Simplis – Ubezpieczenia OC, Kredyty, Pożyczki, Chwilówki

Poznaj kalkulator OC LINK4 i bądź na bieżąco z atrakcyjną ofertą!

9 maja, 2022Autor: SimplisLiczba komentarzy: 0

Od lat korzystasz z oferty jednego ubezpieczyciela? Jeśli nie chcesz tego zmieniać, nie ma potrzeby, byś uzupełniał wymagane formularze w tradycyjnym kalkulatorze OC, którego zadaniem jest porównywanie cen ofert poszczególnych ubezpieczycieli. Skorzystaj z kalkulatora OC LINK 4 i sprawdź, jakie daje Ci możliwości. 

Warto być lojalnym?

Kupując polisę u tego samego ubezpieczyciela od kilku już lat, zastanawiasz się, czy naprawdę warto robić do nadal? Możesz się przekonać, bez wychodzenia z domu! Jakie możliwości daje Ci kalkulator OC? 

– oferty wielu ubezpieczycieli w jednym miejscu? Kalkulator OC pozwoli Ci poznać te, które są odpowiednie właśnie dla Ciebie! Wystarczy tylko dostęp do Internetu, byś oszczędzając czas, dał sobie odpowiedź na wszystkie, nurtujące Cię pytania

– ubezpieczenie komunikacyjne kupione za pośrednictwem Internetu może okazać się nawet kilkaset złotych tańsze!

– polisę OC kupisz w zaledwie kilka minut, co więcej – transakcja jest bezpieczna, a o ważność polisy nie musisz się martwić!

Jeśli nie znalazłeś polisy bardziej atrakcyjnej, niż ta, z której korzystałeś dotychczas, przejdź do kalkulatora OC LINK 4 i sprawdź, jak działa!

Kalkulator OC LINK 4

Link 4 to niekwestionowany lider sprzedaży polis ubezpieczeniowych na polskim rynku. Usługi ubezpieczyciela obejmują sprzedaż zarówno internetową, jak i telefoniczną. Nas interesuje ta druga – jak działa kalkulator OC LINK4? 

Formularz symulatora wyliczenia składki OC jest zdecydowanie bardziej wymagający niż u pozostałych ubezpieczycieli. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że wymaga podania zdecydowanie bardziej precyzyjnych danych, takich jak dotychczasowy przebieg silnika albo liczba szkód zgłaszanych w ciągu ostatnich trzech lat. Co ciekawe, LINK 4 może zapytać Cię o instalację LPG w Twoim samochodzie. Pomimo szczegółowych pytań uzupełnienie formularza zajmuje niewiele czasu. 

Propozycje od LINK 4 

Uzupełnienie formularza jest obowiązkowe, by uzyskać dalsze informacje dotyczące proponowanej składki OC. Kalkulator OC LINK 4 przygotowuje dla Ciebie aż trzy propozycje – jedna z nich dotyczy wysokości ubezpieczenia OC, dwa kolejne warianty obejmują ubezpieczenie OC i AC.

Propozycje dla wymagających 

LINK 4 pamięta o wymagających klientach. Podstawową wersję ubezpieczenia OC, czyli gwarantowaną z tytułu ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, proponuje rozszerzyć o dostępne opcje:

– opcja assistance, czyli dobrowolne ubezpieczenie gwarantujące dodatkową ochronę w awaryjnych sytuacjach. Decydując się na taką opcję możesz czuć się bezpiecznie – w każdej sytuacji zostanie Ci zapewniona pomoc medyczna, techniczna, prawna oraz informacyjna. 

– ubezpieczenie NNW, które zostaje wliczone bez pytania o zgodę; 

OC i AC w kalkulatorze OC Link4

Kalkulator OC LINK4, przygotowując dla Ciebie oferty ubezpieczenia OC, proponuje pakiet obejmujący OC i AC. Jesteś ciekawy, czym wyróżnia się opcja AC, dostępna w pakiecie z OC, wykupiona w LINK 4? Poznaj najważniejsze informacje!

Polisę AC, wykupioną w LINK 4 zdecydowanie wyróżnia:

– jej atrakcyjna cena, także wówczas, gdy decydujesz się na wyliczenie stawki za pomocą kalkulatora OC LINK4;

– modyfikację zakresu ubezpieczenia w taki sposób, by było ono maksymalnie dopasowane do potrzeb klienta;

– zakup ubezpieczenia za pośrednictwem Internetu to gwarantowane korzyści! Możesz otrzymać ochronę fotelika dziecięcego i instalacji gazowej albo 7% rabat; 

– AC w LINK4 to możliwość wykupienia amortyzacji części. Polisa AC pozwala Ci czuć się bezpiecznie, gwarantując zwrot kosztów holowania pojazdu do określonej odgórnie kwoty; 

Mając na uwadze powyższe korzyści, płynące z posiadania polisy AC, warto zdecydować się na oferowany przez kalkulator OC LINK4 pakiet obejmujący OC i AC. Jeśli w momencie opłacania OC nie byłeś zdecydowany, możesz nadrobić zaległości, decydując się na dodatkową opcję – LINK4 daje Ci możliwość dokupienia pakietu AC.

Powiązanie wpisy

Czekają Cię wydatki, a stan Twojego konta potrzebuje wsparcia? Sprawdź oferty dostępne na rynku i wybierz najlepszą dla siebie. Jak ją znaleźć? Mamy dla Ciebie kilka przydatnych wskazówek. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top