Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Solcredit

Solcredit działa na 3 kontynentach już od 2011 roku – to świetny wynik w branży finansowej. Z usług firmy skorzystało już ponad 500000 klientów w 20 krajach. Solcredit jest jednym z liderów w Polsce oraz poza nią. Jeśli chodzi o szybkie i wygodne zaciąganie pożyczki online, bez wychodzenia z domu – warto zwrócić uwagę na ofertę firmy. Klienci doceniają przede wszystkim jakość obsługi, minimum formalności, bezpieczeństwo i dość elastyczne warunki. Solcredit ma naprawdę dużą bazę ofert pożyczkowych.

Złóż wniosek!

120 dni

Okres spłaty

15 minut

Czas wypłaty

5 000 zł

Maksymalna pierwsza pożyczka

Nie

Pierwsza pożyczka gratis?
 • Solcredit

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  Fiizy Poland sp. z o.o.
 • Adres firmy:
  Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
 • Strona internetowa:
 • NIP:
  5272907053
 • REGON:
  384451140
 • KRS:
  0000804600
 • Kapitał zakładowy:
  5000 zł

Solcredit – najważniejsze informacje

Solcredit jest międzynarodową marką, która udzieliła już ponad 1000000 pożyczek. Działa ona w 20 krajach dzięki lokalnym partnerom. Największe zalety firmy oraz jej założenia to duża ilość zatwierdzonych pożyczek, ogromna rozpiętość dostępnych ofert i darmowa, bezpieczna usługa. Solcredit dba o użytkownika, co potwierdzają setki pozytywnych opinii. Warto również zwrócić uwagę na szereg wyróżnień, jakie zyskała firma. To zdecydowanie marka, która zasługuje na uwagę – międzynarodowy zasięg i tak duża baza zadowolonych klientów potwierdza wiarygodność w branży finansowej. Solcredit oferuje pożyczki na dowód, bez dodatkowych formalności. Można skorzystać z ofert ratalnych, gdzie warunki są elastyczne. Świetne opinie połączone i naprawdę profesjonalna usługa to właśnie Solcredit.

Pierwsza pożyczka w Solcredit

Pierwsza pożyczka w Solcredit może wynosić maksymalnie 5000 zł – najniższa kwota to 100 zł. Okres spłaty wynosi od 91 do 120 dni, przy czym klient sam o tym decyduje. Warto zwrócić uwagę na to, że wymagany jest tylko dowód osobisty oraz skończone 18 lat. Solcredit działa przez cały tydzień, dzięki czemu wnioski są rozpatrywane szybciej i pieniądze na koncie także pojawią się niemal natychmiast. Wypłata po przyznaniu pozytywnej decyzji następuje po około 15 minutach. Pierwsza pożyczka w Solcredit jest zupełnie darmowa – bez żadnych, dodatkowych opłat.

Solcredit – pożyczki do 5000 zł

Każda kolejna pożyczka w Solcredit także ma limit kwoty do 5000 zł. Tutaj jednak trzeba liczyć się z pewnymi opłatami, czyli oprocentowaniem i prowizją. Mimo wszystko firma oferuje stosunkowo niedrogie usługi – dlatego cieszy się tak ogromną popularnością. Sposobów wypłaty i weryfikacji jest wiele. Wszystkie formalności można załatwić w dowolnym momencie przez stronę internetową, bez konieczności wychodzenia z domu.

Solcredit – opinia eksperta

Solcredit to bardzo duża, międzynarodowa marka. Z jej usług korzystało już tysiące klientów, którzy wyrażają pozytywną opinię. Firma proponuje bardzo proste warunki, jeśli chodzi o pożyczki. Pierwszy kredyt nie ma dodatkowych opłat – później trzeba je pokryć. Okres spłaty, wysokość pożyczki oraz pozostałe warunki zawsze są takie same. Wszystkie formalności można załatwić online. Aby skorzystać z usługi, wystarczy mieć skończone 18 lat i posiadać dowód osobisty. Solcredit jest firmą, której zależy na opinii klienta – połączenie profesjonalnej obsługi oraz prostych, elastycznych warunków.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top