Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Punkta

Ubezpieczenie OC to w Polsce konieczność – każdy kierowca musi je wykupić. Nie trzeba jednak przepłacać. Zakres tego ubezpieczenia jest zawsze taki sam, a różnice między towarzystwami wciąż mogą wynosić nawet kilkaset złotych. Porównywarki OC w tym pomagają, automatycznie wyszukując najlepszą ofertę. Punkta to jedna z największych firm tego typu. Oferuje ona nie tylko znalezienie najkorzystniejszej propozycji OC, ale także innych ubezpieczeń (mieszkania, zdrowia itd.). Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z porównywarki Punkta!

12

Liczba Towarzystw

5 minut

Czas kalkulacji

305 Zł

Najtańsza oferta

Tak

Wyliczenie online?

Podstawowe informacje o porównywarce ubezpieczeniowej Punkta.pl

Punkta jest jedną z największych porównywarek ubezpieczeniowych na rynku. Istnieje ona już dość długo i zebrała ogromną rzeszę zadowolonych klientów – firma informuje o 98% klientów, którzy wystawiają pozytywną opinię. To świetny wynik w branży finansowej. Porównywarka ma za zadanie znaleźć najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia. Punkta charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i szeroką gamą dostępnych polis. Dostępne są nie tylko ubezpieczenia samochodu, ale i mieszkania, na życie, rower czy też podróż.

Porównywarka Punkta gwarantuje oszczędność. Na stronie internetowej można znaleźć informację o tym, że klienci płacą średnio 486 zł mniej za swoje ubezpieczenie. Stawka sięga często znacznie wyżej. Skorzystanie z usługi opiera się jedynie na wypełnieniu odpowiedniego formularza – firma robi wszystko za użytkownika. Oczywiście ubezpieczenie można znaleźć online. Nie trzeba wychodzić z domu czy nawet kontaktować się z konsultantem przez telefon.

Czy warto skorzystać z usług Punkta.pl? Największe zalety porównywarki

Porównywarka ubezpieczeniowa działa w bardzo prosty sposób. Należy uzupełnić formularz z danymi osobowymi oraz dodatkowymi informacjami (na przykład parametrami samochodu) i go wysłać. Po tym pojawia się lista najkorzystniejszych ofert ubezpieczenia. Punkta umożliwia nawet zakup polisy online – bez wychodzenia z domu. Wybraną usługę można kupić niemal natychmiast, składki są precyzyjnie wyliczane, więc od razu widać jak dokładnie wygląda oferta konkretnego towarzystwa ubezpieczeniowego.

Punkta współpracuje z aż 12 firmami, więc można spodziewać się szerokiej rozpiętości ofert. Czas kalkulacji wynosi zaledwie 5 minut – tylko tyle czasu potrzeba, by znaleźć najkorzystniejsze dla siebie ubezpieczenie. Firma gwarantuje najniższą cenę polisy. Dodatkowo można skorzystać z pomocy konsultanta. Jest to zupełnie darmowe, a pomoże w każdym kroku składania formularza czy też konkretnie wyboru najlepszego ubezpieczenia.

Warto zwrócić uwagę na szeroki zakres usług, jaki oferuje Punkta. Firma wyszukuje najkorzystniejszą polisę nie tylko w przypadku OC. Kalkulator pozwala znaleźć najtańszą propozycję, jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu, podróży, domu, zdrowia, motocykla, roweru czy nawet paneli słonecznych. Tak szeroki zakres wręcz gwarantuje wysoką jakość obsługi w firmie. To kompleksowe rozwiązanie, kiedy szukasz najkorzystniejszej polisy.

Opinia eksperta o Punkta.pl oraz podsumowanie

Punkta jest firmą, która oferuje prosty sposób na wyszukanie korzystnego ubezpieczenia. Można znaleźć niemal dowolną polisę w zaledwie kilka minut. Bardzo dużą zaletą jest tu właśnie ta prostota – cały proces zajmuje niewiele czasu, a na każdym jego kroku Punkta oferuje dodatkową pomoc, gdy będzie ona konieczna. Szeroki zakres usług to również ważny element, nie każda porównywarka wyszukuje ubezpieczenia inne, niż te związane z samochodem.

Polisę można wykupić przez stronę internetową, telefonicznie lub w lokalu firmy. Placówek Punkta jest niemal 400. To firma z ogromnym doświadczeniem, tysiącami zadowolonych klientów oraz bardzo dobrymi opiniami. Nawet na stronie internetowej Punkta można znaleźć opinie zadowolonych użytkowników. Niemal w każdej sytuacji skorzystanie z porównywarki oznacza uzyskanie niższej składki, którą trzeba zapłacić. Oszczędności mogą wynosić nawet kilkaset złotych – właśnie dlatego naprawdę warto skorzystać z usług firmy. Nic nie kosztują, a pozwalają sporo zachować w portfelu. Oszczędność dotyczy także czasu, ponieważ samodzielne poszukiwanie oferty może zająć znacznie więcej.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top