Przejdź do treści

Skup aut pomorskie – Skup samochodów za gotówkę od ręki

 • przez

Zależy Państwu na szybkim sprzedaniu samochodu? A może to wygoda i bezpieczeństwo transakcji są na pierwszym miejscu? W takich sytuacjach atrakcyjna alternatywą dla innych form sprzedaży pojazdów jest skup samochodów za gotówkę. Dzięki niemu otrzymać można pieniądze nawet w ciągu jednego dnia – gotówką lub przelewem.

Nasza firma zajmuje się od lat działalnością w branży obrotu samochodami używanymi. Prowadzimy własny skup samochodów w Gdańsku, zapewniając naszym klientom dostęp do usług na wysokim poziomie, dopasowanych indywidualnie, na jasnych i zrozumiałych zasadach. Gdy chcą Państwo sprzedać pojazd, warto również wziąć pod uwagę naszą firmę – z oferowanych przez nas usług skorzystało już wielu klientów – teraz mogą dołączyć Państwo do ich szerokiego grona i przekonać się, że sprzedawanie samochodów wcale nie musi być trudne.

Działamy przede wszystkim w Trójmieście – Gdańsk, Gdynia, Sopot, a także w okolicznych miejscowościach jak Rumia, Reda, Pruszcz Gdański, Wejherowo i w całym województwie pomorskim.

Jakie samochody odkupujemy?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu posiadaczy samochodów ma problemy z tym, aby sprzedać je od ręki. W sytuacjach, w których szybkość liczy się przede wszystkim, to duży problem. Dlatego od naszych klientów jesteśmy w stanie odkupić praktycznie wszystkie samochody. Znajdują się wśród nich:

 • samochody osobowe
 • samochody dostawcze

Nie ma dla nas znaczenia stan techniczny czy wizualny pojazdu, a także jego rok produkcji czy marka i model – do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i wykonujemy wyceny także tych samochodów, które są trudne do sprzedaży. Skupujemy nie tylko pojazdy zdatne do jazdy.

Można u nas sprzedaż takie jak:

 • niesprawne
 • powypadkowe
 • uszkodzone
 • do kasacji

Również specjalną ofertę przeznaczyliśmy dla naszych klientów biznesowych. Od nich odkupujemy samochody takie jak:

 • samochody służbowe
 • floty samochodowe
 • taksówki
 • samochody nauki jazdy
 • i inne

Dlatego nasz skup samochodów za gotówkę jest do Państwa dyspozycji także wtedy, gdy nie można znaleźć kupującego na samochód i gdy sprzedaż przedłuża się do kilku miesięcy, a zainteresowanie ofertą jest niskie. Tylko u nas można skorzystać z tak okazyjnej oferty w sytuacji, gdy pojazdy nie można sprzedać w żaden inny sposób.

Ile płacimy za samochody?

Cena odkupienia pojazdu zależy przede wszystkim od jego marki, modelu, stanu, także przebiegu i daty produkcji. Nasze wyceny wykonujemy zawsze indywidualnie, dokładnie zapoznając się z samochodem przed zaproponowaniem klientowi ostatecznej ceny. Nie zaniżamy cen na niekorzyść klienta, w związku z tym wybierając nasz skup, nie musisz obawiać się, że cena będzie rażąco niska. Utrzymujemy ją zawsze na konkurencyjnym poziomie w stosunku do innych skupów działających w regionie.

Stosujemy procedurę podwójnej wyceny – wstępnej i końcowej. Wycenę wstępną wykonujemy przez internet. W celu jej uzyskania bez żadnych opłat prosimy o wypełnienie znajdującego się na naszej stronie internetowej formularza. Należy podać w nim swoje dane osobowe i kontaktowe, a także podstawowe informacje o samochodzie. Nasz pracownik po otrzymaniu danych przystępuje do wyceny – jesteśmy w stanie odesłać ją klientom nawet w ciągu kilkunastu minut.

Gdy przygotowana przez nas wycena jest zaakceptowana przez klienta, wtedy wykonujemy wycenę końcową. Polega ona na wizycie naszego rzeczoznawcy u klienta. Na miejscu rzeczoznawca sprawdza samochód i jego dokumenty i na tej podstawie dokonuje korektyw orientalnej wyceny wstępnej. Zaproponowana przez nas cena podlega także negocjacji, ale jeżeli nie satysfakcjonuje ona Państwa, wtedy można zrezygnować z transakcji z nami bez konsekwencji.

