Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Smartney – Nowoczesna firma pożyczkowa ze Smartnym podejściem!

Smartney to jedna z najmłodszych firm pożyczkowych działających na naszym rynku. Firma rozpoczęła działalność w czerwcu 2019 roku, więc na dzień pisania tego artykułu, firma nie miała jeszcze pierwszych urodzin.

Złóż wniosek!

96 miesięcy

Okres spłaty

30 minut

Czas wypłaty

3 000 - 60 000 zł

Maksymalna pierwsza pożyczka

Nie

Pierwsza pożyczka gratis?
 • Smartney – Nowoczesna firma pożyczkowa ze Smartnym podejściem!

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  Smartney Sp. z o.o.
 • Adres firmy:
  ul. Krakowiaków 46 02-255 Warszawa
 • Strona internetowa:
 • Telefon:
  22 528 88 88
 • Adres email:
 • NIP:
  5272859012
 • REGON:
  380793670
 • KRS:
  0000747738
 • Kapitał zakładowy:
  20 000 000,00 Zł

Smartney to jedna z najmłodszych firm pożyczkowych działających na naszym rynku. Firma rozpoczęła działalność w czerwcu 2019 roku, więc na dzień pisania tego artykułu, firma nie miała jeszcze pierwszych urodzin.

Smartney to firma pożyczkowa, która ze swoim smartnym podejściem chce łączyć zalety tradycyjnej bankowości z nowoczesnością i technologią Czym wyróżnia się Smartney i co sprawiło, że bank ten osiągnął tak duży sukces w innych krajach?

Smartney – najważniejsze informacje

Smartney to firma pożyczkowa działający w ramach większej instytucji – znanego na całym świecie, francuskiego Oney Banku. Jako start-up technologiczny, Smartney specjalizuje się w udzielaniu pożyczek, jednak na szczególną uwagę zasługuje to, iż Smartney jest wyjątkowo otwarty na wszelkie nowinki technologiczne oraz ogranicza ilość formalności do minimum. Osoby, które cenią swój czas i nie przepadają za nadmierną biurokracją, z pewnością docenią prosty i przejrzysty system, którym wyróżnia się Smartney. 

Warto wspomnieć, że Oney Bank, w ramach którego działa Smartney, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych instytucji finansowych w Europie. Na rynku pożyczek działa od ponad 35 lat, a według oficjalnych danych zatrudnia aż 2500 osób. Na polskim rynku Oney Bank współpracuje z najbardziej znaczącymi markami, takimi jak Auchan, Alior Bank, Bricoman, Crédit Agricole, Leroy Merlin czy Norauto. 

Bezpieczne pożyczki online? Smartney wie, co robi

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Pożyczka online wydaje Ci się najlepszą opcją zdobycia pieniędzy, jednak masz wątpliwości co do bezpieczeństwa takiego rozwiązania? Zupełnie niepotrzebnie! Smartney to firma której celem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa swoim klientom – oczywiście przy jednoczesnym komforcie w braniu pożyczek. Sprawdź pożyczki od Smartney i przekonaj się, że takie rozwiązanie jest nie tylko bezpieczne, ale też zaskakująco korzystne. 

Co wyróżnia Smartney na tle konkurencji?

Jedną z cech charakterystycznych Smartney jest to, że firma udziela wysokokwotowych pożyczek – nawet do 60 000 złotych na okres zaledwie 5 lat. To idealna propozycja dla osób, które potrzebują dużej pożyczki, jednak planują spłacić ją w krótkim czasie. Jednocześnie to ciekawa alternatywa dla kredytów, udzielanych przez banki na okres 10 czy 20 lat – choć rata kredytu jest wtedy niższa, okres spłaty znacznie się wydłuża. 

Z punktu widzenia klienta sam proces pożyczkowy w Smartney jest wyjątkowo szybki i wygodny. Z uwagi na to, że Smartney to start-up, wykorzystuje on najnowsze technologie, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Głównym celem jest rezygnacja z bardzo długich, skomplikowanych procesów pożyczkowych, które w niektórych przypadkach potrafią ciągnąć się tygodniami, a nawet miesiącami – w Smartney formalności są zminimalizowane, a obsługa banku działa sprawnie, przez co cały proces pożyczkowy trwa bardzo krótko. 

