Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Walutomat

Walutomat to bardzo duży serwis, który codziennie pomaga dziesiątkom osób wymienić swoje waluty. Firma działa już od 2009 roku. Zaufanie, uznanie oraz świetne opinie klientów to zdecydowanie największe osiągnięcia, jakie można zyskiwać w branży finansowej. Świadczy to o jakości usługi. Sprawdź, czym charakteryzuje się Walutomat i dlaczego warto korzystać z serwisu!

9

Liczba walut

2009

Rok założenia

Tak

Wyliczenie online?

Jakie waluty obsługuje Walutomat? Szeroki zakres usług kantoru jest dużą zaletą!

Kantory internetowe charakteryzują się często naprawdę szeroką ofertą. Zwykle serwisy oferują wymianę większej liczby walut, niż na przykład standardowe placówki. Walutomat również ma dość szeroką funkcjonalność. Jakimi walutami można tutaj handlować?

 • Euro (EUR)
 • Dolary amerykańskie (USD)
 • Funty brytyjskie (GBP)
 • Złotówki polskie (PLN)
 • Franki szwajcarskie (CHF)
 • Korony czeskie (CZK)
 • Korony norweskie (NOK)
 • Korony szwedzkie (SEK)
 • Korony duńskie (DKK)

W przypadku niektórych walut dostępne są pary bez polskich złotówek. Można wymienić na przykład dolary na franki – opcji jest dość dużo. Walutomat obsługuje najpopularniejsze waluty z całego świata. To niezwykle znane narzędzie wykorzystywane do transakcji regularnych i jednorazowych, dlatego oferta jest tak szeroka.

Jak wymieniać waluty w Walutomacie? Praktyczny poradnik krok po kroku

Kantory internetowe starają się możliwie jak najbardziej upraszczać proces przeprowadzania transakcji. Dlatego właśnie wymiany walutowe w Walutomacie są tak proste – wymagają maksymalnie kilkunastu wolnych minut. Przed wykonaniem transakcji trzeba podać podstawowe dane. Będzie konieczne wpisanie imienia, nazwiska, adresu mailowego oraz PESEL-u. Oczywiście oprócz tego, kantor musi wiedzieć, gdzie wysłać należną gotówkę. Trzeba więc podać dane konta bankowego. Walutomat wykorzystuje najnowsze technologie szyfrowania. Dane użytkownika są w pełni bezpieczne na każdym etapie przeprowadzania transakcji walutowej.

Jak wykonać wymianę w Walutomacie krok po kroku?

 1. Przelej do Walutomatu wybraną sumę, którą chcesz wymienić – można skorzystać z najpopularniejszych form płatności internetowych.
 2. Wybór waluty, na jaką mają być zamienione posiadane środki – prowizja wynosi maksymalnie 0,2%.
 3. Wypłać kupioną walutę na konto bankowe lub gotówką – stacjonarne kantory Walutomatu również są dostępne.

Wymiana w kantorze internetowym to bardzo wygodne rozwiązanie. Wystarczy maksymalnie 15 minut, by przeprowadzić transakcję wymiany walutowej – wszystko bez konieczności wychodzenia z domu. Dodatkowo prowizja jest naprawdę niska, ponieważ wynosi tylko 0,2%. Walutomat oferuje także wygodną obsługę i intuicyjny interfejs.

Dlaczego warto korzystać z Walutomatu zamiast innych kantorów? Wady i zalety serwisu

Kantory internetowe, takie jak Walutomat mają wiele zalet. Można przede wszystkim przeprowadzać szybkie wymiary. Wystarczy mieć urządzenie z dostępem do internetu, by kupić lub sprzedać walutę. To ogromna zaleta Walutomatu. Dodatkowo serwis posiada funkcję portfela walutowego. Można przechowywać gotówkę na stronie i wymieniać ją szybko, kiedy będzie to potrzebne.

Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe rabaty czy też komfort, jaki płynie z używania aplikacji mobilnej. Przewagą Walutomatu nad stacjonarnym kantorem jest oszczędność czasu. Minusów nie ma zbyt wiele. Trzeba jedynie liczyć się z prowizjami przy płatności z niektórych banków lub małej opłaty od każdego przelewu (maksymalnie 0,25%).

Jak szybko, bezpiecznie i korzystnie wymienić waluty? Skorzystaj z Walutomatu!

Popularność Walutomatu świadczy o tym, że musi być świetnym wyborem wśród kantorów internetowych. Serwis oferuje korzystne stawki, bezpieczeństwo, dodatkowe funkcje oraz naprawdę prostą obsługę. Każdy znajdzie tutaj wszystko, czego potrzeba do wygodnej wymiany walutowej. Walutomat zawsze gwarantuje szybką, bezpieczną transakcję – to jeden z najlepszych kantorów internetowych na rynku!


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top