Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Otomoto Pay – finansowanie zakupu samochodu i nie tylko

Otomoto Pay to platforma internetowa umożliwiająca znalezienie finansowania dla zakupu samochodu oraz innych celów, takich jak remont, ślub czy nieprzewidziane wydatki. Z usługi tej mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Otomoto Pay współpracuje z 18 instytucjami finansowymi, między innymi PKO Leasing, BNP Paribas, Alior, Santander, Raiffeisen, Cofidis czy Inbank.

Złóż wniosek!

10 lat

Okres spłaty

30 minut

Czas wypłaty

300 000 zł

Maksymalna pierwsza pożyczka

Nie

Pierwsza pożyczka gratis?
 • Otomoto Pay – finansowanie zakupu samochodu i nie tylko

 • Nazwa rejestrowa firmy:
  Carsmile S.A.
 • Adres firmy:
  ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa
 • Strona internetowa:
 • NIP:
  7010800013
 • REGON:
  369367192
 • KRS:
  0000724919
 • Kapitał zakładowy:
  830 200 zł

Otomoto Pay – szybka i wygodna droga do kredytu lub pożyczki

Otomoto Pay to usługa finansowa, która umożliwia uzyskanie kredytu na zakup samochodu oraz na dowolny inny cel. To rozwiązanie skierowane jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Dzięki Otomoto Pay można łatwo i szybko otrzymać finansowanie w jednej z 18 instytucji finansowych. Firma współpracuje z szerokim gronem partnerów, w których znajdują się banki, firmy pożyczkowe specjalizujące się w pożyczkach ratalnych, firmy specjalizujące się w finansowaniu zakupu aut oraz firmy faktoringowe.

Na co może zostać wykorzystany kredyt z Otomoto Pay?

Kredyt z Otomoto Pay może zostać przeznaczony na wiele różnych celów, w tym na zakup samochodu, remont mieszkania, ślub, wakacje czy na nieprzewidziane wydatki. Klienci, którzy decydują się na skorzystanie z tej usługi, nie są zobligowani do ujawniania celu, na jaki chcą przeznaczyć pożyczoną kwotę. Z uwagi na profil głównego serwisu Otomoto.pl oczekuje się, że pieniądza, które otrzyma się za pośrednictwem i z pomocą Otomoto Pay zostaną przeznaczone na cele związane z motoryzacja i zakupem auta.

Jaką kwotę można pożyczyć w Otomoto Pay?

Kwota kredytu, czy ogólnie finansowania, oferowana przez Otomoto Pay zależy przede wszystkim od potrzeb i marzeń klienta, ale także możliwości finansowych. Można otrzymać kredyt, pożyczkę lub leasing w wysokości od 1 000 zł do 300 000 zł. Czas spłaty zaciągniętego zobowiązania może wynosić od 3 miesięcy do 120 miesięcy, co pozwala na dopasowanie terminów spłaty do indywidualnych potrzeb klienta.

Jak aplikować o kredyt w Otomoto Pay?

Aby aplikować o kredyt w Otomoto Pay, wystarczy wypełnić formularz online. W pierwszym kroku wymagane dane to imię, nazwisko oraz numer telefonu. Po wypełnieniu formularza, oraz przekazaniu wszelkich dodatkowych niezbędnych i koniecznych danych, klient otrzymuje ofertę finansową od jednej z instytucji finansowych, z którymi współpracuje Otomoto Pay.

Na stronie Otomoto Pay widnieje informacja, że pieniądze mogą znaleźć się na koncie nawet w trakcie jeden rozmowy telefonicznej z przedstawicielem Otomoto Pay lub podmiotu współpracującego.

Jak długo trwa procedura sprawdzania klienta w Otomoto Pay?

Procedura sprawdzania klienta w Otomoto Pay trwa zaledwie kilka minut. Weryfikacja danych jest szybka i sprawna, dzięki czemu klient otrzymuje ofertę finansową w krótkim czasie.

Jakie dodatkowe usługi pojawiają się w Otomoto Pay?

Aby zachęcić klientów do skorzystania ze swoich usług Otomoto Pay przygotowało dodatkowe bonusy, z których warto wymienić np.:

 • Przedłużona gwarancja dla wybranych aut,
 • Korzystną ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych,
 • Raport na temat stanu pojazdu.

Jakie są zalety Otomoto Pay?

Przechodząc do zalet Otomoto Pay, należy podkreślić, że jest to szybki i łatwy sposób na uzyskanie finansowania na dowolny cel. Proces aplikacji jest prosty, a decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana jest nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu, że Otomoto Pay współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi, klienci mają pewność otrzymania szerokiej oferty oraz większą szansę na otrzymanie korzystnej propozycji.

Kolejną zaletą jest możliwość korzystania z kredytu na różne cele, a nie tylko na zakup samochodu. W ten sposób Otomoto Pay daje klientom większą swobodę i elastyczność w wykorzystaniu pozyskanych środków.

Wreszcie, warto zauważyć, że Otomoto to marka, która cieszy się zaufaniem klientów i pozytywnymi opiniami.

Podsumowując, Otomoto Pay to innowacyjne rozwiązanie dla osób poszukujących finansowania na różne cele. Dzięki temu, że oferuje on kredyty w wysokości od 1 000 do 300 000 złotych na okres od 3 do 120 miesięcy, klienci mają większą elastyczność w wykorzystaniu pozyskanych środków. Proces aplikacji jest prosty, a decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana jest nawet w ciągu kilku minut. Dodatkowo, Otomoto Pay oferuje wiele dodatkowych usług. To wszystko sprawia, że Otomoto Pay jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko i łatwo pozyskać finansowanie na dowolny cel.

Otomoto Pay współpracuje z następującymi podmiotami:

 • ALIOR BANK S.A, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, www.aliorbank.pl
 • AS INBANK S.A, ul. Fabryczna 5A, 00-446 Warszawa, www.inbankpolska.pl
 • BANK BNP PARIBAS S.A. ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, www.bnpparibas.pl
 • BLENDER Polska sp z o.o., ul. Rzymowskiego 53, 02-697 Warszawa, blender.loans
 • BRUTTO.PL Sp. z o.o, ul. Ratuszowa 11/300, 03-450 Warszawa, www.brutto.pl
 • Carsmile SA z siedzibą w Warszawie, ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa,
 • COFIDIS S.A. oddział w Polsce, Domaniewska 39 A, 02-672 Warszawa, www.cofidis.pl
 • SMARTNEY Sp. z o.o. ul. Krakowiaków 46 02-255 Warszawa, www.smartney.pl
 • SANTANDER CONSUMER FINANCIAL SOLUTIONS Sp. z o.o., ul. Legnicka 48 B, 54-202 Wrocław, santanderconsumer.pl
 • SANTANDER CONSUMER MULTIRENT Sp. z o.o., ul. Legnicka 48 B, 54-202 Wrocław,
 • AIQLABS Sp. z o.o, Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa, supergrosz.pl
 • LOANDO Sp. z o.o, Marka Kotańskiego 8/3, 11-041 Olsztyn, loando.pl

Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top