Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Rankomat

Rankomat jest jedną z największych porównywarek OC w Polsce. Wyróżnia się on przede wszystkim ogromną bazą zadowolonych klientów. Takie narzędzie w prosty sposób pomaga wybrać najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia samochodu – dotyczy to tak OC, jak i AC, Assistance czy NNW. Rankomat umożliwia porównanie propozycji wielu towarzystw, by użytkownik mógł szybko i wygodnie wykupić najlepszą dla siebie polisę.

28

Liczba Towarzystw

7 minut

Czas kalkulacji

309 zł

Najtańsza oferta

Tak

Wyliczenie online?

Co warto wiedzieć o porównywarce Rankomat.pl?

Rankomat istnieje na rynku już od 2008 roku. Tysiące klientów skorzystało z oferty, dzięki czemu uzyskało tańsze i korzystniejsze ubezpieczenie samochodu. Ta firma pozwala przede wszystkim oszczędzić czas oraz pieniądze. OC jest obowiązkowe – każdy kierowca musi je posiadać. Porównywarka umożliwia sprawdzenie dziesiątek propozycji w zaledwie kilka minut. Nie trzeba samodzielnie przeglądać ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Warto wiedzieć, że Rankomat nie opiera się tylko na samym kalkulatorze OC – zakres usług jest znacznie szerszy. To swego rodzaju gwarancja jakości firmy i tego, że można być pewnym oczekiwanego efektu.

Rankomat jako porównywarka OC/AC czy innego ubezpieczenia sprawdza się świetnie. Różnice między towarzystwami mogą wynosić nawet kilkaset złotych, a nie zawsze warto przepłacać. Firma organizuje także promocje i rabaty, dzięki czemu ubezpieczenie jest jeszcze niższym wydatkiem. Rankomat służy przede wszystkim oszczędności oraz komfortowemu zakupowi OC czy innej usługi.

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora OC Rankomat.pl?

Ogromnym plusem porównywarki OC jest możliwość szybkiego znalezienia najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia samochodu. Rankomat gwarantuje dostęp do aż 28 towarzystw – bez konieczności kontaktowania się z każdym osobno. Średni czas kalkulacji ubezpieczenia wynosi około 7 minut. Potrzebujesz tylko tyle czasu, by znaleźć najlepszą propozycję polisy.

Warto zwrócić uwagę na to, jak wiele można oszczędzić przy zakupie OC. Rankomat oferuje ubezpieczenie już od około 300 zł. Wiele zależy od czynników, takich jak miejsce zamieszkania czy parametry samochodu – mimo wszystko zawsze porównywarka pozwoli uzyskać lepszą cenę, niż samodzielne poszukiwanie korzystnej propozycji. Różnice między towarzystwami mogą wynosić nawet kilkaset złotych. Rankomat pozwoli zachować te pieniądze w kieszeni.

Dość dużą zaletą porównywarki jest także możliwość zakupu polisy online lub przez telefon. Nie trzeba nawet wychodzić z domu czy też załatwiać dodatkowych formalności. To bardzo wygodne rozwiązanie. Rankomat organizuje także promocje i rabaty. Nie każda porównywarka OC ma taką zaletę. Pozwala to przede wszystkim uzyskać jeszcze tańsze ubezpieczenie samochodu. Warto również zwrócić uwagę na pakiety usług – na przykład OC/AC i NNW. Rankomat bierze pod uwagę zakup takiej polisy, przy czym cena jest wtedy niższa.

Ogromnym plusem tej porównywarki jest także prostota obsługi. Formularz ma dość dużo pytań, jednak jego wypełnienie zajmuje maksymalnie kilka minut. Więcej informacji pozwala precyzyjnie obliczyć składkę ubezpieczeniową. Rankomat dzięki temu wyświetla listę z dokładnymi cenami każdej polisy.

Opinie klientów Rankomatu i podsumowanie

Użytkownicy wypowiadają się o porównywarce Rankomatu bardzo dobrze. Skorzystało z niej już tysiące kierowców. Jest to wciąż jedna z największych firm tego typu w Polsce. Klienci mówią przede wszystkim o tym, że Rankomat spełnia swoje zadanie – rzeczywiście można uzyskać znacznie tańsze ubezpieczenie samochodu. Pojawiają się pojedyncze, negatywne opinie, jednak mimo wszystko ta firma ma wielu zwolenników i ciągle jest określana, jako jedna z najlepszych.

Rankomat to niezwykle przydatne narzędzie dla kierowcy. Prócz standardowej porównywarki ubezpieczenia samochodu – oferuje on wiele dodatkowych usług. Można znaleźć nawet polisę na mieszkanie czy życie. Formularz zgłoszeniowy jest dość rozbudowany, jednak przekłada się to wyłącznie na precyzyjnie obliczoną składkę. Obsługa nie wymaga wiele, a cały proces wyszukiwania oferty zajmuje maksymalnie kilka minut.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top