Umowa i pieniądze od ręki

Natychmiast po wykonaniu wyceny przez rzeczoznawcę można przejść do finalizacji transakcji. Nasz pracownik ma wszystkie niezbędne dokumenty do jej przeprowadzenia, dlatego jeżeli są Państwo zainteresowani, nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprzedać samochód od ręki. Większość naszych transakcji realizujemy w ciągu jednego dnia roboczego, czasem nawet w kilka godzin od momentu kontaktu z naszym skupem.

Każda transakcja potwierdzona jest umową kupna-sprzedaży, w której zawarte są informacje o stronach transakcji, jej przedmiocie i inne zapisy. Dajemy klientom tyle czasu, ile jest potrzebne na zapoznanie się z warunkami umowy. Zawsze także służymy pomocą i odpowiemy na wszystkie pytania związane z formalnościami.

Płacimy w trzech różnych formach do wyboru klienta:

 • gotówka od ręki – nasz pracownik od razu przekazuje klientowi pieniądze po podpisaniu umowy
 • przelew na konto – wykonujemy natychmiastowo przelew na konto bankowe klienta, wplata najczęściej księgowana jest kolejnego dnia roboczego
 • wpłata w okienku bankowym – w obecności naszego klienta pracownik skupu wykonuje przelew w banku, gdy jest to ten sam bank, w którym klient posiada konto, wtedy wpłata księgowana jest natychmiastowo

Bezpieczeństwo do dla nas kluczowa kwestia, dlatego zależy nam na tym, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z przeprowadzonej z nami transakcji sprzedaży pojazdu. Przejrzyste warunki, fachowa pomoc naszych pracowników, potwierdzenie transakcji umową, a także nasze wieloletnie doświadczenie w branży są podstawą bezpiecznych interesów.

Kiedy warto wybrać nasz skup samochodów?

Prowadzony przez nas skup samochodów to oferta skierowana do każdego posiadacza pojazdu na sprzedaż. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Za sprawą wygody i szybkości transakcji prowadzony przez nas skup ma wiele zadowolonych klientów i stale dołączają do nich nowi.

Warto wybrać nasze usługi wtedy, gdy:

 • ważny jest czas transakcji – wiemy, że czas to pieniądz, dlatego u nas transakcje prowadzimy docelowo w jeden dzień roboczy, nie trzeba wystawiać ogłoszeń i czekać na kontakt od potencjalnych kupujących, wszystko realizujemy od ręki
 • potrzebna jest błyskawiczna gotówka – przekazujemy pieniądze bez zwłoki w formie gotówki, przelewu lub wpłaty w okienku bankowym
 • bezpieczeństwo transakcji jest priorytetem – działamy na warunkach przejrzystych i każdą transakcję potwierdzamy odpowiednimi dokumentami
 • liczy się wygoda – z nami nie trzeba zajmować się dosłownie niczym, co związane z tradycyjną sprzedażą pojazdu, ponieważ odkupujemy go na poczekaniu
 • zbliża się termin płatności OC lub przegląd techniczny – gdy sprzeda się pojazd u nas, można zdążyć przed terminem i uniknąć dodatkowych kosztów związanych z jego utrzymaniem
 • samochód jest trudny w sprzedaży – odkupujemy od klientów praktycznie każde auto, dlatego nawet za to powypadkowe czy starsze możemy zapłacić ci korzystną cenę

Niezależnie od tego, z jakiej przyczyny chcą Państwo sprzedać pojazd, zachęcamy do wybrania naszego skupu samochodów. Wystarczy tylko skontaktować się z nami przez formularz wyceny, aby otrzymać informacje o proponowane przez nas cenie za samochód – bez żadnych zobowiązań i całkowici za darmo. Z nami samochód sprzedać można nawet w ciągu jednego dnia – to takie proste!

Gdy mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszymi usługami, jesteśmy do dyspozycji pod telefonem i za pośrednictwem naszego e-maila. Odpowiadamy tak szybko, jak to możliwe.

Zapraszamy serdecznie Państwa do skorzystania z naszych usług!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *