Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Szybka Gotówka

Szybka Gotówka jest pozabankową firmą pożyczkową. Platforma oferuje przede wszystkim możliwość zaciągnięcia kredytu już w 15 minut. Bezpieczna oraz wygodna forma uzyskania pieniędzy na nieprzewidziane wydatki to właśnie założenie firmy Szybka Gotówka. Wykorzystano najnowsze technologie, by wszystkie formalności realizować online i było ich potrzebne możliwie najmniej. Dzięki temu klient nie musi nawet wychodzić z domu czy też wykonywać telefonów – wystarczy, że złoży odpowiedni wniosek. Szybka Gotówka cieszy się świetnymi opiniami użytkowników, właśnie przez wygodę, jaką oferuje.

Złóż wniosek!

65 dni

Okres spłaty

15 minut

Czas wypłaty

15 000 zł

Maksymalna pierwsza pożyczka

Nie

Pierwsza pożyczka gratis?
 • Szybka Gotówka

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  Szybka Gotówka sp. z o.o.
 • Adres firmy:
  Żurawia 32/34, 00-515 Warszawa
 • Strona internetowa:
 • Telefon:
  22 873 83 89
 • NIP:
  5252554232
 • REGON:
  146670865
 • KRS:
  0000461830
 • Kapitał zakładowy:
  250 000 zł

Szybka Gotówka – najważniejsze informacje

Szybka Gotówka to jedno z najlepszych rozwiązań, kiedy potrzeba dodatkowych pieniędzy na nieprzewidziane wydatki. Firma oferuje bardzo elastyczne warunki pożyczki oraz bardzo atrakcyjne promocje dla nowych klientów. Warto zwrócić tutaj uwagę na doświadczenie. Szybka Gotówka istnieje już dłuższy czas – udało się zebrać dużą bazę zadowolonych klientów. Pozytywne opinie można przejrzeć nawet na stronie głównej firmy. To najlepsza gwarancja jakości i wiarygodności, jeśli chodzi o branżę finansową. Szybka Gotówka oferuje pomoc, kiedy potrzeba pożyczki krótkoterminowej już w 15 minut. Aby uzyskać kredyt, wystarczy mieć skończone 18 lat oraz posiadać dokument tożsamości.

Pierwsza pożyczka w Szybka Gotówka

Firma oferuje specjalną promocję dla nowych klientów. Pierwsza pożyczka może być na kwotę maksymalnie 5000 zł. Od 3000 zł nowy użytkownik otrzyma ją zupełnie bez dodatkowych kosztów. Pierwsza pożyczka w firmie Szybka Gotówka jest darmowa, jednak każda kolejna wymaga opłacenia prowizji i oprocentowania. Aby uzyskać pieniądze, wystarczy tylko posiadać dokument tożsamości – nie trzeba nawet rejestrować się na stronie. Decyzja pożyczkowa przychodzi w zaledwie kilka minut. Kiedy będzie pozytywna, pieniądze wypłacane są niemal natychmiast. Okres spłaty wynosi tutaj 30 dni.

Szybka Gotówka – pożyczki do 15000 zł

Maksymalna kwota pożyczki w firmie Szybka Gotówka to 15000 zł. Jest ona dostępna tylko dla stałych klientów. Tutaj również można liczyć na bardzo prosty proces zaciągania pożyczki i decyzję już w kilkanaście minut. Firma udostępnia różne promocje oraz kody rabatowe – korzystają z nich stali klienci, by obniżyć koszty. Okres spłaty można dobrać dość dowolnie, od 30 do 65 dni. Kwotę także klient wybiera samodzielnie.

Szybka Gotówka – opinia eksperta

Firma Szybka Gotówka ma ogromną bazę zadowolonych klientów. To gwarancja dobrej jakości usług finansowych. Zaciąganie pożyczki jest tutaj naprawdę proste – wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek. Decyzję można uzyskać już po kilku minutach i pieniądze zostają wypłacone. Szybka Gotówka to idealne rozwiązanie, gdy potrzeba dodatkowych funduszy na nieprzewidziane wydatki. Obsługa, wygoda i maksymalne ograniczenie potrzebnych formalności to zdecydowanie największe zalety firmy. Wiarygodność potwierdzają opinie.


Komentarze i opinie

7 Comments

 1. Maria pisze:

  możliwość dobierania kwoty w trakcie pożyczki, oraz możliwość przedłużenia o miesiąc jest bardzo super!!! szczerze polecam wszystkim;)

 2. Maria pisze:

  wszystko można wypełnić online przez internet! szybko i łatwo, polecam

 3. KRYSTIAN pisze:

  Obliczyli mi dokładną kwotę jaką będę w stanie spłacić, dziękuję za takie indywidualne podejście do klienta, jeszcze nie spotykałam takiego… Polecam!!!

 4. Sara pisze:

  Jak w każdej firmie, istnieje Dział Windykacji, z którym nie można dojść do porozumienia w sprawie przedłużenia okresu spłaty pożyczki, ale w Szybka Gotówka udało mi się zrestrukturyzować pożyczkę bez żadnych problemów – najważniejsze to płacić w terminie!

 5. Kamil pisze:

  po złożeniu wniosku otrzymałem przelew za 15 min, oczywiście że to zależy od tego w jakim banku konto, ale ja dostałem bardzo szybko i cieszę się :))

 6. Millosz pisze:

  pierwszą pożyczkę otrzymałem 3000 zł, więcej nie udzielili, ale za następnym razem zwiększyli mi limit do 4000 zł. to ja rozumiem, super oferta

 7. Adrian pisze:

  Witam! Skorzystałem z portalu Szybkagotówka.pl i usługa spełniła moje oczekiwania. Na stronie wszystko jest wyjaśnione jak można uzyskać pożyczkę. Miła i fachowa obsługa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top