Przejdź do treści

Skup samochodów na terenie województwa pomorskiego

 • przez

Prowadzimy skup samochodów na terenie województwa pomorskiego – obsługujemy w szczególności miasta takie jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia i okoliczne. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klientów, chcąc zapewnić im szybką i komfortową transakcję na przejrzystych warunkach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży obrotu samochodami używanymi udało nam się stworzyć taką procedurę transakcje, która pozwala nam na zrealizowanie jej w ciągu jednego dnia, nawet kilku godzin. Pod uwagę bierzemy także zawsze wymagania i życzenia naszych klientów, dlatego jeżeli zależy Państwu na uzyskaniu pełnej obsługi, jesteśmy do usług.

Poniżej prezentujemy całą procedurę transakcji z naszym skupem samochodów. Mogą przekonać się Państwo, że to rzeczywiście nieskomplikowana i szybka transakcja, która pozwala na otrzymanie pieniędzy w ciągu tego samego dnia od momentu zgłoszenia się do naszej firmy. To powoduje, że mamy także tak wielu zadowolonych klientów – zachęcamy Państwa do dołączenia do ich szerokiego grona.

 1. Kontakt z naszą firmą
  Umożliwiamy dwie drogi kontaktu z naszym skupem samochodów – to internet i telefon. Zachęcamy do skorzystania z formularza wyceny znajdującego się na naszej stronie internetowej. Do formularza wpisać należy przede wszystkim takie dane jak: marka i model samochodu, jego rok produkcji, aktualny przebieg, rodzaj silnika, również prosimy o opisanie jego stanu wizualnego i technicznego. Można także skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem podanym na stronie.
 2. Wstępna wycena samochodu
  Na podstawie przekazanych nam danych dotyczących samochodu nasi pracownicy przygotowują orientacyjną wycenę wstępną. Wykonujemy ją w ciągu tego samego dnia, często nawet w kwadrans w godzinach naszej działalności. Przekazujemy ją Państwu przez e-mail lub telefon. Jeżeli zaproponowana przez nas cena jest odpowiednia, w tym przypadku mogą Państwo przejść do dalszej procedury sprzedaży.
 3. Wycena przez rzeczoznawcę
  Kolejnym krokiem po wycenie wstępnej jest wycena wykonana przez naszego rzeczoznawcę. Wykonujemy ją na miejscu, nasz pracownik dojeżdża do klienta bez żadnych opłat, w umówionym wcześniej dogodnym terminie. Prosimy o przygotowanie dokumentów samochodu. Wycena rzeczoznawcy stanowi podstawę do sprzedaży samochodu w naszym skupie samochodowym. Istnieje możliwość negocjacji ceny. Jeżeli jednak zaproponowana przez nas cena nie odpowiada Państwu, w takim przypadku bez konsekwencji można zrezygnować z naszych usług.
 4. Podpisanie umowy
  Po wykonaniu wyceny końcowej przez naszego pracownika od razu mogą Państwo podpisać z nami umowę. Przyjeżdżamy już z wszystkimi dokumentami, w tym umową kupna-sprzedaży, żeby móc podpisać ją z Państwem na miejscu. To powoduje, że możemy zrealizować transakcję w ekspresowym tempie. Nasz pracownik służy także pomocą w wyjaśnieniu wszystkich zawiłości związanych ze sprzedażą pojazdu od strony formalnej.
 5. Zapłata – gotówką lub przelewem
  Kolejny krok to wykonanie zapłaty – wykorzystujemy trzy formy płatności, a mianowicie są to gotówka, przelew na konto bankowe klienta, a także wpłata pieniędzy w okienku bankowym w obecności klienta. Pieniądze wypłacamy od razu po podpisaniu umowy z naszym skupem samochodów, dlatego jeżeli liczy się szybkość, jesteśmy zawsze do usług.
 6. Odebranie samochodu
  Ostatnim krokiem jest odebranie samochodu przez naszego pracownika. Robimy to także od razu po podpisaniu umowy. Jeżeli okaże się, że samochód nie jest możliwy do prowadzenia, wtedy wzywamy lawetę.

Całą procedurę w większości przypadków realizujemy w ciągu jednego dnia roboczego od momentu zgłoszenia się do nas klienta. Nasz rekord to kilka godzin. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *