka lat Provident dostał tytuł “Etyczna Firma” oraz “Super Etyczna Firma” od redakcji dziennika “Puls Biznesu”. Dodatkowo wyróżniono firmę certyfikatem “Top Employer”. Nagród jest znacznie więcej – Provident działa na rynku bardzo długo. W branży finansowej takie doświadczenie zawsze będzie bezcenne.

Pierwsza pożyczka w Provident

Provident pozwala klientowi samodzielnie ustalić warunki pożyczki. Na stronie internetowej znajduje się wygodny kreator, gdzie należy ustawić kwotę kredytu i okres spłaty. Firma organizuje często różne promocje, przez co koszty mogą zostać obniżone. Nowi klienci mogą liczyć nawet na zupełnie darmową usługę. Pierwsza pożyczka w firmie Provident nawet do 20000 zł nie wymaga dodatkowych opłat – okres spłaty wynosi jednak 30 dni. To idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz szybkiej gotówki na nieprzewidziane wydatki. Provident wychodzi naprzeciw nowym klientom i dlatego oferuje opcję darmowej pożyczki, nawet z tak wysoką kwotą.

Provident – pożyczki do 20000 zł

Maksymalna kwota pożyczki w firmie Provident wynosi 20000 zł. Okres spłaty można dobrać według swoich możliwości finansowych. Warto zwrócić uwagę na różne promocje i rabaty, ponieważ dzięki temu dodatkowo obniżysz koszty kredytu. Provident umożliwia zaciąganie pożyczek online – bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy skorzystać ze specjalnego narzędzia na stronie internetowej. Decyzja jest przyznawana bardzo szybko, a gotówkę otrzymasz również niedługo po uzyskaniu odpowiedzi.

Provident – opinia eksperta

Firma Provident jest jednym z liderów, jeśli chodzi o branżę finansową w Polsce. To wiarygodny wybór, gdy potrzebujesz szybkiej pożyczki lub kredytu z większą kwotą. Elastyczne warunki, bardzo dobra obsługa oraz atrakcyjne ceny usług to największe zalety firmy. Wiele nagród i opinie klientów tylko potwierdzają doświadczenie firmy.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top