Przejdź do treści

Sprzedaż w skupie samochodów – to proste!

  • przez

Nasz skup samochodów to szybki i wygodny sposób na sprzedanie pojazdu. Stworzyliśmy ofertę, która jest w stanie spełnić oczekiwania nawet wymagających klientów, którym zależy na rekordowo szybkim czasie realizacji transakcji. Wiemy, że dla wielu osób sprzedaż samochodu jest stresująca, męcząca, czasochłonna – dlatego też stworzyliśmy alternatywne rozwiązanie, dzięki któremu można uniknąć wszystkich niedogodności związanych ze sprzedażą prywatną lub w autokomisie.

Transakcja w jeden dzień

Działamy tak, aby u nas sprzedaż samochodu była możliwa w ciągu zaledwie jednego dnia. Zawdzięczamy to naszym doświadczonym i dyspozycyjnym pracownikom, a także specjalnie opracowanej procedurze transakcji, która polega na maksymalnym skróceniu czasu wyceny oraz formalności związanych z realizacją sprzedaży.

W związku z tym można u nas sprzedać samochód nawet w jeden dzień – kilka godzin od momentu zgłoszenia się do nas przez formularz wyceny lub telefonicznie. To powoduje, że jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na szybkości transakcji, na przykład z powodu niespodziewanego wydatku, świetnej okazji zakupu innego samochodu czy też zbliżającej się daty odnowienia polisy ubezpieczeniowej OC i przeglądu technicznego.

Bez wystawiania ogłoszeń i kontaktów z klientami

Teraz wielu posiadaczy samochodów decyduje się na sprzedaż samodzielną. To możliwe dzięki dostępności portali ogłoszeniowych, na których każdy może wystawić własne ogłoszenie sprzedaży, bez wychodzenia z domu. Decydując się na taką opcję, trzeba jednak pamiętać o tym, że wymaga ona od sprzedającego czasu – należy przyszykować ogłoszenie, potem zamieszczać je na stronach z ogłoszeniami, najlepiej kilku poczytnych, co jest też związane z opłatami. Dodatkowo trzeba potem odbierać telefony od klientów i umawiać się z nimi na zobaczenie pojazdu.

Nie każdy ma na to czas czy ochotę, a nie za każdym razem potencjalni kupujący są słowni, dlatego sytuacje, w których umówiony wcześniej termin nie zostaje dotrzymany wcale nie są takie rzadkie. Wybierając skup samochodowy, nie muszą Państwo przejmować się wystawianiem ogłoszeń i kontaktowaniem się z klientami, ponieważ cała transakcja realizowana jest od ręki.

Bez skomplikowanych formalności

Sprzedaż samochodu nie musi być złożona. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obrotu samochodami, dlatego wiemy, jak przeprowadzić transakcję skutecznie i szybko pod katem formalności. Wybierając nasze usługi, nie muszą Państwo samodzielnie przygotowywać dokumentacji, ponieważ tym zajmują się nasi pracownicy. Również zawsze jesteśmy do usług, gdy chodzi o pytania związane ze sprzedażą, w tym także formalności takie jak wyrejestrowanie pojazdu czy wypowiedzenie umowy OC.

Gdy nie mają Państwo wiedzy dotyczącej formalności przy sprzedaży auta, wtedy u nas to żaden problem. Mają Państwo przy tym pewność, że transakcja będzie zrealizowana bezpiecznie – zasady u nas są przejrzyste i korzystne dla klientów, więc przy sprzedaży samochodu nie ma żadnych haczyków i kruczków w umowie.

Z odbiorem pojazdu od klienta

Nie muszą Państwo dostarczać do nas samochodu – nasi pracownicy odbierają pojazdy bezpośrednio od klientów bez żadnych dopłat. Jeżeli samochód nie jest gotowy do jazdy, wtedy zamawiamy lawetę, która odbiera ja od klienta. Dlatego nie muszą Państwo martwić się tym, że samochód trzeba będzie do naszego skupu dowieźć w wyznaczonym czasie. Tym zajmujemy się we własnym zakresie.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni wszystkie Państwa oczekiwania – nie ma obecnie prostszego sposobu na realizację transakcji sprzedaży samochodu niż ze skupem. Dlatego zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami, aby otrzymać wstępna wycenę – pieniądze można u nas otrzymać jeszcze w ciągu tego samego dnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *