Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Bank Pekao: Ciesz się Kontem Przekorzystnym i zgarnij 100 zł oraz 2,5% dla oszczędności

Bank Pekao przygotował zupełnie nową promocję, dzięki której możesz zyskać 100 zł i 2,5% dla swoich oszczędności. To jednak nie wszystko – korzyści wynikających z założenia Konta Przekorzystnego w Banku Pekao jest o wiele więcej. Sprawdź!

100 zł

Ile zyskasz?

31.03.2022

Do kiedy trwa promocja?

Tak

Czy w promocji są ograniczenia?

4

Ocena

Bank Pekao: Ciesz się Kontem Przekorzystnym i zgarnij 100 zł oraz 2,5% dla oszczędności

Bank Pekao przygotował zupełnie nową promocję, dzięki której możesz zyskać 100 zł i 2,5% dla swoich oszczędności. To jednak nie wszystko – korzyści wynikających z założenia Konta Przekorzystnego w Banku Pekao jest o wiele więcej. Sprawdź! 

Konto Przekorzystne – co możesz zyskać? 

Zakładając Konto Przekorzystne w Banku Pekao, możesz liczyć na wiele korzyści! Tym razem założenie flagowego konta w banku jest naprawdę opłacalne, więc warto to rozważyć.

Zgarnij 100 zł za spełnienie warunków promocji

Spełniając warunki promocji, możesz zyskać nawet 100 zł na start – a odbierzesz je w naprawdę prosty sposób. Wystarczy, że spełnisz warunki promocji! Co musisz zrobić? 

Otwórz Konto Przekorzystne online z kartą Mastercard Debit FX do konta i aplikacją PeoPay w terminie 22.12.2021 – 31.03.2022, a w ciągu trzech kolejnych miesięcy po uruchomieniu konta zadbaj o to, aby mieć:

  • przynajmniej jeden wpływ na konto  min. 500 zł, 
  • min. 4 transakcje bezgotówkowe (kartą debetową Mastercard Debit FX do Konta Przekorzystnego lub aplikacją PeoPay).

W praktyce oznacza to, że jeśli konto założysz w lutym 2022 r., to warunki musisz spełnić w marcu, kwietniu i maju 2022 r. Premię otrzymasz w kolejnym miesiącu po spełnieniu opisanych warunków. 

Pamiętaj także o tym, aby złożyć dyspozycję aktywacji Pakietu Komfort w okresie przystąpienia do promocji. Nie możesz odstąpić od niej co najmniej do dnia odebrania nagrody!

Aż 2,5% z Kontem Oszczędnościowym

Okazuje się, że 100 zł na start to nie wszystko – możesz liczyć również na 2,5% na Koncie Oszczędnościowym. To dobry sposób na powiększenie swoich oszczędności. Jak to działa? 

Środki do kwoty 20 000 zł zgromadzone na Koncie Oszczędnościowym będą oprocentowane na 2,5% w skali roku. Warunki te będą obowiązywały przez 183 dni od dnia zawarcia umowy o Konto Oszczędnościowe. Wystarczy, że spełnisz warunki, które zostały opisane w umowie. 

Promocja 2,5% na Koncie Oszczędnościowym jest dostępna dla nowych klientów. Będzie trwała do 31.03.2022 r. 

Co jeszcze możesz zyskać, decydując się na Konto Przekorzystne?

Zakładając Konto Przekorzystne w Banku Pekao, możesz liczyć na szereg dodatkowych korzyści:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku, 
  • 0 zł za obsługę karty debetowej przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy, 
  • 0 zł za wypłaty gotówki tą kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce przez okres 24 miesięcy. 

Możesz również swobodnie korzystać z aplikacji PeoPay i bankować z dowolnego miejsca na świecie – wygodnie i bez ograniczeń. 

Kto może skorzystać z promocji? 

Promocja Banku Pekao skierowana jest wyłącznie do osób, które w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 21 grudnia 2021 roku nie posiadały konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A. 

Uwaga: posiadacze innych produktów Banku Pekao, jak na przykład kredyty czy pożyczki, również mogą skorzystać z niniejszej promocji. 

Jak założyć Konto Przekorzystne? 

Okazuje się, że założenie Konta Przekorzystnego jest naprawdę proste. Zrobisz to przy pomocy selfie!

Krok 1

Aby założyć Konto Przekorzystne w Banku Pekao, kliknij przycisk Załóż Konto Online i uruchom wniosek. 

Krok 2

Po wypełnieniu wniosku zostaniesz poproszony o weryfikację tożsamości przy pomocy selfie. To naprawdę proste i nie zajmuje wiele czasu, a konto założysz z dowolnego miejsca i o wygodnej  dla Ciebie porze. 

Krok 3

Umowę możesz zatwierdzić zdalnie. To wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się możliwością założenia konta bankowego online.


Sprawdź inne promocje

Top