Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Zakup OC przez internet? Tak, dzięki porównywarce ubezpieczeń

18 sierpnia, 2021Autor: SimplisLiczba komentarzy: 0

Przez ostatnie lata kupowałeś OC u agenta ubezpieczeniowego, jednak w tym roku chciałbyś dokonać zakupu przez internet? To bardzo dobry pomysł, który pozwoli Ci na sporą oszczędność czasu. Sprawdź, dlaczego zakup OC online to dobry pomysł i co zrobić, aby ubezpieczenie było naprawdę tanie. Pomoże Ci w tym porównywarka ubezpieczeń!

OC przez internet to dobry pomysł!

Możliwość dokonywania zakupów online całkowicie odmieniła naszą rzeczywistość. Dzisiaj, aby kupić buty, książki, meble czy żywność, wystarczy nam dostęp do internetu. Dlaczego w przypadku ubezpieczenia samochodu miałoby być inaczej? Obecnie coraz więcej kierowców decyduje się na tę formę zakupu OC – bez wychodzenia z domu, dzwonienia do agentów czy zastanawiania się, w którym towarzystwie ubezpieczeniowym będzie najtaniej. Najwyższa pora, abyś Ty również dołączył do tego grona – tym bardziej, że istnieją bardzo nowoczesne narzędzia, dzięki którym szybko i wygodnie znajdziesz tanie OC. Chodzi oczywiście o porównywarkę ubezpieczeń, która szybko przypadła do gustu kierowcom. 

Porównywarka ubezpieczeń – jak to działa?

Porównywarka ubezpieczeń to bardzo proste narzędzie. Aby z niej skorzystać, wystarczy dosłownie kilka minut. Pierwszy krok to wypełnienie formularza. Należy podać tutaj takie same dane, jak w przypadku towarzystw ubezpieczeniowych: marką i model samochodu, pojemność silnika, przebieg, a także miejsce zamieszkania, wiek czy płeć. 

Na tej podstawie porównywarka ubezpieczeń dokona kalkulacji, a po chwili otrzymasz bardzo przejrzystą i czytelną analizę. Dowiesz się z niej, ile zapłacisz za OC w najważniejszych towarzystwach ubezpieczeniowych w Polsce, między innymi w Proama, Aviva, Generali, Link4, Benefia, PZU, czy Ergo Hestia. Lista firm, z którymi współpracuje porównywarka ubezpieczeń mubi.pl, jest szczególnie długa. Jeśli potrzebujesz naprawdę rzetelnej analizy, to właśnie ona będzie najlepszym wyborem.

Kiedy już wybierzesz najbardziej korzystne OC, możesz kupić je w porównywarce. To bardzo proste, jednak w razie pojawienia się problemów możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy doradców. I to wszystko – tak naprawdę wystarczy kilka minut, abyś znalazł najtańsze OC dla swojego samochodu. 

Dlaczego warto kupić OC przez internet?

Internetowe porównywarki ubezpieczeń mają mnóstwo zalet. Nie bez powodu cieszą się one tak ogromnym uznaniem wśród kierowców. Oto najważniejsze z nich: 

  • oszczędność pieniędzy – różnice w cenach OC mogą przekraczać nawet 1500 zł dla tego samego kierowcy i pojazdu, a przecież zakres OC jest zawsze identyczny. Porównywarka ubezpieczeń pozwala szybko znaleźć najtańsze OC, dlatego nie ma tutaj ryzyka, że przepłacisz, 
  • wygoda – brak konieczności wychodzenia z domu czy spotykania się z agentem to dla wielu kierowców najważniejszy powód, dla którego porównywarka OC to dobre rozwiązanie. W końcu wygodny fotel to o wiele bardziej kusząca perspektywa niż spędzenie godziny w korku, prawda? 
  • oszczędność czasu – każdy, kto próbował samodzielnie szukać najtańszego OC wie, o co chodzi. Mnóstwo firm, różne strony internetowe, dzwonienie do doradców i agentów… a ostatecznie brak pewności, że wybrane OC rzeczywiście jest najtańsze. Na szczęście porównywarka ubezpieczeń to rozwiązanie tego problemu,
  • darmowe narzędzie – porównywarka OC mubi.pl, która w ostatnich latach zyskała tak dużą popularność, jest całkowicie darmowa. Możesz skorzystać z pomocy doradcy, kupić ubezpieczenie czy sprawdzić cenę OC dowolną ilość razy – i nie zapłacisz za to nawet złotówki. 

Porównywarka ubezpieczeń – Twój sposób na oszczędności

Konieczność corocznego zakupu OC to dla wielu kierowców przykry obowiązek. Na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym można zaoszczędzić sporo czasu, pieniędzy i stresu. Porównywarka ubezpieczeń to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu nie  tylko szybko znajdziesz najtańsze OC, ale też dokonasz wygodnego zakupu przez Internet. Brzmi dobrze? Pamiętaj, że kalkulacji możesz dokonać w dowolnym momencie – nawet jeśli do końca Twojego OC zostało trochę czasu, warto sprawdzić, jak kształtują się ceny Twojego ubezpieczenia. W końcu to nic nie kosztuje!

Powiązanie wpisy

Refinansowanie kredytu to dosłownie przeniesienie zobowiązania do innego banku. Dlaczego niektórzy decydują się na taki krok?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top