Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Super Grosz

SuperGrosz.pl to firma pożyczkowa, która istnieje już od wielu lat. Duże doświadczenie w branży finansowej gwarantuje tutaj możliwość zaciągnięcia kredytu szybko, wygodnie i na korzystnych warunkach. SuperGrosz.pl dba o potrzeby klienta oraz oferuje pomoc na każdym etapie składania wniosku czy też spłaty należności. Firma jest ciągle rozwijana – są wprowadzane nowe usługi i ułatwienia. SuperGrosz to jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce, więc można być pewnym jej jakości oraz wiarygodności.

Złóż wniosek!

4 - 48 miesięcy

Okres spłaty

15 minut

Czas wypłaty

10 000 zł

Maksymalna pierwsza pożyczka

Nie

Pierwsza pożyczka gratis?
 • Super Grosz

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  Aiqlabs Sp. z o.o.
 • Adres firmy:
  ul. Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa
 • Strona internetowa:
 • Telefon:
  22 493 68 90
 • Adres email:
 • NIP:
  5252607460
 • REGON:
  360301004
 • KRS:
  0000551150
 • Kapitał zakładowy:
  300 000 Zł

SuperGrosz – najważniejsze informacje

SuperGrosz to firma należąca do Aiqlabs Sp. z o.o., które powstało w 2015 roku. Dużą zaletą jest tutaj w pełni polski kapitał. Firma została założona przez doświadczone osoby z branży analitycznej oraz finansowej. SuperGrosz oferuje możliwość szybkiego zaciągnięcia pożyczki nawet do 15000 zł. To jedna z największych firm, która ma takie możliwości – dlatego ogromna liczba klientów już zaufała. Największe zalety to zdecydowanie przejrzystość kosztów, szybkość podejmowania decyzji oraz profesjonalna obsługa na każdym etapie zaciągania pożyczki. SuperGrosz posiada Certyfikat Etyczny ZPF za zgodność praktyk biznesowych z Zasadami Dobrych Praktyk ZPF. Oznacza to najwyższy poziom, jeśli chodzi o obsługę i nie tylko. Takie wyróżnienie to gwarancja wiarygodności firmy pożyczkowej.

Pierwsza pożyczka w SuperGrosz

Ogromną zaletą firmy SuperGrosz jest szybkość obsługi. Pożyczkę można zaciągnąć nawet w kilka minut. Wystarczy tylko przejść weryfikację i podać kwotę. Pierwsza pożyczka jest limitowana do 10000 zł. Stali klienci mogą liczyć na większe kredyty – nawet 15000 zł. Sama weryfikacja nie jest wymagająca. Można wykorzystać system Kontomatik, gdzie trzeba zalogować się na swoje konto bankowe. Drugą opcją jest tradycyjny przelew 1 zł – gotówka zostanie zwrócona. Pożyczkę w SuperGrosz można rozłożyć nawet na 50 rat.

SuperGrosz – pożyczki do 15000 zł

W SuperGrosz można pożyczyć maksymalnie 15000 zł i jest to stawka wyłącznie dla stałych klientów. Dla nowego użytkownika limit wynosi 10000 zł. Firma umożliwia rozłożenie dowolnej należności na aż 50 rat. Warto zauważyć, że dłuższy czas zobowiązania gwarantuje niższe RRSO, jednak całkowity koszt pożyczki jest wyższy. Warunki korzystania z usług SuperGrosz są naprawdę korzystne dla klienta. Koszty nie są duże, można rozłożyć płatność na dowolną liczbę rat, limit pożyczki także jest wyższy niż w wielu konkurencyjnych firmach.

SuperGrosz – opinia eksperta

SuperGrosz jest firmą, która istnieje od wielu lat. Oferta ciągle się zmienia – są wprowadzane pewne usprawnienia. Największe zalety to czas realizacji oraz bardzo wysokie kwoty pożyczek. Dodatkowo nowy klient może wziąć kredyt na 1000 zł zupełnie za darmo. Trzeba go spłacić do 30 dni. Opinie pożyczkobiorców na temat SuperGrosz są w większości pozytywne. To firma z długim stażem oraz doświadczonymi założycielami. SuperGrosz umożliwia szybkie uzyskanie pożyczki, nawet na duże kwoty.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top