Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Citi Handlowy: nawet 660 zł premii za wyrobienie karty kredytowej

Bank Citi Handlowy przygotował absolutnie rekordową promocję, w której możesz zyskać aż 660 zł! Co więcej, skorzystanie z promocji jest naprawdę przyjemne – wystarczy, że zrobisz zakupy za minimum 600 zł. Sprawdź, w jaki sposób możesz zyskać 660 zł w Citi Handlowym!

660 zł

Ile zyskasz?

16.05.2022

Do kiedy trwa promocja?

Tak

Czy w promocji są ograniczenia?

5

Ocena

Citi Handlowy: nawet 660 zł premii za wyrobienie karty kredytowej

Bank Citi Handlowy przygotował absolutnie rekordową promocję, w której możesz zyskać aż 660 zł! Co więcej, skorzystanie z promocji jest naprawdę przyjemne – wystarczy, że zrobisz zakupy za minimum 600 zł. Sprawdź, w jaki sposób możesz zyskać 660 zł w Citi Handlowym! 

Co możesz zyskać? 

Zacznijmy od wyjaśnienia, co możesz zyskać. Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że promocji Citi Handlowy jest rekordowa – tak korzystne promocje zdarzają się naprawdę rzadko. Oczywiście największą korzyścią, wynikającą ze skorzystania z promocji zorganizowanej przez bank, jest aż 660 zł od Banku Citi Handlowy. 

Z promocji można skorzystać do 16 maja 2022 r. lub do wyczerpania puli 2000 wniosków. Warto więc się pospieszyć, bo zainteresowanie promocją jest ogromne. 

Jeszcze więcej korzyści z Citi Simplicity

Karta Citi Simplicity to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kart kredytowych na rynku. Decydując się na tę kartę, możesz liczyć na szereg korzyści:

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty – wtedy, gdy jej używasz,
 • niezwykle wygodny kredyt aż do 56 dni, 
 • ciekawe nagrody za transakcji i rabaty do 50%, 
 • możliwość wygodnej obsługi karty w telefonie przez aplikacje Google Pay lub Apple Pay, 
 • komfortowe raty, do których dostęp zyskasz od ręki.

Kto może skorzystać z promocji? 

Promocja skierowana jest do osób, które nie posiadały karty kredytowej w banki Citi Handlowym co najmniej od dnia 1 stycznia 2019 roku. Jeśli natomiast posiadasz lub w danym okresie posiadałeś inny produkt banku, na przykład konto osobiste lub konto oszczędnościowe, możesz swobodnie skorzystać z niniejszej promocji. 

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity? 

Bank Citi Handlowy przyznaje karty kredytowej na podstawie zdolności kredytowej wnioskodawcy. Przypomnijmy, że zdolność kredytowa to – innymi słowy – zdolność do pokrywania bieżących zobowiązań finansowych – nie tylko rachunków i opłat, ale też zobowiązań finansowych, jak raty kredytów i pożyczek. 

Przyznawanie kart kredytowych jest zależne także od kwestii demograficzno-dochodowych i historii BIK. Wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

 • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
 • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (niezależnie od rodzaju umowy – nie musi to być umowa o pracę) albo minimum dwa lata prowadzenia działalności gospodarczej,
 • należy być pełnoletnim. 

O kartę mogą wnioskować także:

 • renciści, 
 • emeryci, 
 • osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, 
 • udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., 
 • osoby osiągające dochody z innych tytułów,

Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w regulaminie promocji. 

Jak zyskać nawet 660 zł zwrotu za zakupy z kartą Citi Simplicity? 

Krok 1 

Złóż wniosek o kartę

Wniosek o złożenie karty możesz złożyć online. Pamiętaj o tym, że konieczne będzie dostarczenie dokumentów dochodowych, dzięki którym Bank oceni Twoją zdolność kredytową. 

Krok 2

Zaloguj się do Citi Mobile lub Citibank Online przynajmniej raz

Aby skorzystać z promocji, konieczne będzie zalogowanie się do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub do Citibank Online przynajmniej jeden raz Nie później niż do końca 1-ego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę. 

Krok 3

Zrób zakupy kartą Citi Simplicity za minimum 600 zł

Pora na najprzyjemniejszą część, czyli robienie zakupów! Wykonaj zakupy za kwotę minimum 600 zł lub więcej. Uwaga, zakupy musisz zrobić nie później niż do końca 3-ego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

Krok 4

Rozłóż transakcję na 12 rat

Konieczne będzie rozłożenie transakcji na 12 rat w Planie Spłat Ratalnych Komfort. Należy to zrobić najpóźniej do ostatniego kalendarzowego dnia miesiąca, w którym transakcja ta została dokonana. 

Krok 5

Płać kartą za zakupy na kwotę 300 zł miesięcznie i odbierz 660 zł zwrotu

Przez 12 kolejnych miesięcy, rozpoczynając od miesiąca dokonania wykonanej transakcji, dokonaj transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min 300 zł miesięcznie. W każdym miesiącu, w którym spełnisz ten prosty warunek otrzymasz aż 55 zł zwrotu. W sumie będzie to aż 660 zł w skali roku! 

Jak wnioskować o kartę? Trzy proste kroki

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz wnioskować o kartę Citi Simplicity? Okazuje się, że jest to naprawdę proste. 

Krok 1

Złóż wniosek online

Możesz wypełnić wniosek online samodzielnie lub zamówić specjalną rozmowę. Wystarczy, że zostawisz swoje dane na pierwszym ekranie wniosku.

Krok 2

Zrób sobie selfie

Swoją tożsamość zweryfikujesz w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zrobisz sobie selfie i wykonasz zdjęcie dowodu osobistego. 

Krok 3

Kartę otrzymasz pocztą

Jeżeli tylko Bank pozytywnie oceni Twoją zdolność kredytową, kartę otrzymasz pocztą. Razem z kartą otrzymasz także szczegółową instrukcję jej aktywacji.


Sprawdź inne promocje

Top