Jedna z najważniejszych dla klientów kwestii to oczywiście oprocentowanie. W przypadku Smartney możemy mówić o bardzo atrakcyjnej ofercie. Oprocentowanie jest tutaj niższe niż w przypadku wielu innych banków, działających w Polsce. 

Korzystne oprocentowanie w połączeniu ze skróconym czasem trwania procesu pożyczkowego oraz stosunkowo wysoki pożyczkami na krótki okres sprawia, że Smartney ma szansę zyskać ogromną przewagę nad konkurencją w Polsce. 

Pożyczki online – jak sprawdzić, czy są bezpieczne? 

Polacy uwielbiają szybkie i wygodne pożyczki – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Wystarczy zerknąć na dane, regularnie publikowane przez Biuro Informacji Kredytowej. W pierwszej połowie 2019 roku  firmy pożyczkowe udzieliły 1 374,1 tys. pożyczek na łączną kwotę 3,558 mld zł. Szybkie pożyczki to doskonała alternatywa dla skomplikowanych i bardzo wymagających kredytów bankowych – szczególnie jeśli udzielane są przez zaufaną instytucję. 

Jak wybrać pożyczkę online, która jest całkowicie bezpieczna, a przy tym nie wymaga ogromnej ilości formalności i czasu? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na przejrzystość umowy – im mniej jest skomplikowana, tym lepiej. Wieloznaczne zapisy, mnóstwo odnośników, warunków, które trzeba spełnić czy niezrozumiałych zapisów na temat ewentualnych kar – jeśli tego typu informacji jest zbyt wiele, warto rozejrzeć się za inną pożyczką. 

Kolejna rzecz to całkowita kwota do zapłaty. Oczywiście im jest niższa, tym lepiej dla Twojego portfela. To, że pożyczasz 10 000 złotych wcale nie oznacza, że tyle samo musisz oddać. Przed podpisaniem umowy dokładnie sprawdź, jakie są całkowite koszty kredytu. Jest to kwota, którą będziesz musiał zwrócić bankowi. 

Ostatni, najważniejszy element, to opinia o banku, w którym chcesz zaciągnąć pożyczkę. Zawsze wybieraj zaufane instytucje, które cieszą się dużym zaufaniem klientów. Przed podjęciem decyzji możesz sprawdzić opinie na temat danego banku – w ten sposób zdobędziesz informację na temat tego, czy wybór danego banku jest dobrą decyzją. 

Do kogo skierowana jest oferta Smartney?

Smartney otwiera się na wszystkich klientów, dzięki czemu staje się bankiem bardzo przyjaznym dla osób, zainteresowanych korzystnym kredytem. Podstawowa oferta Smartney skierowana jest do osób w przedziale wiekowym od 25 do nawet 60 lat. W wielu przypadkach banki, działające na polskim rynku, zamykają się na klientów po 50 roku życia, uniemożliwiając im wzięcie wysokokwotowego kredytu. W Smartney jest inaczej – możliwość uzyskania pożyczki w kwocie przekraczającej 50 000 złotych na okres zaledwie 5 lat sprawia, że z oferty banku z pewnością chętnie skorzystają osoby, które przekroczyły 50. rok życia. 

Jednocześnie Smartney chce skutecznie trafiać do osób młodych, które są zainteresowane krótkimi okresami spłaty. W wielu przypadkach osoby po 25 roku życia obawiają się długoterminowych pożyczek, gdzie okres spłaty może sięgać nawet 30 lat. Co ważne, osoby młode coraz mniej chętnie podchodzą do nadmiernej biurokracji – Smartney rozwiązują ten problem, minimalizując ilość formalności. Jednocześnie bank ten jest wyjątkowo otwarty na wszystkie nowinki technologiczne, dzięki czemu młodzi klienci z pewnością będą mieć powody do zadowolenia. 

Szybka pożyczka nawet w 15 minut w Smartney

Czy można otrzymać pożyczkę gotówkową w 15 minut? Ile formularzy trzeba wypełnić i gdzie się zgłosić? Jakie dokumenty są wymagane i ile tak naprawdę trwa taka procedura?

Niewielu konsumentów wie, że otrzymanie szybkiej pożyczki gotówkowej jest możliwe, a w Smartney jest banalnie proste. Można uniknąć długich kolejek w banku i skomplikowanych procedur. Pożyczkę do 60 tyś możemy uzyskać już w 15 minut. Wystarczy zastosować się do kilku prostych wskazówek.

Jak uzyskać pożyczkę w Smartney?

