Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Gdzie najtańsze OC? To proste – w internecie!

19 czerwca, 2020Autor: SimplisLiczba komentarzy: 0

Ubezpieczenie OC jest w Polsce obowiązkowe. Każdy posiadacz auta jest zobowiązany do posiadania takiej polisy. Jest to zabezpieczenie dla innych uczestników ruchu na wypadek stłuczki lub wypadku. Osoby poszkodowane otrzymają odszkodowanie z OC sprawcy. Z uwagi na fakt, że zakres ubezpieczenia jest regulowany ustawą i jest on zawsze identyczny, wielu kierowców zadaje sobie pytania: „gdzie najtańsze OC” czy „jak oszczędzić na ubezpieczeniu”. Zapraszamy do naszego poradnika, z którego dowiesz się, jak znaleźć naprawdę tanie OC – i to bez ruszania się z fotela. 

Jak znaleźć tanie OC? Skorzystaj z porównywarki ubezpieczeń

Popularność porównywarek ubezpieczeniowych rośnie już od wielu lat. Nic dziwnego – to proste i darmowe narzędzie, które pozwala znaleźć najtańsze ubezpieczenie w kilka minut. Co ważne, sposób jego działania jest bardzo prostu. Wystarczy uzupełnić formularz, w którym znajdują się pytania, dotyczące samochodu czy samego kierowcy. Po jego wypełnieniu porównywarka OC dokona szybkiej analizy i przedstawi Ci ceny OC w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych. 

Ceny składek są dopasowane do Ciebie. Nie musisz się obawiać, że po nawiązaniu kontaktu z firmą ubezpieczeniową ulegną one zmianie. Dobry kalkulator OC współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu masz pewność, że przedstawione ceny są zgodne z rzeczywistością. 

Korzystne rabaty na pakiety OC i AC

W wielu przypadkach firmy ubezpieczeniowe oferują bardzo atrakcyjne rabaty dla klientów, którzy chcą kupić kilka rodzajów ubezpieczenia – na przykład OC, AC, NNW czy Assistance. Jeśli czujesz, że obowiązkowe OC to dla Ciebie za mało i chcesz zapewnić swojemu samochodowi dodatkową ochronę, warto zdecydować się na zakup innych polis w tej samej firmie. Koniecznie zapytaj agenta, jakie rabaty może Ci zaoferować. Z pewnością zaproponuje Ci bardzo dobrą cenę – o wiele lepszą niż w przypadku, gdybyś kupował OC i AC w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Dotyczy to również sytuacji, kiedy posiadasz w danej firmie ubezpieczenie domu, mieszkania, ubezpieczenie na życie, a nawet kupujesz w nim polisę turystyczną. 

Gdzie najtańsze OC? Oczywiście w internecie

Z roku na rok rośnie liczba kierowców, którzy decydują się na zakup ubezpieczenia OC w internecie. Jest to nie tylko wygodne, ale też pozwala na spora oszczędność czasu. Przede wszystkim nie musisz jeździć na spotkania z agentami czy spędzać długich godzin na zapoznawaniu się z ofertami OC na stronach internetowych towarzystw. 

Co ważne, ubezpieczenie OC kupione w internecie jest tak samo ważne jest to od agenta – nie musisz obawiać się, że dokonasz złego zakupu. Postaraj się wybierać zaufane firmy, które cieszą się dobrymi opiniami – w ten sposób zapewnisz sobie najwyższą jakość obsługi. Jeśli zadajesz sobie pytanie „gdzie najtańsze OC”, w pierwszej kolejności zajrzyj do sieci i znajdź dobry kalkulator OC, a już po kilku minutach będziesz cieszył się naprawdę tanim ubezpieczeniem.  

Powiązanie wpisy

Wykup mieszkania komunalnego i zdobycie go na własność to popularna opcja, dzięki której nabywający może skorzystać z atrakcyjnych bonifikat przy nabywaniu nieruchomości od gminy. Zastanawiasz się nad wykupem mieszkania komunalnego, jednak nie wiesz, czy to rozwiązanie jest dla Ciebie optymalne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top