Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Trejdoo.com

Trejdoo.com to jeden z najpopularniejszych, polskich serwisów wśród kantorów internetowych. Czym się wyróżnia? Przede wszystkim szeroką funkcjonalnością. Oprócz standardowych transakcji walutowych uwzględniono tu ciekawe, dodatkowe opcje, jak na przykład kontrakty rachunku powierniczego. Funkcji jest znacznie więcej – Trejdoo.com to kompleksowa obsługa twoich finansów. Sprawdź, dlaczego warto korzystać z tego serwisu!

14

Liczba walut

2011

Rok założenia

Tak

Wyliczenie online?

Trejdoo.com – kantor internetowy, który oferuje znacznie więcej, niż tylko wymianę walutową

Jakie waluty obsługuje kantor internetowy Trejdoo.com?

W tym kantorze podzielono waluty ze względu na sprzedaż i kupno. Jest to jeden z niewielu serwisów, gdzie można spotkać takie rozwiązanie. Walut do kupna Trejdoo.com oferuje znacznie więcej, niż tych, które można wpłacić. Co więc można deponować na stronę?

 • Złotówki polskie (PLN)
 • Euro (EUR)
 • Dolary amerykańskie (USD)
 • Franki szwajcarskie (CHF)
 • Funty brytyjskie (GBP)

Trejdoo.com oferuje jednak znacznie więcej walut do zakupu. Można je niemal natychmiast wypłacić na swoje konto bankowe. Jakie waluty są dostępne do zakupu?

 • Dolary australijskie (AUD)
 • Dolary kanadyjskie (CAD)
 • Korony norweskie (NOK)
 • Korony szwedzkie (SEK)
 • Korony duńskie (DKK)
 • Korony czeskie (CZK)
 • Ruble rosyjskie (RUB)
 • Forinty węgierskie (HUF)
 • Liry tureckie (TRY)

Oprócz powyższych walut można zakupić także te podstawowe. Oferta Trejdoo.com jest naprawdę szeroka w porównaniu do konkurencyjnych kantorów internetowych. To mimo wszystko niejedyna zaleta serwisu.

Wady i zalety kantoru internetowego Trejdoo.com – czy warto skorzystać z tego serwisu?

Standardowe wymiany walutowe to tylko podstawowa funkcja Trejdoo.com. Oprócz tego serwis oferuje znacznie więcej. Przede wszystkim można zamówić kartę walutową. Dzięki niej zapłacisz w 4 najpopularniejszych walutach, czyli PLN, EUR, USD i GBP. To dość ciekawa propozycja – Trejdoo.com jest jedynym kantorem internetowym, który ma taką opcję. Kartę można zamówić w 3 wersjach. Dostępna jest dla podróżujących, na wakacje i dla studentów. Jakie są zalety jej posiadania? Przede wszystkim prowizje są niskie oraz nie trzeba samodzielnie za każdym razem wykonywać wymian walutowych.

Kantor internetowy musi również oferować korzystne warunki. Trejdoo.com to przede wszystkim gwarancja dość niskich prowizji – ustalanych indywidualnie. Dodatkowo kantor nie pobiera dodatkowych, ukrytych opłat przy przelewach itd. To dość ważna zaleta. Trejdoo.com oferuje także portfel walutowy i intuicyjny, prosty interfejs. Warto również zwrócić uwagę na to, że kantor jest nadzorowany przez KNF, co jest gwarancją bezpieczeństwa użytkownika podczas każdej wymiany.

Trejdoo.com nie ma zbyt wielu wad. Zabrakło jedynie dedykowanej aplikacji – przyspieszyłoby to korzystanie z serwisu. Jako minus można także zaliczyć brak łatwo dostępnego kalkulatora na stronie. Tylko dzięki niemu da się precyzyjnie ocenić opłacalność danej wymiany.

Jak wymieniać waluty w serwisie Trejdoo.com?

Kantor internetowy maksymalnie ułatwia cały proces. Wystarczy tylko kilkanaście wolnych minut, by przeprowadzić wymianę walutową w Trejdoo.com. Jak to zrobić?

 1. Załóż konto użytkownika w serwisie – trzeba podać dane osobowe i e-mail
 2. Podaj dane rachunku bankowego, na który mają być wypłacane środki
 3. Wpłać wybraną ilość gotówki do portfela walutowego Trejdoo.com
 4. Wybierz waluty i wymień pieniądze
 5. Wypłać środki na wybrane konto bankowe

Cały proces nie zajmuje więcej, niż kilkanaście minut. Warto zauważyć, że przelewy są tu wykonywane bardzo szybko – to spora zaleta kantoru Trejdoo.com.

Trejdoo.com – wygodna i szybka wymiana walut online na korzystnych warunkach

Trejdoo.com jest jedną z największych firm wśród kantorów internetowych w Polsce. Serwis oferuje korzystne warunki wymiany, łatwą obsługę i dodatkowe, przydatne funkcje. To kompleksowe narzędzie, które będzie idealnym wyborem, jeżeli chcesz wymienić waluty. Trejdoo.com ma naprawdę szeroką ofertę. Można wymienić wiele różnych walut z całego świata – szybko, korzystnie i łatwo.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top