Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Ubezpieczenia Beesafe.pl – nowa oferta dla kierowców

Beesafe.pl to zupełnie nowa firma na polskim rynku ubezpieczeniowym. Najważniejszym elementem oferty Beesafe są ubezpieczenia komunikacyjne. Warto jednak zapoznać się z firmą nieco bliżej, gdyż przygotowała ona wiele ciekawych rozwiązań dla kierowców – szczególnie dla tych najbardziej nowoczesnych, którzy chcą oszczędzić na ubezpieczeniu, a jednocześnie zapewnić sobie komfort.

1

Liczba Towarzystw

Kilka Minut

Czas kalkulacji

Brak Danych

Najtańsza oferta

Tak

Wyliczenie online?
 • Ubezpieczenia Beesafe.pl – nowa oferta dla kierowców

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  Beesafe Sp. z o.o.
 • Adres firmy:
  Aleje Jerozolimskie 162 02-342 Warszawa
 • Strona internetowa:
 • Adres email:
 • NIP:
  7010961673
 • REGON:
  385068070
 • KRS:
  0000824339
 • Kapitał zakładowy:
  18 340 000 Zł

Nowa firma na polskim rynku ubezpieczeń

Beesafe.pl to firma, która pojawiła się w Polsce stosunkowo niedawno, a początek jej działalności przypada na czwarty kwartał 220 roku. Wielu kierowców nie kojarzy jeszcze tej marki, jednak – biorąc pod uwagę atrakcyjną cenowo ofertę – prawdopodobnie szybko się to zmieni. 

Co warto wiedzieć o Beesafe? Firma jest częścią Compensa TU SA. Co bardzo ważne, Beesafe i Compensa działają w ramach Vienna Insurance Group – lidera ubezpieczeń na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Compensa to bardzo znana marka, również w Polsce. Jeśli chodzi o Vienna Insurance Group, to jedna z najpotężniejszych firm ubezpieczeniowych w Europie. Zatrudnia ona pracowników w aż 25 krajach, a w niektórych z nich liczba pracowników wynosi nawet kilka tysięcy. 

Vienna Insurance Group cieszy się ogromnym zaufaniem osób, które zainteresowane są ubezpieczeniem. Firma kojarzona jest z poczuciem bezpieczeństwa, które oferuje, a także ze sprawną obsługą i nowoczesnym podejście. Nic dziwnego, że kolejnym krokiem w rozwoju spółki na polskim rynku było stworzenie nowoczesnej marki, jaką bez wątpienia jest Beesafe.

Tanie ubezpieczenie OC w Beesafe.pl – i nie tylko!

Podstawą działalności firmy ubezpieczeń Beesafe.pl są ubezpieczenia komunikacyjne, ze szczególnym naciskiem na OC. Nic dziwnego, ubezpieczenie OC jest w Polsce obowiązkowe i każdy właściciel samochodu jest zobowiązany do zakupienia takiej polisy raz do roku. Jak możemy przeczytać na stronie Beesafe.pl, można dokonać na niej zakupu dobrze wymyślonego ubezpieczenia OC. I to bez wychodzenia z domu, bo firma oferuje w 100% zdalną obsługę. 

Warto podkreślić, że działalność firmy ubezpieczeniowej Beesafe prowadzona jest wyłącznie online. Firma nie posiada stacjonarnej siedziby, którą można odwiedzić. Choć dla niektórych takie rozwiązanie może być zaskakujące, świadczy ono o nowoczesnym podejściu marki do klientów. Z roku na rok kupowanie ubezpieczenia online staje się coraz bardziej popularne wśród kierowców i innych klientów, zainteresowanych zakupem polisy. Właśnie dlatego Beesafe stawia na to, aby zapewnić kierowcom jak największy komfort podczas zakupu ubezpieczenia samochodu online! Oprócz możliwości zakupu polisy online, firma oferuje także pełną obsługą zdalną na późniejszych etapach – włącznie z obsługą szkody.

Oprócz obowiązkowego ubezpieczenia OC firma Beesafe oferuje także ubezpieczenia AC, czyli Autocasco, NNW i Assistance. 

Beesafe – Kalkulator OC

Na stronie Beesafe.pl znaleźć można kalkulator OC. Jest to jedno z narzędzi, które są szczególnie doceniane przez oszczędnych kierowców. Kalkulator OC Beesafe pozwala w kilka minut poznać i porównać oferty różnych firm ubezpieczeniowych w Polsce. W ten sposób można znaleźć sporo tańsze ubezpieczenie, i to bez spotkać z agentami czy bez odwiedzania placówek towarzystw ubezpieczeniowych. Obecnie na polskim rynku ubezpieczeniowych działa już kilka porównywarek OC.

Jak widać, Beesafe ma oferować najszybszy kalkulator OC. Kierowca ma tutaj dwie możliwości” może pobrać dane pojazdu z bazy lub wpisać je samodzielnie. Po podaniu najważniejszych informacji na temat samochodu Beesafe przystępuje do przygotowywania oferty ubezpieczenia.