 1. Należy wejść na stronę internetową smartney.pl
 2. Na stronie głównej firmy pożyczkowej Smartney znajduje się bardzo prosty formularz, w którym możemy określić wartości interesującej nas pożyczki. Najniższa kwota oferowanej w Smartney pożyczki wynosi 1 000 złotych, a najwyższa kwota pożyczki wynosi 60 000 złotych. Długość spłaty pożyczki waha się od 12 miesięcy do aż 60 miesięcy na spłatę. Najniższe RRSO w Smartney wynosi 14,58%
 3. Po wybraniu interesujących parametrów kredytu należy kliknąć “Złóż wniosek”
 4. Na kolejnych podstronach formularza będziemy musieli podać dodatkowe informacje. W większości są niezbędne informacje konieczne do udzielenia pożyczki. 

Smartney – firma, która wie, co robi

Smartney to całkowita nowość na polskim rynku pożyczkowym. Firma pożyczkowa wzbudziła spore zainteresowanie, szczególnie z uwagi na ograniczoną ilość formalności przejrzysty system, który szybko budzi zaufanie. Zacznijmy jednak od samego początku, czyli od kilku podstawowych informacji. Smartney działa w ramach większej instytucji – znanego na całym świecie, francuskiego Oney Banku. Specjalizuje się on w udzielaniu szybkich pożyczek, jednak jest kilka rzeczy, które wyróżniają go na tle innych tego typu instytucji. Przede wszystkim jest to start-up, który jest bardzo otwarty na różnego rodzaju nowinki technologiczne. Wystarczy zajrzeć na stronę www Smartney, aby przekonać się, że jest to nowoczesna, pełna pozytywnej energii firma. Wokół pożyczek online narosło sporo mitów, jednak Smartney konsekwentnie się z nimi rozprawia. Tej młodej firmie zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie klientów – to widać, szczególnie w opiniach osób, które zdecydowały się skorzystać z jej usług. 

Co jeszcze wyróżnia Smartney na tle konkurencji? Firma pożyczkowa udziela wysokokwotowych pożyczek na stosunkowo krótki okres – na przykład 50 000 złotych na pięć lat. To wręcz doskonała propozycja dla osób, które potrzebują większej gotówki i planują spłacić kredyt w krótkim czasie. Korzystanie z oferty Smartney jest niezwykle wygodne. Nie ma tutaj skomplikowanych umów czy konieczności przebrnięcia przez wielogodzinne formalności. Cały proces pożyczkowy trwa krótko, a obsługa działa bardzo sprawnie. To tylko niektóre z powodów, dla których warto bliżej zapoznać się z pożyczkami Smartney. 

Smartney, jakie wymagania trzeba spełnić?

Wśród wymagań Smartney należy wymienić:

 • odpowiedni wiek,
 • posiadanie polskiego obywatelstwa,
 • adresu zameldowania na terenie kraju,
 • brak innych pożyczek w Smartney (na ten moment nie można mieć dwóch pożyczek w Smartney)
 • posiadanie konta w banku
 • posiadanie numeru telefonu
 • posiadanie pełnych zdolności do czynności prawnych

Spełnienie tych warunków umożliwia pożyczenie kwoty nawet 60 tysięcy złotych. Tak naprawdę są to minimalne wymagania, jakie jest w stanie spełnić praktycznie każdy i są minimalne w porównaniu z bankami.

Trzeba być jednak świadomym, że nawet jeśli otrzymasz pożyczkę online, trzeba ją będzie spłacić w terminie. Firmy pożyczkowe naliczają sobie dodatkowe opłaty za nieterminową spłatę, między innymi za każdy monit przypominający o nieuregulowanym zadłużeniu. Nie warto więc ryzykować koniecznością zapłacenia kar umownych, bo mogą być one naprawdę wysokie. Z racji minimalnych wymagań do pożyczek wiele osób bierze je zbyt pochopnie, więc trzeba zastanowić się czy pożyczka jest nam potrzebna.

