Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Składasz wniosek 500+? Zyskaj do 100 zł na eKarcie goodie!

Planujesz złożenie wniosku w ramach programu Rodzina 500+? Już teraz możesz zyskać aż 100 zł do wydania w ramach eKarty goodie. Jak to zrobić? Wystarczy, że skorzystasz z najnowszej promocji Millenium Bank!

100 zł

Ile zyskasz?

31.03.2022

Do kiedy trwa promocja?

Tak

Czy w promocji są ograniczenia?

4

Ocena

Składasz wniosek 500+? Zyskaj do 100 zł na eKarcie goodie!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji Banku Millenium mogą skorzystać zarówno osoby, które mają już konto w Banku, jak i te, które planują zostanie nowym klientem. Osoby, które korzystają już z oferty Banku, mogą po prostu założyć konto dla swojego dziecka. To najlepszy sposób na zadbanie o finanse swojego malucha! 

Bank Millenium – jak zyskać 100 zł na eKarcie goodie? 

Aby skorzystać z atrakcyjnych warunków promocji, należy założyć Konto 360° Junior w Millenecie lub aplikacji mobilnej do 31.03.2022. Niezbędne będzie spełnienie kilku warunków:

 • złożenie wniosku w programie Rodzina 500+ w Millenecie lub w aplikacji mobilnej w zakładce MilleUrząd, 
 • przelanie na konta Konto 360° co najmniej 100 zł, 
 • jeśli dziecko ma przynajmniej 7 lat, wyrażenie w jego imieniu zgody marketingowej, aktywacja aplikacji mobilnej i wykonanie co najmniej jednej płatności kartą, BLIKIEM lub zbliżeniowo. 

Jak i do kiedy można skorzystać z promocji? 

Promocja „100 zł z Kontem 360° Junior i 500+” trwa do 31 marca 2022 roku. Po aktywacji konta i spełnieniu wszystkich warunków promocji otrzymasz wiadomość SMS. Znajdziesz w niej kod aktywujący eKartę goodie na kwotę 100 zł. eKartę możesz zrealizować w dowolnym sklepie stacjonarnym lub internetowym na terenie całej Polski. 

Konto 360° Junior – to naprawdę się opłaca!

Co zyskujesz, decydując się na założenie konta 360° w Millenium Bank?

 • 0 zł za prowadzenie konta, 
 • 0 zł za przelewy krajowe i przelewy na numer telefonu, 
 • 0 zł za obsługę kart debetowych – w przypadku dzieci powyżej 13 lat obsługa karty i wypłaty gotówki z bankomatów Santander i Planet Cash są darmowe tylko wtedy, gdy dokonywana jest co najmniej jedna transakcja miesięcznie,
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów Millennium, Santander i Planet Cash – również w przypadku przynajmniej jednej transakcji miesięcznie. 

Konto, które rozwija się razem z dzieckiem? Wybierz Konto 360° Junior!

Millenium Bank doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecko bezpieczeństwo finansowe. Jeśli chcesz pójść o krok dalej i zależy Ci na tym, aby uczyć dziecko obcowania z finansami, Konto 360° Junior jest doskonałym wyborem. Okazuje się, ze konto to rośnie razem z dzieckiem!

Dzieci w wieku 0-6 lat

Każde dziecko może mieć własne konto już od najmłodszych lat. W ofercie dla dzieci w wieku 0-6 lat znajdziesz możliwość prowadzenia konta osobistego, na które możesz przelewać nawet najmniejsze kwoty, a także dostępu z aplikacji mobilnej rodzica i Millenetu. Możesz także zapewnić dziecko Konto Oszczędnościowe Profit z atrakcyjnym oprocentowaniem.

Dzieci w wieku 7-12 lat

W tym wieku na wniosek rodzica dziecko otrzymuje dostęp do aplikacji mobilnej, która jest dostosowana do jego wieku. Możliwe jest również zyskanie karty debetowej do konta ze specjalnie zaprojektowaną grafiką i limitem płatności, którym zarządza rodzic.

Dzieci w wieku 13-17 lat

To czas, aby dziecko zaczęło rozumieć, na czym polega odpowiedzialność za finanse! Konto 360° Junior pozwala na korzystanie z bankowości mobilnej Millenet, daje dostęp do karty debetowej z nową szatą graficzną, a także – co najważniejsze – pozwala na korzystanie z aplikacji w wersji „dorosłej”! Dziecko zyskuje dostęp do nowych funkcji, takich jak doładowanie telefonu czy możliwość zakupu biletów do kina czy do komunikacji miejskiej.

Dodatkowe korzyści w ramach Konta 360° Junior:

 • wygodna prośba o kieszonkowe – pieniądze trafią do dziecka natychmiast, 
 • Konto Oszczędnościowe Profit – realizujcie razem wspólne marzenia!
 • płatności zbliżeniowe telefonem, 
 • wygodne płatności BLIKIEM,
 • szybkie doładowania telefonu, 
 • bilety do kina czy do komunikacji miejskiej. 

Jak założyć Konto 360° Junior?

To naprawdę proste! 

Zakładanie konta w Millenecie:

Źródło: Bank Millenium

Zakładanie konta w aplikacji mobilnej:

Źródło: Bank Millenium


Sprawdź inne promocje

Top