W ostatnim kroku kierowca otrzymuje ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego w kilku wariantach – zarówno jeśli chodzi o cenę, jak i zakres ochrony. Dodatkowo można skorzystać z rozszerzeń, jak ubezpieczenia opon czy akumulatora. 

Kalkulator OC Beesafe wygląda bardzo profesjonalnie, a przy tym zachęca tym, że działa bardzo szybko i nie wymaga podawania zbyt dużej ilości danych. Kierowcy którzy szukają taniej polisy, z pewnością powinni zainteresować się Beesafe i kalkulatorem OC tej firmy.

Ubezpieczenia Beesafe – jakie nowości czekają dla kierowców?

Czym wyróżnia się firma Beesafe? Przede wszystkim w ofercie marki jest kilka mocnych punktów, które na pewno wzbudzą spore zainteresowanie wśród kierowców. Mowa tutaj między innymi o polisie „Wygodny kierowca” Beesafe i o specjalnym ubezpieczeniu miejskim. 

„Wygodny kierowca” – nowa usługa dla zmotoryzowanych

„Wygodny kierowca” od Beesafe.pl to bardzo ciekawe ubezpieczenie, którym warto zainteresować się bliżej. W ramach polisy kierowca otrzymuje pełną opiekę nad pojazdem. Jest ona świadczona w modelu door-to-door. Kiedy w aucie przydarzy się jakaś usterka, nadejdzie pora przeglądu lub gdy konieczna będzie wymiana opony, zadziała polisy „Wygodny kierowca”. W ramach ubezpieczenia jego właściciele będą mogli liczyć między innymi na mniejsze i większe naprawy techniczne, a także blacharskie, na wymianę opon czy na regularne dokonywanie przeglądów technicznych i innych niezbędnych badań. Jak reklamuje się firma, to ona się wszystkim zajmie – a kierowca może w tym czasie spokojnie obejrzeć Netfliksa!

Jeździsz na hulajnodze? Zainteresuje Cię ubezpieczenie miejskie Beesafe!

Kolejnym interesującym punktem oferty Beesafe jest ubezpieczenie miejskie. Jest ono skierowane do wszystkich osób, które poruszają się po mieście na rowerze tradycyjnym i elektrycznym, hulajnodze czy na segwayu. Co bardzo ważne, polisa zadziała zarówno w momencie używania własnego pojazdu, jak i wypożyczonego. Obecnie popularność tego rodzaju środków transportu jest ogromna, co jasno pokazuje, że oferta Beesafe jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom wielu osób – nie tylko kierowców samochodów osobowych. 

Jeśli osoba, poruszająca się na przykład na hulajnodze przypadkowo uszkodzi czyjąś właność lub dozna uszczerbku na zdrowiu, może liczyć na to, że ubezpieczenie miejskie zadziała. Jeśli chodzi o kwoty, to osoba taka może liczyć na kwotę do 10 000 zł z tytułu polisy NNW oraz do 50 000 zł, jeśli szkoda zostanie wyrządzona podczas jazdy pojazdem (w ramach OC w życiu prywatnym). Jak widać, kwoty odszkodowania w ramach ubezpieczenia miejskiego Beesafe są bardzo satysfakcjonujące. 

To nie koniec nowości

W ofercie Beesafe dostępne jest także kilka innych rodzajów ubezpieczeń dla kierowców, takich jak:

 • ubezpieczenie Pomoc Prawna, w ramach którego można skorzystać z pomocy prawnika,
 • Ubezpieczenie szyb, 
 • Ubezpieczenie bagażu, 
 • Ubezpieczenie Assistance Opony,
 • Ubezpieczenie Assistance Akumulator.

Tego typu dodatkowe rodzaje ubezpieczenia są bardzo poszukiwane przez kierowców, którzy chcą dodatkowo zabezpieczyć swoje auto. I w tym przypadku można spodziewać się, że ubezpieczenia Beesafe będą cieszyć się ogromnym zainteresowaniem. 

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie Beesafe.pl? 

Powodów, dla których warto zainteresować się ubezpieczeniem Beesafe, jest kilka. Przede wszystkim marka działa w ramach jednego z liderów ubezpieczeniowych, który ma ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne. Mowa oczywiście o Vienna Insurance Group. Oprócz tego wyraźnie widać, że Beesafe jest firmą bardzo nowoczesną – i do takich właśnie kierowców skierowana jest oferta ubezpieczeniowa Beesafe. Do tych, którzy chcą oszczędzać nie tylko pieniądze, ale też czas – i dlatego są zainteresowani zakupem ubezpieczenia online i zdalną obsługą ewentualnej szkody. Na uwagę zasługują także dodatkowe usługi, takie jak polisa „Wygodny kierowca” i Ubezpieczenie miejskie Beesafe. Widać więc, że każdy znajdzie tutaj odpowiednie ubezpieczenie dla siebie!


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top