Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Wiener

Towarzystwo ubezpieczeniowe Wiener zdobywa w Polsce coraz większą popularność, między innymi dzięki niezwykle szerokiej ofercie, a także możliwości skorzystania z wielu usług online. Nowoczesne rozwiązania, oferowane przez firmę Wiener, każdego roku przekonują tysiące nowych klientów do tego, aby właśnie temu ubezpieczycielowi zaufać w kwestii bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich.

2,1%

Udział w rynku

103

Wnioski kierowane do Rzecznika Finansowego

1990

Data powstania

NIE

Kalkulacje online
 • Wiener

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
 • Adres firmy:
  Wołoska 22 A 02-675 Warszawa
 • Strona internetowa:
 • Telefon:
  22 469 69 69
 • NIP:
  5240302393
 • REGON:
  010594552
 • KRS:
  0000033882
 • Kapitał zakładowy:
  110 382 876 zł

Wiener – najważniejsze informacje

Towarzystwo ubezpieczeniowe Wiener oferuje polisy zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Osoby, które są zainteresowane skorzystaniem z oferty firmy Wiener, mogą zakupić między innymi ubezpieczenie komunikacyjne (OC, AC, NNW). Istnieje także możliwość skorzystania z opcji Pakiet Auto, w ramach którego kierowca zyskuje wszystkie trzy typy ubezpieczenia, czyli OC+AC+NNW. Dodatkowo do Pakietu Auto dokupić można ochronę Assistance Plus, ubezpieczenie Auto Szyby, Auto Assistance Opony, a także wiele innych opcji. Widać zatem, że Wiener to firma, która przygotowała ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego nawet dla najbardziej wymagających kierowców. 

W ofercie Wiener dostępne są także inne rodzaje polisy, takie jak ubezpieczenia zdrowotne, turystyczne, a także ubezpieczenie domu. Dodatkowo firma oferuje ubezpieczenia rolne, co jest ważną informacją dla wszystkich osób prowadzących gospodarstwo – dostępność tego typu ofert jest niestety ograniczona. Ciekawe jest także ubezpieczenie majątku. Do wyboru jest tutaj kilka możliwości, między innymi ubezpieczenie mienia w wariancie Pakiet 4 Kąty, ubezpieczenie Na Fali, a także ubezpieczenie instalacji energii odnawialnej. Oferta ubezpieczeniowa firmy Wiener jest niezwykle zróżnicowana. 

Krótka historia firmy Wiener 

Towarzystwo ubezpieczeniowe Wiener jest częścią międzynarodowego koncernu Vienna Insurance Group, który jest jednym z liderów ubezpieczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Wiener działa w Polsce od 1990 roku. Firma wykazuje wiele różnorodnych inicjatyw, między innymi mających na celu ochronę środowiska czy różnorodności, która – w opinii przedstawiciel firmy – wyrażona w równości i tolerancji może owocować w relacjach biznesowych. Trudno się z tym nie zgodzić! 

Wiener – kontakt

Aby skontaktować się z firmą Wiener, wystarczy skorzystać z jednej z poniższych możliwości:

 • zgłoszenie szkody Wiener: https://www.wiener.pl/zglos-szkode,
 • obsługa online: https://www.wiener.pl/obsluga-polis,
 • adres siedziby:

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group

Centrum Indeksacji Dokumentów

ul. Równoległa 4a, 02-235 Warszawa


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top