Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Home staging – co to jest i kiedy warto się zdecydować?

18 maja, 2022Autor: SimplisLiczba komentarzy: 0

Znasz to uczucie, kiedy wchodzisz do danego mieszkania po raz pierwszy i od razu czujesz się tam, jak u siebie w domu? W powietrzu unosi się zapach świeżych kwiatów, a miękka kanapa zachęca do tego, aby przez chwilę odpocząć? Czasem kilka szczegółów robi ogromną różnicę – i może sprawić, że w krótkim czasie znajdziesz najemcę swojej nieruchomości. 

Czym jest home staging?

Home staging to nowoczesna usługa, która pozwala na wydobycie potencjału każdej nieruchomości. Kluczowe jest to, że home staging umożliwia stworzenie w mieszkaniu domowej, przyjaznej atmosfery. Wnętrza stają się przytulne, a osoby oglądające mieszkanie zaczynają wyobrażać sobie, jak dobrze byłoby mieszkać w danym mieszkaniu. 

Jednocześnie home staging pozwala na odpersonalizowanie wnętrza. Wszystkie osobiste pamiątki, zdjęcia czy drobiazgi znikają. W ten sposób potencjalny najemca ma wrażenie, że to mieszkanie czeka właśnie na niego! Nie musi on przyglądać się zdjęciom poprzednich najemców i zastanawiać się, kto dokładnie wynajmował wcześniej dane mieszkanie. 

Kiedy warto zdecydować się na home staging?

Home staging jest usługą kierowaną przede wszystkim do osób, które chcą sprzedać lub wynająć mieszkanie, jednak dana nieruchomość wymaga niewielkiego odświeżenia. Celem usługi jest przede wszystkim sprawienie, że mieszkanie już od pierwszej chwili będzie wydawało się o wiele bardziej atrakcyjne. 

Jeśli od dłuższego czasu nie możesz znaleźć najemcy lub po prostu nie masz czasu na to, aby przygotować mieszkanie samodzielnie, skorzystanie z usługi home staging jest idealną propozycją dla Ciebie!

Na co możesz liczyć?

  • zadbamy o to, aby mieszkanie było nieskazitelnie czyste – świeży i przyjemny zapach z pewnością przekona najemców, 
  • przygotujemy odpowiednie oświetlenie – będzie funkcjonalne, a jednocześnie przytulne, czyli dopasowane do potrzeb lokatorów, 
  • położymy nacisk na wygląd kuchni i łazienki – to te pomieszczenia mają decydujące znaczenie dla najemców, 
  • zadbamy o to, aby każdy klient widział w danej nieruchomości idealną przestrzeń dla siebie i swoich bliskich, 
  • dopasujemy nieruchomość do oczekiwań współczesnych klientów – wiemy, co jest szczególnie ważne!

Drobne zmiany robią ogromną różnicę. Właśnie dlatego usługa home staging cieszy się coraz większą popularnością wśród osób, które chcą wynająć mieszkanie na naprawdę korzystnych warunkach. Nie musisz już martwić się o to, czy dana nieruchomość będzie wystarczająco atrakcyjna wizualnie. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy wydobyć ukryty potencjał z każdego domu lub mieszkania! 

Dzięki home staging nieruchomości znajdują najemców o wiele szybciej, a co najważniejsze – mają oni pełen komfort podczas wprowadzania się do wynajętego mieszkania. 

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Nie czekaj – już dziś dowiedz się, w jaki sposób możemy przygotować Twoją nieruchomość pod wynajem. Możesz mieć pewność, że dokonamy metamorfozy Twojego domu lub mieszkania, dzięki czemu nieruchomość natychmiast stanie się o wiele bardziej atrakcyjna w oczach klientów. Doskonale wiemy, czego poszukują najemcy mieszkań. Usługa home staging pozwoli Ci na znalezienie najemcy w okamgnieniu!

Powiązanie wpisy

Od wielu lat spłacasz kredyt frankowy, jednak już od pewnego czasu zastanawiasz się nad złożeniem pozwu przeciwko bankowi? Nie wiesz tylko, od czego zacząć? Dowiedz się, jak uzyskać profesjonalne wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top