Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Ubea

Ubea jest jedną z największych porównywarek ubezpieczeniowych, jakie działają na rynku. Ma na koncie tysiące zadowolonych klientów oraz duże doświadczenie w branży finansowej. Firma oferuje wyszukiwanie OC, przy czym to nie jedyna usługa, jaką można tu znaleźć. Ubea pomaga także w przypadku ubezpieczenia mieszkania, życia czy polisy turystycznej. Zakres jest naprawdę szeroki – każdy klient znajdzie coś dla siebie.

20

Liczba Towarzystw

5 minut

Czas kalkulacji

Brak danych

Najtańsza oferta

Tak

Wyliczenie online?
 • Ubea

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  Ubea.pl Sp. z o. o.
 • Adres firmy:
  Powstańców Śląskich 52c/1 52-437 Wrocław
 • Strona internetowa:
 • Telefon:
  71 722 80 00
 • Adres email:
 • NIP:
  8992743210
 • REGON:
  022116719
 • KRS:
  0000458356
 • Kapitał zakładowy:
  5 000 zł

Najważniejsze informacje o porównywarce Ubea.pl

Ubea to firma, która oferuje prostą w obsłudze porównywarkę ubezpieczeń. Najważniejszym zastosowaniem jest zdecydowanie możliwość znalezienia taniego, korzystnego OC dla każdego kierowcy. Z usług firmy korzysta ponad 100000 klientów co miesiąc – to świetny wynik, szczególnie w branży finansowej. Ubezpieczenie samochodu jest obowiązkowe i Ubea pomaga także w zakupie innych polis niż podstawowe OC. Można znaleźć nawet pakiety OC/AC/NNW lub inne – porównywarka bierze pod uwagę takie rozwiązania.

Przy wyborze ubezpieczenia różnice między towarzystwami mogą wynosić naprawdę dużo, nawet kilkaset złotych. Dzięki Ubea oszczędzisz gotówkę i czas. Wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert zajmuje maksymalnie kilka minut. Sam formularz zgłoszeniowy jest naprawdę prosty – firma współpracuje z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. Inne rodzaje polisy, niż na samochód, gwarantują tylko jakość usługi. Pomoc firmy Ubea jest naprawdę szeroka i można spodziewać się najlepszych efektów.

Zalety porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl – dlaczego warto skorzystać z usług firmy?

Najważniejszą zaletą porównywarki Ubea jest oczywiście możliwość znalezienia najkorzystniejszej oferty. Firma współpracuje z aż 20 towarzystwami, dzięki czemu rozpiętość propozycji pozwala wybrać idealną polisę dla siebie. Można wyszukać ubezpieczenie samochodu, domu, życia czy też podróżne. Tak szeroki zakres usług jest ogromną zaletą porównywarki Ubea.

Warto również zwrócić uwagę na czas kalkulacji oferty. Już w zaledwie 5 minut program automatycznie znajduje najkorzystniejsze propozycje wybranego ubezpieczenia. To kolejny duży plus, jeśli chodzi o firmę Ubea. Różnice między towarzystwami wynoszą nawet kilkaset złotych. Porównywarka pozwala zachować te pieniądze w kieszeni. To bardzo wygodne oraz korzystne dla klienta rozwiązanie. Zyski ma tutaj sama firma i użytkownik.

Ubea oferuje możliwość wyszukania najkorzystniejszej oferty online. Warto jednak wiedzieć, że także zakup polisy jest przeprowadzany na stronie internetowej – bez konieczności wychodzenia z domu. Można to również zrealizować przez telefon. Takie rozwiązanie jest ogromnym plusem Ubea. Firma zapewnia nie tylko najlepsze oferty ubezpieczeniowe, ale także komfort przy ich zakupie. To znacznie skraca czas potrzebny na wybór polisy.

Warto również zwrócić uwagę na różne promocje (dla nowych klientów i nie tylko), jakie organizuje Ubea. Dzięki temu można jeszcze bardziej obniżyć koszty związane na przykład z ubezpieczeniem samochodu. Firma ma także bazę wiadomości o polisach i wyszczególnia porady ekspertów branży finansowej. To dodatkowa pomoc dla użytkownika – dostępna w pełni za darmo. Na stronie internetowej Ubea można znaleźć bardzo dużo przydatnych artykułów.

Opinia eksperta o Ubea.pl i podsumowanie

Ubea to jedna z największych firm, która oferuje porównywanie ofert ubezpieczeniowych. Na ogromny plus jest tutaj szeroka baza współpracujących towarzystw oraz prostota obsługi strony. Wybraną polisę można znaleźć już w 5 minut i będzie ona tą najkorzystniejszą. Ubea spełnia podstawowe wymagania porównywarki – przy czym to nie wszystko. Pozytywne opinie użytkowników są dodatkową gwarancją jakości firmy. Warto również zwrócić uwagę na to, jak wiele usług oferuje. Można wyszukać ubezpieczenie samochodu, mieszkania, turystyczne itd. Dzięki temu więcej użytkowników może skorzystać z Ubea i sporo przy tym oszczędzić.

Ta firma jest niezwykle przydatna dla kierowców, jednak nie tylko. Znalezienie najkorzystniejszego ubezpieczenia zawsze oznacza oszczędność. W tym przypadku nie chodzi jednak wyłącznie o gotówkę – dzięki Ubea cały proces wyszukiwania polisy i jej zakupu będzie znacznie krótszy. Czas jest tutaj równie ważny. Prostota obsługi to także ogromna zaleta.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top