Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Xkantor.com

Obecnie na rynku jest wiele kantorów internetowych. Xkantor.com mocno się jednak wyróżnia – przede wszystkim ciekawymi, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Można tutaj przeprowadzać standardowe wymiany walutowe oraz masowe transakcje, czego nie oferuje zbyt wiele serwisów na rynku. Technologia to również bezpieczeństwo – wykorzystano tu najnowsze funkcje szyfrujące, by użytkownik był dobrze chroniony.

4

Liczba walut

2017

Rok założenia

Tak

Wyliczenie online?

Xkantor.com – nowoczesny, wygodny kantor internetowy

Jakie waluty obsługuje serwis Xkantor.com?

W tym serwisie zadbano tylko o najpopularniejsze waluty z całego świata. Xkantor.com nie ma tutaj rozbudowanej oferty, jednak oferuje zupełnie inne zalety. Najważniejsza to oczywiście masowe transakcje na wielu kontach bankowych. Mimo wszystko warto wiedzieć, jakie waluty obsługuje Xkantor.com:

  • Dolar amerykański (USD)
  • Euro (EUR)
  • Funty brytyjskie (GBP)
  • Franki szwajcarskie (CHF)

Walut jest tylko 5, jednak mimo wszystko warto zwrócić uwagę na warunki, jakie oferuje Xkantor.com. Pod względem finansowym, ten kantor jest jednym z najlepszych na rynku. Bardzo często kursy i prowizje są naprawdę korzystne dla klienta – często Xkantor.com gwarantuje nawet 8-krotnie lepsze warunki podczas wymiany.

Wady i zalety Xkantor.com – czy warto korzystać z tego serwisu?

Xkantor.com wyróżnia się pod wieloma względami. Przede wszystkim serwis stawia na bezpieczeństwo, dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym. Jest to niezwykle istotne, ponieważ użytkownicy używają wrażliwych danych do przeprowadzania transakcji. Xkantor.com wykorzystuje dlatego szyfrowane łącze SSL i weryfikację SMS. Bezpieczeństwo to mimo wszystko niejedyna zaleta serwisu.

Funkcja masowych wymian walutowych jest dość unikatowa dla Xkantor.com. Ciężko znaleźć podobne rozwiązanie w innych serwisach. Dzięki temu można przeprowadzić bardzo dużo wymian walutowych z różnymi kontami bankowymi w zaledwie kilkadziesiąt minut.

Szybka wymiana oraz łatwa obsługa to kolejne plusy kantoru internetowego. Xkantor.com zapewnia dodatkowo korzystne warunki. Wymagana jest tylko opłata prowizji. Nie trzeba płacić za każdy wykonywany przelew. Dodatkowo serwis oferuje specjalny portfel walutowy. Można przechowywać w nim pieniądze i zamieniać je na inne waluty, kiedy będzie to potrzebne. Niezwykle wygodne rozwiązanie, ponieważ do serwisu Xkantor.com można uzyskać dostęp za pomocą dowolnego urządzenia, które jest połączone z internetem.

Serwis jest świetnie przystosowany do wygody użytkownika. Zabrakło jedynie mobilnej aplikacji na smartfon, co pozostaje pewnym minusem. Dodatkowo Xkantor.com nie tłumaczy precyzyjnie, jak działają masowe wymiany – to funkcja dla zaawansowanych użytkowników.

Jak przeprowadzać transakcje walutowe w serwisie Xkantor.com? Poradnik krok po kroku

Jest to dość proste. Cały proces nie różni się mocno od innych kantorów internetowych. Jak wymieniać waluty w Xkantor.com?

  1. Załóż konto użytkownika w serwisie – podaj login, hasło oraz podstawowe dane osobowe
  2. Podaj dane konta bankowego, gdzie mają być wypłacane środki
  3. Wpłać wybraną ilość pieniędzy na stronę
  4. Wybierz waluty i ich ilość – pieniądze zostaną automatycznie zamienione
  5. Wypłać środki

Cały proces wymaga zaledwie kilkunastu wolnych minut. To bardzo szybka i wygodna wymiana. Xkantor.com jest niezwykle wygodny dla użytkownika.

Xkantor.com – uniwersalne, nowoczesne narzędzie do wygodnej wymiany walutowej

Ten kantor internetowy ma wiele plusów. Jest bardzo wygodny, można wszędzie uzyskać do niego dostęp oraz oferuje bardzo atrakcyjne warunki wymian. Prowizje są niskie, a serwis nie pobiera dodatkowych opłat. Xkantor.com to także swego rodzaju gwarancja bezpieczeństwa. Dodatkowe funkcje, jak masowe wymiany walutowe są przydatne tylko dla niektórych użytkowników, jednak to wciąż unikatowa usługa na rynku. Xkantor.com to idealny wybór, jeżeli szukasz sprawdzonego kantoru internetowego, gdzie wymienisz waluty szybko i korzystnie.


Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top