Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

TF Bank – kredyt gotówkowy na bardzo korzystnych warunkach

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki i zastanawiasz się nad niewielkim kredytem? A może interesuje Cię nieco większa kwota i poszukujesz banku, który udzieli Ci kredytu na korzystnych warunkach? Kredyt konsumpcyjny od TF Bank może być bardzo dobrym wyborem

Złóż wniosek!

60 miesięcy

Okres spłaty

15 minut

Czas wypłaty

50 000 zł

Maksymalna pierwsza pożyczka

Nie

Pierwsza pożyczka gratis?
 • TF Bank – kredyt gotówkowy na bardzo korzystnych warunkach

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  TF BANK AB (sp. z o.o.) oddział w Polsce
 • Adres firmy:
  Al. Grunwaldzka 103A, 80-244 Gdańsk
 • Strona internetowa:
 • Telefon:
  58 881 31 01
 • Adres email:
 • NIP:
  2040004608
 • REGON:
  360401941
 • KRS:
  0000533349

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki i zastanawiasz się nad niewielkim kredytem? A może interesuje Cię nieco większa kwota i poszukujesz banku, który udzieli Ci kredytu na korzystnych warunkach? Kredyt konsumpcyjny od TF Bank może być bardzo dobrym wyborem. Firma pojawiła się w Polsce stosunkowo niedawno, jednak szybko wyróżniła się na rynku finansowym – szczególnie dzięki bardzo dobrym warunkom kredytowania i najwyższą jakością obsługi klienta. Dowiedz się więcej na temat TF Banku i sprawdź, na jakich warunkach możesz otrzymać kredyt – nawet do 80 000 złotych!

TF Bank – najważniejsze informacje

Choć TF Bank stawia w Polsce swoje pierwsze kroki, w wielu krajach świata jest on bardzo rozpoznawalny i ceniony. Bank istnieje już od 1987 roku, a zatem trzy lata temu obchodził 30 rocznicę swojej działalności. W tym czasie TF Bank zdążył wypracować sobie odpowiednią pozycję na rynku usług finansowych, a – dzięki wieloletniej tradycji i wysokiej jakości usług – dziś uważany jest za jedną z najbardziej cenionych instytucji bankowych. 

Szwedzki TF Bank prowadzi swoją działalność między innymi w Finlandii, Norwegii i Estonii, a od niedawna również w Polsce. Główna siedziba banku znajduje się w miejscowości Borås w Szwecji. Na ten moment bank nie posiada tradycyjnych placówek w Polsce, a swoją działalność prowadzi przede wszystkim w internecie. Nic dziwnego – oferta kredytów konsumpcyjnych TF Banku jest wyjątkowo nowoczesna, a przy tym skierowana jest dla osób, które szukają wygodnych rozwiązań. Właśnie dlatego RF Bank stawia tak duży nacisk na obsługę klienta. Różne formy kontaktu i możliwość otrzymania błyskawicznej odpowiedzi sprawiają, że TF Bank jeszcze bardziej wyróżnia się na tle swojej konkurencji. 

Oferta TF Banku – kredyt konsumpcyjny od 2000 do 80 000 złotych 

W ofercie TF Banku znajdują się lokaty oszczędnościowe, kredyty dla rolników i kredyty konsumpcyjny. W swojej działalności w Polsce bank skupia się przede wszystkim na kredytach dla klientów indywidualnych. Kwoty kredytów rozpoczynają się od 2000 złotych i sięgają aż do 80 000 złotych. Co sprawia, że oferta kredytowa TF Bank jest tak korzystna na tle innych ofert kredytowych w Polsce?

 • szybka decyzja kredytowa – nie musisz długo czekać na informację, czy otrzymasz kredyt. W TF Banku decyzja kredytowa podejmowana jest nawet w 3 minuty!
 • błyskawiczna wypłata gotówki – zależy Ci na czasie? w TF Banku pieniądze mogą pojawić się na Twoim koncie już w 15 minut po podpisaniu umowy kredytowej, 
 • sam wybierasz, czy pieniądze wpłyną na Twoje konto osobiste, czy też odbierzesz je w najbliższej placówce pocztowej. 

TF Bank – idealna oferta dla każdego

W przeciwieństwie do innych instytucji finansowych, TF Bank posiada doskonała ofertę dla każdego. Nie potrzebujesz wysokich przychodów czy ogromnej ilości zaświadczeń i dokumentów – w TF Banku procedury są skrócone do minimum, w trosce o Twój komfort. Aby skorzystać z kredytu konsumpcyjnego w TF banku, potrzebujesz tylko dowodu osobistego i wyciągu bankowego z ostatnich trzech miesięcy. Opcjonalnie możesz przedstawić zaświadczenie o wysokości dochodu ze swojego zakładu pracy. Prawda, że to proste?

Jakie są warunki uzyskania kredytu w TF Banku? 

 • minimum 650 złotych miesięcznego przychodu w przypadku osób, które pobierają emeryturę lub rentę, 
 • 1000 zł przychodu miesięcznie u osób z pozostałymi źródłami przychodu, 
 • spłata kredytu może być rozłożona od 24 do nawet 108 miesięcy – sam decydujesz, w jakim czasie chcesz spłacić swoje zobowiązanie, aby zanadto nie obciążyć swojego domowego budżetu, 
 • nie potrzebujesz podpisu współmałżonka. 

Co bardzo istotne, TF Bank daje możliwość posiadania konsolidacji kredytu zarówno w TF Banku, jak i w innych instytucjach finansowych i bankach. Na uwagę zasługuje również długi okres kredytowania, który dopasowany jest do indywidualnych potrzeb klienta, a także przejrzyste warunki. Umowa kredytu konsumpcyjnego TF Banku nie jest skomplikowana, dzięki czemu każdy możesz skorzystać z oferty kredytowej bez obaw – warunki są jasne, przejrzyste i nie budzą żadnych wątpliwości. 

Dlaczego warto wybrać TF Bank?

Choć TF Bank jest nową instytucją na polskim rynku finansowym, wzbudza niemałe zainteresowanie wśród osób, które poszukują naprawdę korzystnych warunków kredytowania. Kredyty konsumpcyjne w wysokości nawet do 80 000 złotych, i to z okresem kredytowania do 108 miesięcy to całkowita nowość w Polsce – nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług TF Banku! Do tego warto wspomnieć o przejrzystych warunkach, a także wysokiej jakości obsługi klienta. Pracownicy TF Banku są nie tylko wyjątkowo pomocni, ale też wyspecjalizowani – są prawdziwymi ekspertami w swojej dziedzinie. Dzięki temu zawsze służą radą na temat szczegółowych warunków udzielenia kredytu konsumpcyjnego, niezależnie od jego wysokości. 
Jeśli poszukujesz kredytu na bardzo korzystnych warunkach, koniecznie zapoznaj się z ofertą TF Banku. To bardzo proste! Wystarczy, że wejdziesz na https://www.tfbank.pl/kredyt-gotowkowy/ i określisz, jaka kwota kredytu i okres kredytowania Cię interesuje. Oprócz informacji na temat wysokości rat sprawdzić, jaka jest wysokość RRSO i roczne oprocentowanie nominalne kredytu. W celu skorzystania z oferty kredytowej TF Banku wystarczy skontaktować się e biurem obsługi klienta: możesz zrobić to mailowo, telefonicznie lub przy pomocy specjalnego formularza na stronie internetowej. Nie czekaj i sprawdź korzystną ofertę kredytu konsumpcyjnego w TF Banku!


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top