Bezpieczne pożyczki od Smartney na wyciągnięcie ręki 

Szukasz bezpiecznej, a zarazem szybkiej i korzystnej pożyczki? Niezależnie od tego, czy planujesz pożyczyć mniejszą, czy może nieco większą kwotę, Smartney może przygotować dla Ciebie ciekawą propozycję. Co prawda firma pożyczkowa pojawiła się na polskim rynku stosunkowo niedawno, jednak zdążył już narobić sporo zamieszania – oczywiście w pozytywnym sensie, o czym świadczy zainteresowanie i dobre opinie ekspertów rynku finansowego. Jeśli interesuje Cię niskie oprocentowanie, minimum formalności i naprawdę przejrzyste warunki, koniecznie zajrzyj do oferty Smartney – przy okazji możesz liczyć na miłą obsługę naprawdę kompetentnego zespołu! 

Czy wyróżnia się Smartney na tle innych firm pożyczkowych?

Smartney to bardzo ambitny start up, który chce wprowadzić wiele zmian na lokalnym rynku pożyczkowym. Firma wyróżnia się na rynku rozsądnym podejściem do finansów oraz rozsądnym braniem pożyczek. 

 • Wysoka kwota pożyczki – maksymalna pożyczka w Smartney wynosi nawet 60 tysięcy złotych
 • Długi okres spłaty – maksymalny okres spłaty pożyczki wynosi 60 miesięcy, czyli 5 lat na spłatę pożyczki
 • Atrakcyjny koszt kredytu – RRSO w Smartney zaczyna się od 14,58%
 • W Smartney pożyczki są w 100% online
 • Smartney akceptuje wiele różnych źródeł dochodu

Najczęściej zadawane pytania na temat Smartney:

 1. Jak się skontaktować ze Smartney?
  Kontakt ze Smartney możliwy jest za pomocą:  
  • strony internetowej smartney.pl
  • za pomocą maila [email protected]
  • telefonicznie pod numerem: 22 528 88 88
 2. Gdzie można zalogować się do Smartney?
  Logowanie do Smartney dostępne jest w “Strefie Klient”
 3. Jak złożyć wniosek o kredyt w Smartney?
  Wniosek o kredyt w Smartney można złożyć na stronie głównej
 4. Jakie są oficjalne dane rejestrowe firmy Smartney?
  Smartney Sp. z o.o.   KRS: 0000747738 NIP: 5272859012 REGON: 380793670 Kapitał zakładowy: 20 000 000,00 ZŁ Adres: ul. Krakowiaków 46 02-255 Warszawa
 5. Od kiedy Smartney udziela pożyczek?
  Firma Smartney udziela pożyczek od połowy 2019 roku.
 6. Czy Smartney jest bankiem?
  Nie, firma Smartney nie jest bankiem, tylko firmą pożyczkową. Smartney jest marką należącą do Oney Banku.
 7. Jakie błędy są popełniane jeszcze w nazwie firmy?
  Zdarza się klientom nazywać Smartney:  
  • Smartney Bank
  • Smartey
  • Smartnej
  • Smarney
  • Snartney
  • Smrtney
  • Smatney
  • Smartnwy
  • Smartnej.pl
  • Smartmoney pożyczkaSmartmoney jest chyba najciekawszą wersją 🙂
 8. Czy w Smartney można mieć dwie pożyczki?
  Na ten moment Smartney nie dopuszcza możliwości posiadania równolegle dwóch pożyczek.
 9. Czy w Smartney jest możliwa wcześniejsza spłata pożyczki?
  Tak, jest możliwa wcześniejsza spłata pożyczki
 10. Gdzie można pobrać logo Smartney?
  Logo można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej. Aby uzyskać materiały prasowe należy skontaktować się z [email protected]
 11. Jakie są godziny pracy Smartney?
  Biuro Smartney pracuje w godzinach od 8 do 21, jednak wniosku o kredyt można składać 24 godziny na dobę.
 12. Jaka jest przyznawalność w Smartney?
  Z opinii dostępnych w internecie wynika, że przyznawalność w Smartney jest bardzo wysoka. Z pewnością na wysoką przyznawalność ma wpływ wykorzystywanie najnowszych technologii w ocenie zdolności kredytowej. Przyznawalność w Smartney jest wyliczana indywidualnie, ale z pewnością większość osób może otrzymać kredyt.
 13. Smartney, czas oczekiwania na decyzje?
  Czas oczekiwania na decyzję w Smartney jest bardzo krótki. Firma pożyczkowa ma ambicję skrócić ten czas do 2 minut.
 14. Co to jest smartney?
  Smartney to firma pożyczkowa działająca w ramach grupy Oney Bank
 15. Czy w Smartney dostępne są pożyczki na już?
  Tak, są dostępne.

Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top