Przejdź do treści

Skup aut Gdynia, Gdańsk i inne

  • przez

Czy wiesz, że możesz sprzedać swoje auto za gotówkę już teraz? Simplis firma prowadząca skup aut za gotówkę odkupi Twoje auto szybciej niż myślisz oraz w bardzo korzystnej cenie. Oferujemy skup samochodów wszystkich marek – jesteśmy firmą ogólnopolską – działamy na terenie całego kraju, posiadamy 10 oddziałów w Polsce, 2 oddziały w Niemczech oraz jedną placówkę w Paryżu – duża sieć kontaktów międzynarodowych także za wschodnią granicą pozwala nam odkupić dowolne auto błyskawicznie proponując przy tym cenę korzystną dla sprzedającego.

Kupujemy samochody na terenie całego kraju! Sprzedasz nam samochód we Wrocławiu, ale także w Gdańsku czy Gdyni. Jeśli chcesz sprzedać samochód w innym mieście nie wyróżnionym na naszej stronie także wypełnij formularz wyceny Online na naszej stronie i poczekaj na naszą ofertę – nasz przedstawiciel dojedzie w miejsce wskazane przez Ciebie w dogodnym terminie. Skup aut Gdynia, Gdańsk i inne – zapraszamy!

Kupimy każdy samochód:

Samochody drogie i luksusowe

Samochody bardzo zadbane oraz w gorszym stanie

Auta zadbane kupione w Polsce

Samochody sprowadzone

Auta po naprawach blacharsko lakierniczych

Samochody wymagające nakładów finansowych

Auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe itp.

Wszystkie marki oraz modele samochodów – Audi, Bmw, Hyundai, Volkswagen, Mercedes, Jeep ale także Porsche oraz inne marki luksusowe

WYMAGANE DOKUMENTY
Do sprzedaży potrzebne będą:

  1. Dowód rejestracyjny auta
  2. Karta Pojazdu (o ile była wydana)
  3. Dowód osobisty właściciela lub właścicieli
  4. Polisa Oc (aktualna lub ta która wygasła)
  5. Prosimy w miarę możliwości o skompletowanie dokumentacji auta typu – książka obsługi serwisowej, faktury za wymiany oraz naprawy itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *