Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Santander Bank Polska: zyskaj do 350 zł i 100 zł na zakupy w Biedronce

Santander Bank Polska przygotował zupełnie nową, bardzo atrakcyjną promocję. Do niedawna w ramach promocji można było zyskać 350 zł, a także możliwość założenia lokaty mobilnej 2,5% w skali roku. Santander jednak nie przestaje zaskakiwać – promocja została rozszerzona, dzięki czemu teraz można zyskać dodatkowe 100 zł na zakupy w sklepie Biedronka!

450 zł

Ile zyskasz?

28.02.2022

Do kiedy trwa promocja?

Tak

Czy w promocji są ograniczenia?

4

Ocena

Santander Bank Polska: zyskaj do 350 zł i 100 zł na zakupy w Biedronce

Kto może skorzystać z promocji Santander Bank Polska? 

Promocja Santander skierowana jest do wszystkich osób, które są pełnoletnie i które od dnia 1 lutego 2021 roku do momentu otwarcia konta w ramach promocji nie posiadały otwartego rachunku w Santander Bank Polska, a także od 1 kwietnia 2021 roku nie otworzyła konta w ramach innych promocji Santander. 

Santander Bank Polska – zasady promocji 

Zastanawiasz się, jak skorzystać z promocji Santander? To proste! 

Źródło: Santander Bank Polska

Krok 1

Podobnie jak w przypadku poprzedniej promocji, tak i tutaj warunkiem jest otworzenie konta w Santander Bank Polska. Konto można założyć najpóźniej do 28 lutego 2022 roku, a umowę należy podpisać do 15 marca 2022 roku. 

Krok 2

Aby uczestniczyć w promocji, należy wyrazić niezbędne zgody, między innymi zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu, a także zgodę na kontakt w celu realizacji wniosku i dostarczeniu regulacji bankowych. 

Krok 3

Po uzupełnieniu wszystkich zgód należy zarejestrować się w Santander Bank Polska i uzupełnić formularz. Czas na wykonanie tego kroku jest do 31 marca 2022 roku. 

Krok 4

Kolejny krok to włączenie usługi Moje Cele – należy to zrobić do 31 marca 2022 roku. Istotne jest włączenie sposobu oszczędzania Końcówki transakcji, a także odłożenie w ten sposób co najmniej 50 złotych do dnia 31 lipca 2022 roku. 

Nie warto czekać – w ramach promocji Santander Bank Polska przekaże 2000 bonów do sieci sklepów Biedronka! Karty są wielorazowe – nie trzeba wydawać całej kwoty za jednym razem. 

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć w regulaminie promocji

Przekazanie nagród do 31 sierpnia 2022 roku

Santander Bank Polska przekaże wszystkie nagrody drogą elektroniczną. Odbędzie się to do dnia 31 sierpnia 2022 roku. Uwaga: do tego czasu konto musi być aktywne, a zgromadzone oszczędności powinny wynosić minimum 50 zł. 

Konto Jakie Chcę – mnóstwo dodatkowych korzyści

Konto Jakie Chcę to jeden z najbardziej atrakcyjnych produktów finansowych Santander Bank Polska. Osoby, które zdecydują się na założenie konta, nie tylko zyskają możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnych warunków promocji, ale też otrzymają wiele dodatkowych korzyści:

 • 50 zł za polecenie konta Santander Bank Polska. Poleć konto 10 osobom i zyskaj nawet 500 zł premii!
 • „Pakiet Bezpieczeństwa w Sieci” za 0 zł przez 12 miesięcy, 
 • 20% zniżki na Ubezpieczenie na Podróż, 
 • 4% zwrotu z rezerwacji z booking.com, 
 • do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie. 

Z Kontem Jakie Chcę możesz także bankować bez zbędnych opłat:

 • 0 zł za przelewy zwykłe i natychmiastowe w internecie, 
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty z bankomatów Santander, 
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM, 
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Moje Cele w aplikacji Santander Bank Polska 

Aplikacja Santander Bank Polska może w znaczący sposób ułatwić codzienne dbanie o finanse, a to za sprawą nowoczesnej opcji Moje Cele. Wystarczy, że określisz, jakie są Twoje cele finansowe, a aplikacja Santander zrobi resztę za Ciebie! 

Co możesz zyskać?

 • możliwość wyboru, jaki jest Twój cel finansowy, a aplikacja będzie go realizować – na przykład przekazując na oszczędności końcówki kwot transakcji, 
 • szybki pogląd – swoje finanse masz zawsze pod kontrolą, 
 • korzystanie z opcji BLIK – wypłacanie gotówki z bankomatu i przelewanie określonych kwot na telefon, 
 • szybkie logowanie za promocją TouchID, 
 • błyskawiczne płatności telefonem, 
 • możliwość zakupu biletów do komunikacji miejskiej, biletów parkingowych, a nawet zamawiania taksówki. 

Jak widać, Moje Cele to doskonała i bardzo wygodna opcja na co dzień. A przy okazji można sporo zaoszczędzić, co z pewnością jest bardzo przydatną opcją dla osób, które chcą dbać o swoje finanse. 


Sprawdź inne promocje

Top