Przejdź do treści

Skup aut

Sprzedaż samochodu naprawdę nie musi być skomplikowana. Przekonało się już o tym wielu naszych klientów, którzy często z tego powodu polecają nas innym. Jeżeli chcą Państwo sprzedać samochód od ręki i bez skomplikowanych formalności, w takim przypadku zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – skupujemy auta za gotówkę!

Prowadzenie transakcji sprzedaży samochodów może być skomplikowane. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób nie ma czasu na ich prowadzenie lub po prostu chce uniknąć stresujących sytuacji, na przykład kontaktów z nieuprzejmymi klientami czy nerwowego oczekiwania na zapłatę. Właśnie dlatego oferujemy nasze usługi – na wysokim poziomie, dopasowane do życzeń klientów, także z gwarancją pełnego bezpieczeństwa.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w swojej branży. Zaufało nam wielu klientów z województwa pomorskiego. Odkupiliśmy od nich tysiące samochodów, także niesprawnych, uszkodzonych czy powypadkowych, ponieważ stan techniczny czy wizualny pojazdu nie ma dla nas znaczenia. Płacimy od ręki, dlatego za sprzedane u nas auto można otrzymać pieniądze bez czekania.

Bez ogłoszeń i kontaktów z klientami

Wiemy, że wielu posiadaczy samochodów ma niezbyt dobre wspomnienia z transakcji prowadzonych samodzielnie. W główniej mierze jest to kwestia kontaktów z klientami, które niejednokrotnie kończą się denerwującymi sytuacjami.

Dlatego nasz skup samochodu to dobra alternatywa. Dzięki nam mogą Państwo sprzedać pojazd praktycznie od ręki, bez konieczności przygotowywania i publikowania ogłoszeń na portalach czy w prasie, także bez konieczności odbierania telefonów od klientów i pokazywania im samochodu. Wystarczy tylko skontaktowanie się z nami, żeby uzyskać wycenę i od razu zakończyć transakcję tego samego dnia.

Bez zbędnych formalności

Nasz skup samochodów pozwala na sprzedaż bez złożonych formalności – przygotowywania dokumentów, sprawdzania klienta pod katem rzetelności. Nasi pracownicy zajmują się wszystkim, co jest związane ze stroną formalną sprzedaży pojazdów – sporządzamy umowę kupna-sprzedaży, zajmujemy się również pomocą w takich czynnościach jak wyrejestrowanie samochodu czy rezygnacja z polisy ubezpieczeniowej OC.

Jeżeli nie mają Państw doświadczenia w prowadzeniu transakcji, u nas nie muszą Państwo obawiać się, że coś pójdzie nie tak. Transakcja od początku do końca jest przejrzysta, a w razie potrzeby służymy pomocą w wytłumaczeniu wszystkich niejasnych kwestii.

Bez czekania na pieniądze

Wykonujemy transakcje docelowo w jeden dzień roboczy, dlatego jeżeli zgłoszą się Państwo do nas w godzinach porannych lub popołudniowych, w takim przypadku jeszcze tego samego dnia mogą otrzymać Państwo pieniądze za sprzedany pojazd. Ekspresowo wykonujemy wyceny online, a potem wyceny u klienta – nasz rzeczoznawca dojeżdża bez opłat na miejsce i przeprowadza wycenę.

Pieniądze wypłacamy w ciągu tego samego dnia w formie wybranej przez klienta – to przelew środków na konto bankowe, wypłata gotówki, a także wpłata gotówki w okienku bankowym na konto klienta lub też na inny wskazany rachunek bankowy.

Bez dowożenia nam samochodu

Również nie trzeba dowozić nam sprzedanego pojazdu, ponieważ to nasz pracownik odbierze go od Państwa lub też wezwie lawetę, jeżeli nie jest on możliwy do prowadzenia. To powoduje, że całą transakcję można zrealizować z nami nawet w ciągu jednego dnia i to bez wychodzenia z domu, ponieważ to my dojeżdżamy do klienta i zajmujemy się wszystkim, co potrzebne.

Dlatego jeżeli chcą Państwo sprzedać samochód bez problemów – prosto i szybko, wtedy zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług skupu samochodów w Gdańsku. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny już teraz na naszej stronie internetowej – jeszcze dzisiaj mogą mieć Państwo pieniądze do dyspozycji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *