Przejdź do treści

Skup aut za gotówkę – Gdańsk, Gdynia, Sopot

 • przez

Sprzedaż samochodu za gotówkę jeszcze w ciągu tego samego dnia – wydaje się niemożliwe? Nie z nami! Nasza firma specjalizuje się w skupie samochodów już od lat i zapewnia Państwu najlepszą obsługę w Trójmieście. Dzięki nam sprzedanie samochodu nie musi być problemem – zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty!

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej – jeżeli trafili Państwo do nas, z pewnością celem jest szybka i wygodna sprzedaż samochodu. Jesteśmy w stanie pomóc w tym kompleksowo, a z naszych usług skorzystało już tysiące klientów z województwa pomorskiego, na którym koncentrujemy swoją działalność. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo transakcji i jednocześnie na pełną satysfakcję klienta – z nami można sprzedać samochód bez zbędnych formalności i z płatnością od ręki – gotówką lub przelewem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu posiadaczy samochodów ma problem z ich sprzedażą – dotyczy to głównie samochodów starszych, uszkodzonych czy powypadkowych, ale nie tylko. Także ważna jest kwestia czasu, a często nie ma go na tyle dużo, aby czekać na znalezienie kupującego tygodniami, a nawet miesiącami. W takich właśnie przypadkach nasz skup samochodów jest rozwiązaniem, z którego warto skorzystać.

Skupujemy samochody takie jak:

 • osobowe, dostawcze, ciężarowe
 • używane i w dobrym stanie
 • powypadkowe
 • uszkodzone
 • poleasingowe

Można u nas sprzedać samochód praktycznie każdej marki i każdego modelu, także niezależnie od jego przebiegu oraz stanu technicznego i wizualnego. Dlatego w przypadku, gdy Państwa samochód nie budzi zainteresowania potencjalnych kupujących, wtedy u nas można sprzedać go praktycznie od ręki, nie musząc nawet wychodzić z domu, ponieważ to my dojeżdżamy do klienta, aby załatwić formalności, a potem odbieramy pojazd – również lawetą, jeżeli nie jest on gotowy do poprowadzenia.

Obsługujemy również przedsiębiorców. Dla nich przygotowaliśmy ofertę odkupu flot samochodowych, samochodów służbowych, nauki jazdy, taksówek i innych typów pojazdów. Skupujemy też samochody po leasingu.

Ile możemy zapłacić za Państwa samochód?

Ceny w naszym skupie samochodów zawsze staramy utrzymywać się na atrakcyjnym dla klienta poziomie. Pod uwagę bierzemy rzeczywistą wartość samochodu, ceny na portalach ogłoszeniowych i w innych bazach danych, a także opieramy na własnym wieloletnim doświadczeniu.

Wyceny wykonujemy także przez internet – całkowicie za darmo i niezobowiązująco. Aby skorzystać z takiej właśnie wyceny, wystarczy tylko wypisać znajdujący się na naszej stronie internetowej formularz wyceny. Potrzebne będą dane adresowe i kontaktowe, a także dane samochodu – marka, model, przebieg, rok produkcji, rodzaj silnika. Mogą Państwo także przygotować dokładny opis z wyposażeniem i stanem technicznym pojazdu i zaproponować własną cenę. Wycenę wstępną wykonamy nawet w ciągu kilkunastu minut!

Po wykonaniu wyceny wstępnej i zaakceptowaniu jej przez klienta można umówić się z naszym rzeczoznawcą, który przyjedzie na miejsce, by zobaczyć samochód. Mogą Państwo skorzystać z tej usługi jeszcze tego samego dnia, w którym dokonano wyceny występnej. Nasz rzeczoznawca dokładnie zapozna się z pojazdem i jego dokumentacją, przygotowując dla Państwa wycenę końcową – to na niej opieramy się w transakcji i umówioną kwotę wypłacamy od ręki po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Jak płacimy?

