Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Jak wybrać skup aut?

9 maja, 2022Autor: SimplisLiczba komentarzy: 0

Gdy chcą Państwo sprzedać samochód od razu, zdecydowanie się na dobry skup aut to najlepsze rozwiązanie. Na terenie Polski działa szeroka gama różnych skupów, dlatego przed sprzedażą pojazdu warto sprawdzić kilka z nich, aby znaleźć dla siebie odpowiednią ofertę. Na co należy zwrócić uwagę w szczególności?

Legalna działalność

Dobry skup powinien być legalnie działającą firmą. Niestety, nie zawsze każdy z nich prowadzi swoją działalność legalnie, co może powodować problemy z realizacją transakcji. W szczególności warto zwrócić uwagę na fakt, czy firma wydaje umowy kupna-sprzedaży – to ona jest potwierdzeniem zawarcia transakcji i służy również do innych formalności, w tym do wyrejestrowania pojazdu oraz wypowiedzenia umowy ubezpieczeniowej.

Komfortowa transakcja

Również dobry skup aut powinien zapewnić swoim klientom wysoki komfort transakcji. Oznacza to, że powinien on podchodzić indywidualnie do każdego sprzedającego pojazd. Szybka wycena wstępna przez internet, błyskawiczny dojazd do miejsca zamieszkania klienta, by sprawdzić pojazd i podpisać umowę, pomoc w sprawach formalnych – to tylko kilka ważnych kwestii, by sprzedaż pojazdu była łatwa i szybka.

Atrakcyjna cena skupu

Im wyższą sumę może zaproponować skup samochodów, tym lepiej. Aby przekonać się o cenie, należy skontaktować się ze skupem. Można zrobić to wygodnie, bo internetowo. Wystarczy jedynie wypełnić formularz wyceny online, wskazując na podstawowe informacje o pojeździe, aby niedługo potem otrzymać propozycję ceny. Jest to niezobowiązująca wycena, dlatego jeżeli nie będzie ona satysfakcjonująca, wówczas można zrezygnować z transakcji. Naturalnie, powinna być też możliwość negocjacji cen.

Tym z Państwa, którzy chcą sprzedać auto bez problemów, oferujemy usługi naszego skupu samochodowego – działamy w całej Polsce i zapewniamy profesjonalną obsługę każdemu z naszych klientów!

Powiązanie wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top