Dla komfortu naszych klientów przygotowaliśmy kilka form płatności do wyboru. Są to:

 • gotówka od ręki – płacimy gotówką od razu po podpisaniu z nami umowy
 • przelew na konto bankowe – wykonujemy przelew na wskazane konto, księgowanie następuje zwykle następnego dnia po podpisaniu umowy lub po weekendzie
 • wpłata gotówki w banku – nasz pracownik wpłaca pieniądze w okienku bankowym w obecności klienta

W związku z tym mogą Państwo dopasować taką formę zapłaty, która będzie najwygodniejsza. Płacimy od razu, dlatego u nas nie trzeba upominać się o pieniądze – wiemy, że naszym klientom zależy często na maksymalnym skróceniu transakcji sprzedaży samochodu, dlatego jesteśmy gotowi do wypłaty środków bez zwłoki.

Bezpieczeństwo przede wszystkim


W naszym skupie samochodowym bezpieczeństwo transakcji jest dla nas bardzo ważne. Chcemy, aby nasi klienci byli całkowicie zadowoleni z tego, co możemy im zapewnić i mieli przy tym pewność, że sprzedaż odbywa się na jasnych, korzystnych dla nich zasadach.

Transakcje zawsze potwierdzamy podpisaniem z klientem umowy kupna-sprzedaży – umowa jest do wglądu klienta i zawsze odpowiadamy na wszystkie pytania z nią związane. Także nasi pracownicy służą pomocą przy wypowiedzeniu umowy ubezpieczeniowej OC i wyrejestrowaniu samochodu. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Jesteśmy firmą działającą legalnie, która ma wielu zadowolonych klientów. Zaufanie do nas potwierdzają pozytywne referencje i opinie, dlatego mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo również na nasze usługi.

Gdzie działamy?


Nasz skup samochodów w Gdańsku jest dostępny dla klientów z całego Trójmiasta – Gdańsk, Gdynia, Sopot, a także z okolicznych miejscowości, między innymi: Reda, Rumia, Pruszcz Gdański, Wejherowo i innych w województwie pomorskim. Również jesteśmy w stanie odkupić samochód od klientów z innych regionów Polski – w tym celu zapraszamy do skontaktowania się z nami, żeby omówić szczegóły realizacji usługi.

Jak przebiega transakcja?


Opracowaliśmy specjalną procedurę odkupu samochodów od naszych klientów, dzięki której cała transakcja jest maksymalnie skrócona, pozbawiona skomplikowanych formalności i wygodna dla klienta.

To zaledwie 5 kroków, na które składają się:

 • Kontakt z naszym skupem i wykonanie wstępnej wyceny.
 • Wizyta naszego rzeczoznawcy i wykonanie wyceny końcowej.
 • Podpisanie umowy kupna-sprzedaży samochodu.
 • Przekazanie pieniędzy – gotówki lub przelewu na konto.
 • Odbiór samochodu – samodzielnie przez naszego pracownika lub lawetą.

Zatem w ciągu tych kilku kroków można sprzedać samochód – jeżeli liczy się dla Państwa wygoda, w takim przypadku naszą ofertę na pewno warto wziąć pod uwagę. Rekord w czasie sprzedaży samochodu u nas to zaledwie kilka godzin od momentu kontaktu z nami. Większość transakcji realizujemy w ciągu jednego dnia.

Do kogo kierujemy nasze usługi?

Prowadzony przez nas skup samochodów to oferta przeznaczona dla każdego właściciela samochodu niezależnie od jego stanu technicznego czy wizualnego. Nasza oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych – osób prywatnych, także przedsiębiorstw, instytucji.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług w sytuacjach, gdy:

 • liczy się szybkość finalizacji transakcji
 • ważna jest atrakcyjna cena samochodu
 • chcą Państwo otrzymać zapłatę od ręki
 • samochód nie cieszy się dużym powodzeniem
 • wygodna i bezpieczna transakcja jest priorytetem
 • ważne jest uniknięcie płatności polisy OC i przeglądu technicznego

Jeżeli chcą Państwo sprzedać samochód bez komplikacji i otrzymać za niego dobrą cenę, wtedy zawsze jesteśmy do dyspozycji. Dzięki nam mogą Państwo zaoszczędzić swój cenny czas i sprzedać samochód także wtedy, gdy przygotowane ogłoszenie z nim nie budzi zainteresowania potencjalnych klientów.

W przypadku pytań dotyczących naszej oferty zawsze pozostajemy do dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub przez e-mail. Odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *